Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
dni
hodiny
minúty
sekundy
Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
Philips cordless vacuum cleaner Series 8000 Aqua plus, XC8347/01, front

Bezdrôtový vysávač

Vysávajte a utierajte jedným ťahom. Najdlhší turbo režim.1

Philips 8000 Aqua Plus 3 v 1

XC8349/01

Philips SpeedPro Max Aqua
Ikona 3 w 1 - odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny

1 prístroj, 3 možnosti. Výkonný tyčový vysávač, ručný vysávač a mop. Na všetky podlahy a koberce.

75 provozu na jedno nabití

Celý dom na jedno nabitie na maximálny výkon. S najdlhšou výdržou v turbo režime.1

Vhodný na všechny typy podlah a koberců

Celé upratovanie za polovicu času. Vysávate a vytierate naraz a jedným ťahom.

Vysaje i pod nízkým nábytkem

Odstráni až 99 % baktérií*.

Vysaje i pod nízkým nábytkem

Dôkladne vysaje aj pod nízkym nábytkom. Dosiahne až k stropu.

Vysaje i pod nízkým nábytkem

Predĺžená záruka 5 rokov na motor vysávača (viac informácií).

Akcia: Záruka vrátenia peňazí 45 dní

Philips SpeedPro Max Aqua 8000

Recenzie a skúsenosti s bezdrôtovým vysávačom

Říkám Vám, seděly tam tak vteřinu. 😄
Jinak naše zběsilé testování nového vysavače od @philipscz SpeedPro Max Aqua stále pokračuje. Kdysi jsem měla na testovačku i slabšího bráchu, ale nedá se to vůbec srovnat. Kromě zametače, který vidíte na obrázku má ještě nástavec na klasické vysávání, ke kterému nasadíte i mop, takže vysáváte a vytíráte zároveň.

Nebo můžete ponechat pouze vysávací hubici, která má i kartáček na vysávání pavučin. 🕸Dále po sundání vysávací hubice máte pochopitelně plně funkční ruční vysavač, na který lze také nasadit nástavec s mini turbo kartáčem na čalounění, což ocení majitelé domácích mazlíčků, kteří rádi okupují gauč🐶. Vysavač disponuje třemi rychlostmi, ale já upřímně používám pochopitelně ten nejrychlejší. Proč vysávat pomalu, když můžu rychle? Hlučností mi přijde jako každý obyčejný vysavač a nabitý vydrží až 75 minut. 👍🏻Pokud Vás vysavač zaujal, jsou dokonce obchody, kde si ho můžete vyzkoušet.
Suma sumárum.... Plusy jsou - vysává a vytírá zároveň, bezsáčkový, bezdrátový, mnoho nástavců. Nevýhody - vyšší cena, nestojí sám. Pokud se můžu ještě vrátit k výhodám, zákazníci mají záruku vrácení peněz do 45 dní a záruku na motor má až 5 let.
Pokud Vás vysavač přece jen zaujal, v některých elektrech ho mají na vyzkoušení. No a také jsem kromě vysavače pro Vás dostala slevu 20 % na veškeré produtky při zadání slevového kódu CHRISTIESPEEDPROMAX na oficiálním eshopu Philips https://www.philips.cz/c-e/obchod 👍🏻Platnost kódu je od 10. 3. do 23.3. No by se dalo taky využít né? 🙂👍🏻 #placenaspoluprace #speedpromax #philipscz #speedpromaxaqua #vysavaavytira #philipsvysavac
Prečítajte si viacČítať menej

#spolupraca / Dostalo ma, koľko z vás si fakt myslelo, že máme modrú linku! 😁👌🏻 Tak som tam tú fóliu ešte chvíľu nechala, keďže tak pekne ladila s novým #speedpromaxaqua vysávačom od @philipscz 🌪💦

Som žienka domáca. Netajím sa tým, nehanbím sa za to. Bola som žienka domáca aj pred Macom, v našom spoločnom byte so Sindy. Mňa to baví. Baví ma mať vlastný priestor, zútulňovať ho, velebiť a tráviť v ňom mnoho času. A teraz, keď je náš byt po rekonštrukcii je to fakt splnený sen.🖤 Poriadok a čistota sú v našom domove kľúčové, ale nebudem sa tváriť, niekedy to vie byť náročné. Najviac sa mi osvedčilo upratovať preventívne (to mám od mamky), nemám rada veľké upratovania, ale naopak sa snažím udržovať poriadok na dennej báze. Pozrela som si pár videí na YT, ktoré mi ešte viac otvorili oči a uľahčili fungovanie. Jednou z rád bolo mať prostriedky na čistenie domova, ktoré používame radi a ktoré nie je ťažké používať.👍🏻 Jednou z takýchto veci je u nás doma bezdrôtový tyčový vysávač. Mali sme jeden niekoľko rokov, preto keď mi #philipscz ponúkol testovanie novinky SpeedPro Max Aqua, neváhala som. A som veľmi rada, že som do toho šla! 🙌🏻Táto mašina má totiž skvelý sací výkon a mnoho možností využitia, ktoré mi nesmierne uľahčujú upratovanie. A to nehovorím, aká som zaň vďačná teraz s bruškom. Pri rekonštrukcii sa prach dostane ozaj všade, takže ručný vysávač je moja predĺžená ruka. Kedykoľvek vidím nejakú smietku, hneď ju povysávam. Priestory môžem vysávačom prejsť hoc aj každý deň, je to raz dva, nemusím vyťahovať veľký vysávač (ktorého sa zbavujeme, lebo tento saje dostatočnou silou aj koberce), tento mám stále poruke. V neposlednom rade okrem vysávania aj vytiera podlahu. Žiadne ťažké vedro s vodou a mop, ktoré som osobne neznášala a tak som vytieranie podlahy vždy čo najviac odďaľovala. Za mňa maximálna spokojnosť, ako bonus zaberá minimum miesta a to sa nám v byte fakt hodí.👌🏻 Niekomu sa môže zdať, že má slabú výdrž batérie, iste, ak máte dom, tak to naraz nedáte, ale mne príde batéria tak akurát, na to preventívne upratovanie a keďže ukazuje, koľko % ešte zostáva, viete, kedy ho treba nabiť.🧠 #philipsspeedpromaxaqua #vysavaavytira
Prečítajte si viacČítať menej

Ručičky nebojte se, vy makat nebudete! Asi si pořídím ještě jedno... dítě myslím! Na mytí oken, že jo 🤷🏻‍♀️ Hele, ale vono ji to fakt baví☝🏻
@philipscz nám poslal novej vysavač, kterej vysává a vytírá jedním tahem! Phillip SpeedPro Max Aqua. Je bezdrátovej. U nás se vysává asi tak 373746x za den, takže prostě musí bejt bezdrátovej 🙄 Jo a co je ještě skvělý ☝🏻 Má 360° LED hubici. Takže třeba pod sedačkou vám to fakt krásně nasvítí 👌🏻 Vopravdu je dobrej!! Jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. PS: mám pro vás na něj slevu 20% ➡️ na e-shopu www.philips.cz/obchod stačí zadat kód ➡️SPEEDPROMAXMV⬅️ Kód platí do 15.4. #rychleaefektivne #vysavaavytira #jednimtahem #philipscz #speedpromaxaqua #mygirl #tips

Prečítajte si viacČítať menej

Pozrite sa na vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1 v akcii

Philips SpeedPro Max Aqua
Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1

Vysáva a umýva jedným ťahom


Jedným zariadením dokážete upratať celý dom aj auto. Bezdrôtovým vysávačom jednoducho vysajete koberec a vyčistíte akýkoľvek typ podlahy. Rýchlo, efektívne.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1

Ešte lepšie umytá podlaha


Špeciálne navrhnutá adaptívna hubica Aqua, vždy najskôr vysaje a až potom vytrie.2 Vďaka dvojitej sacej sile, pohotovo prispôsobí svoj silný výkon podľa toho, ktorým smerom práve vysávate.

 

2 2x lepší v záchyte nečistôt ako naša predchádzajúca Aqua hubica. Na základe priemerného záchytu nečistôt pri pohybe vpred a vzad v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi FC690x a XC814x.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1

Bez baktérií


Pridajte čistiaci prostriedok a odstránite až 99% baktérií *. Špeciálna antibakteriálna úprava utierky zabraňuje množeniu baktérií po upratovaní **.

 

* Testované externou agentúrou použitím vody a čistiaceho prostriedku.

** Utierka obsahuje zinc pyrithione, s antibakteriálnou hodnotou> 99% 24 hod po použítí. Testované certifikovaným laboratóriom podľa GB 21551.2-2010 a ISO20743: 2013, s E. coli a S. aureus.

Celý dom na jedno nabitie s maximálnym výkonom


Už žiadna vybitá batéria uprostred upratovania. Vysáva a umýva až 80 min na jedno nabitie4. Zvládne celý dom3 aj v turbo režime. V porovnaní s konkurenciou je výdrž v režime turbo až 2x dlhšia.1

 

1 Testované v porovnaní s 10 najpredávanejšími vysávačmi > 300 Euro v Nemecku (v roku 2020), na základe internej Philips metódy sledovania výdrže a pokrytia. 

3 Viac ako 125m2

4 V režime eco

Pohodlné vysávanie pod nízkym nábytkom

 

Tyčový vysávač zájde naozaj všade. Motor je totiž v hornej časti, kde neprekáža.

Pohodlné vysávanie pod nízkym nábytkom

 

Tyčový vysávač zájde naozaj všade. Motor je totiž v hornej časti, kde neprekáža.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1 , prečo si ho zaobstarať

8 dôvodov, prečo si zaobstarať 

360 stupňová sací hubice

1. Rýchlejšie a jednoduchšie vysávanie vďaka patentovanej 360° hubici

 

Patentovaná hubica zbiera nečistoty zo všetkých strán, a tak zachytí až 99,7% nečistôt. *** Hodí sa na husté koberce aj bežné podlahy.

 

***Testované Philips testom nečistôt na základe EC60312-1. Január 2018. 1 pohyb = pohyb tam a späť

LED osvětlení

2. S LED osvetlením vám neunikne ani smietka

 

Rýchlo a dôkladne vysajete napríklad rozsypaný cukor, rozbité sklo alebo piesok donesený zvonka.

Integrované příslušenství

3. Ručný vysávač s MiniTurbo kefou

 

Praktický ručný vysávač s MiniTurbo kefou na odstránenie srsti či vlasov z pohoviek, kresiel alebo sedačiek v aute.

výkonný vysavač

4. Teraz ešte výkonnejší

 

Udrží silnejšie satie po dlhšiu dobu. Vďaka našej najnovšej bezvreckovej technológii PowerCyclone 10.

hygienická nádoba

5. Je vždy po ruke

 

Vďaka nástennej dokovacej stanici máte nabitý vysávač 3 v 1 vždy po ruke.

360 stupňová sací hubice

6. Domov s minimom alergénov

 

Trojitá filtrácia zachytí až 98% jemného prachu, baktérií a alergénov už od veľkosti 2,5 μm. (Test vykonaný podľa normy EC 60312 / EN60312.).

Integrované příslušenství

7. Integrované príslušenstvo

 

Ideálny na čistenie škár, rohov, podláh a stien. Vďaka dlhej trubici môžete vysávať až pri strope.

360 stupňová sací hubice

8. Vhodné aj pre autá

 

Ručný vysávač s flexibilnou predlžovacou hubicou, štrbinovou hubicou a kefou pre dôkladné vyčistenie každej štrbinky vášho vozidla.

Porovnajte vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1 s ostatnými vysávačmi

XC8349/01

8000 Series Aqua Plus 3v1

XC8349/01

Pre dôkladné upratanie celého domu a auta.
FC6904/01

SpeedPro Max Aqua 3v1

FC6904/01

Pre dôkladné upratanie domácnosti.
FC6729/01

SpeedPro Aqua 3v1

FC6729/01

Rýchlosť a flexibilita za dostupnú cenu.
FC6718/01

SpeedPro Aqua 3v1

FC6718/01

Na rýchle kadodenné upratovanie.
FC6408/01

PowerPro Aqua 3v1

FC6408/01

Komfortné riešenie 3v1 pre vašu podlahu.

Typ batérie

 • Lítiovo-iónová
 • Lítiovo-iónová
 • Lítiovo-iónová
 • Lítiovo-iónová
 • Lítiovo-iónová

Napätie batérie

 • 25,2 V
 • 25,2 V
 • 21,6 V
 • 18 V
 • 25,2 V

Doba prevádzky

 • 80 min
 • 75 min
 • 50 min
 • 40 min
 • 60 min

Výdrž v režime Turbo

 • 28 min
 • 25 min
 • 22 min
 • 20 min

Typ motora

 • digitálny motor Powerblade
 • digitálny motor Powerblade
 • Štandardný motor Powerblade
 • Štandardný motor Powerblade
 • Elektrický motor s PowerCyclone 4

Funkcia umývanie podlahy

 • Áno
 • Áno
 • Áno
 • Áno
 • Áno

Typ hubice/ Led osvetlenie

 • 360° sacia hubica/Áno
 • Aqua Plus hubica
 • 360° sacia hubica/Áno
 • Aqua Plus hubica
 • 180° sacia hubica/Áno
 • Aqua hubica
 • 180° sacia hubica/Áno
 • Aqua hubica
 • Hubica TriActive Turbo/Nie
 • Aqua nadstavec

Prúdenie vzduchu

 • 1100 l/min
 • 1000 l/min
 • 800 l/min
 • 800 l/min
 • neuvádza sa

Technológia PowerCyclone

 • PowerCyclone 10
 • PowerCyclone 8
 • PowerCyclone 7
 • PowerCyclone 7
 • PowerCyclone 4

Príslušenstvo

 • Mini Turbo kefa na zvieracie chlpy
 • Integrovaná kefa
 • Úzka hubica
 • Autosada (štrbinová hubica, predlžovacia hubica, 2v1 mäkká kefa)
 • Utierka z mikrovlákien
 • Dokovacia stanica
 • Adaptér
 • Filter
 • Mini Turbo kefa na zvieracie chlpy
 • Integrovaná kefa
 • Úzka hubica
 • Utierka z mikrovlákien 2x
 • Dokovacia stanica
 • Adaptér
 • Filter
 • Mini Turbo kefa na zvieracie chlpy
 • Integrovaná kefa
 • Úzka hubica
 • Utierka z mikrovlákien 2x
 • Dokovacia stanica
 • Adaptér
 • Integrovaná kefa
 • Úzka hubica
 • Utierka z mikrovlákien
 • Dokovacia stanica
 • Adaptér
 • Kefa 2v1
 • Štrbinová hubica

Zistite, ako sa starať o svoj tyčový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1

Len čistý vysávač môže byť stále výkonný a pri upratovaní vám dobre poslúžiť. Máme pre vás prehľadný návod, ako vyčistiť a udržiavať všetky časti tyčových vysávačov s funkciou mokrého čistenia s ohľadom na ich špecifiká.

Údržba vysavače

Philips 8000 Aqua Plus 3 v 1

XC8349/01

Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01

Akcia: Záruka vrátenia peňazí 45 dní

Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.