Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% NakupovaťPhilips Lumea vyskúšala Pája #navlastnikuzi

Skúška na #navlastnikuzi


Pavlína je sympatická mamička, ktorá má rada život bez príkras a vytáčok. Poprosili sme jej, aby s nami vyskúšala 8 týždňov starostlivosti o pokožku s Philips Lumea.

 

Pozrite sa s nami na veľký test #navlastnikuzi!

 

Pája si na vlastnej koži vyskúšajú, ako funguje Philips Lumea. Aké sú jej očakávania? Pozrite sa na prvé video.

Pája hovorí o jej očakávania

Philips Lumea recenze

Pozrite sa, ako prebiehal test Philips Lumea #navlastnikuzi

tipov a trikov


Ako používať Philips Lumea na vlastnej koži, priamo od spájkuje.


Pája, ktorá o sebe tvrdí, že odjakživa neznáša chĺpky, má za sebou 10 týždňov používania Philips Lumea a teda 5 aplikácií pomocou technológie IPL. Pája si pre vás pripravila pár praktických tipov, ako Lumea používať. Všetko odskúšané #navlastnikuzi.

Lumea Prestige IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov

1. Philips Lumea je bezdrôtová, takže sa dá použiť kdekoľvek - od obývačky prí sledovania televízie až po spálňu, kde uspávam malého Jeník.

 

2. Pri aplikácii držím tlačidlo stlačené (tzv. režim "posunutie a záblesk"), čo je ideálne pre väčšie časti, treba nohy. Režim "pritlačenie a záblesk" je zase fajn na kolená a podpazušia.

 

3. Na malé plochy, ako sú palce na nohách alebo členky, používam nadstavec na tvár. Ten bežný je totiž moc veľký a krúžok sklíčka nedovolí spustenie pokiaľ nie je v kontakte s pokožkou z bezpečnostných dôvodov.

 

4. Spočiatku som pri aplikácii na triesla držala Lumea zvisle, ale lepšie je, keď si kožu natiahnete medzi palcom a ukazovákom, a až potom aplikujete.

 

5. Chĺpky v podpazuší riešim pred zrkadlom v kúpeľni tak, aby som pri tom mohla celú aplikáciu lepšie kontrolovať. U zvyšku tela môžem byť pohodlne v obývačke.

6. Ako spoznám, že som miesto ošetrila? Veľmi často mi na mieste, kde som už aplikovala, zostane biely otlačený obdĺžnik od nástavca. Môj švagor, ktorému som Lumea požičala, používa bielu ceruzku. Nakreslí si čiaru a podľa nej ide, potom nakreslí ďalšie a ďalšie.

 

7. Aplikujte ideálne za denného svetla. Svetelné záblesky síce nie sú nebezpečné, ale mohli by vám byť nepríjemné.

 

8. Pred a po aplikácii sa snažím pokožke vždy dopriať pokoj. Po kúpeli a holenie chvíľu počkám, než začnem používať Philips Lumea. A bezprostredne po ošetrení nepoužívam krém alebo antiperspirant, aby nedošlo k podráždeniu pokožky.

 

9. A nakoniec, ak je to možné, začnite "Lumea kôru" v zime alebo na jar, kedy sa príliš nevystavujete slnku a kedy máte dosť času pripraviť pokožku na leto. Rozhodne to oceníte.

Ako veľký test Philips Lumea hodnotia Pája?

Splnil sa Paje jej sen o hebkých nohách, zamatovom podpazušie a bezbolestnom a šetrnom odstránenie chĺpkov v oblasti bikín? Mrknite sa na video, kde Pája zhŕňa celkové dojmy.

Philips Lumea hodnocení
Od tej doby čo používam Philips Lumea ma dokonca prestali trápiť sčervenanie pupienky od zarastených chĺpkov a celkovo mám zo svojej pokožky lepší pocit.

Lumea Prestige IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov
-{discount-value}

Lumea Prestige IPL technológia na odstraňovanie chĺpkov

Použitie na tele, tvári, oblasti bikín, Ošetrenie dolnej časti nôh za 15 min., Viac ako 250 000 svetelných impulzov, Bežšnúrový dizajn

SC2009/00

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.