1
TV

  OLED+ 984


  Prvotriedny výkon. Uznávaný po každej stránke.

  65OLED984 EISA Award
  Stuff TV of the Year Philips OLED+ 984
  avforums Editor's Choice Best TV Sound
  avforums Editor's Choice Premium OLED TV

  Objavte OLED+

  Objavte Philips OLED+

  Zvukový výkon bez kompromisov.


  Neuveriteľný obraz si zaslúži primeranú zvukovú kulisu. Preto je každý model Philips OLED+ konštruovaný v spolupráci so spoločnosťou Bowers & Wilkins, aby dokázal poskytnúť krištáľovo čisté dialógy aj pri nižších úrovniach hlasitosti a detailnú a prirodzene znejúcu akustiku. 
  Bowers & Wilkins Zvuk

  Televízor OLED+. Najlepší obraz.*


  Pripravte sa na vizuálny zážitok na úplne novej úrovni. Technológia OLED poskytuje výnimočný kontrast a hlbšie odtiene čiernej. Obrazový procesor P5 novej generácie zabezpečuje dychvyrážajúce úrovne detailov a ohromujúcu reálnosť. V spojení s Dolby Vision pretvára váš televízor na nevyčerpateľnú studnicu zábavy.
  Philips Procesorom P5
  Dolby Vision Atmos
  s technológiou Ambilight bez technológie Ambilight

  Rozžiarte svoju izbu.


  Vďaka inteligentnej, neustále sa meniacej a farebne zladenej svetelnej šou sa bude zdať všetko väčšie a veľkolepejšie. Ak ju raz okúsite, už si bez nej nebudete vedieť predstaviť sledovanie televízie.
  Philips Ambilight Televízor

  Krásny v zapnutom aj vypnutom stave.


  Prečo by nemohol byť umeleckým dielom aj televízor? Každý model OLED+ čerpá inšpiráciu z klasického európskeho priemyselného dizajnu. Dokáže pritiahnuť pohľad, či už je zapnutý alebo vypnutý.

  Celý svet na váš povel.


  Philips OLED+ nie je obyčajným televízorom. Je vaším riadiacim centrom. Hrajte hry. Sledujte službu Netflix. Vyhľadávajte obsah v obchode Google Play. Ovládajte inteligentné domáce zariadenia. A na to všetko nepotrebujete nič iné okrem vášho hlasu.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *Televízory Philips uznávajú odborníci tretích strán za ich kvalitný obraz a dizajn. Naše ocenenia si môžete pozrieť na tejto stránke.

  *Asistent Google je k dispozícii na televízoroch so systémom Android spoločnosti Philips, ktoré sú spustené vo verzii OS O (8) alebo novšej. Asistent Google je k dispozícii vo vybraných jazykoch a krajinách od začiatku s podporou angličtiny, nemčiny a francúzštiny. Zoznam podporovaných jazykov/krajín sa bude časom rozširovať. Najnovší zoznam jazykov a krajín podpory získate na našom oddelení starostlivosti o spotrebiteľa.

  *Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností.