Televízor s plochou obrazovkou

  Televízor s plochou obrazovkou

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si jedinečný zážitok z pozerania s týmto plochým TV Philips Cineos s Pixel Plus 2 HD, najnovšou technológiou LCD a stolovým stojanom. Čítačka digitálnych médií prostredníctvom USB vám zabezpečí úplný prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Televízor s plochou obrazovkou

32" (81 cm), displej LCD, HD Ready (s podporou HD) 32PF9531/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s technológiou Pixel Plus 2 HD

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HDTV signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HDTV signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu verného obrazu signálu High Definition TV a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, napríklad vysielanie HDTV, Blue-ray DVD alebo HDVD. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitný obraz prostredníctvom progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obrazovku s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu TV signálu High Definition. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Pixel Plus 2 HD zdokonaľuje detaily na bežnom TV a HDTV

  Pixel Plus 2 HD zdokonaľuje detaily na bežnom TV a HDTV

  Pixel Plus 2 HD ponúka jedinečnú kombináciu maximálnej ostrosti, prirodzeného detailu, vylepšenej hĺbky obrazu, jasných farieb a plynulého a prirodzeného pohybu pri bežnom TV, signáloch s vysokým rozlíšením a multimediálnych zdrojoch. Každý pixel prichádzajúceho obrazu sa zdokonaľuje, aby lepšie odpovedal okolitým pixelom, čo spôsobuje prirodzenejší obraz. Artefakty v komprimovanom obsahu sa objavia a zredukujú, vďaka čomu je obraz jasný a ostrý ako britva. Digitálna redukcia šumu zabezpečí, aby bol obraz plynulý a aj napriek tomu ostrý ako britva.

 • USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  USB konektor vám umožní získať prístup k multimédiám jpg, mp3 a alb súborom väčšiny USB kľúčov a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenia pamäťovej triedy USB 1.1). Zapojte USB do zásuvky na strane TV a získajte prístup k vašim fotografiám alebo hudobným súborom. Toto vám umožní ľahko zobrazovať a zdieľať vaše fotografie a hudbu.

 • Vysoko kvalitná obrazovka LCD WXGA, 1366 x 768 p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Clear LCD s časom odozvy 3ms pre extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu

  Clear LCD vďaka vysokej ostrosti zobrazenia pohybu vytvára jasný a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Vysoká frekvencia presviecovania funkcie Scanning backlight zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na efektívny čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blurr-Edge-Width; BEW). Okrem toho vytvára vyšší dynamický kontrast a zväčšený uhol zobrazenia. Jedinečná technológia Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch do úplne inej úrovne, lepšej ako akákoľvek iná technológia plochých displejov.

 • Virtual Dolby Digital pre skutočne živý zvukový zážitok

  Virtual Dolby Digital je technológia spracovania zvuku pre zdokonalenie priestorových efektov, ktorá vytvára dojem funkcie Dolby Pro Logic bez potreby ďalších zadných reproduktorov. Vďaka tomu sa úplne vnoríte do televízneho zážitku.

 • Stojan s elegantným dizajnom pribalený

  S prístrojom sa dodáva stolový stojan so zodpovedajúcim dizajnom.

 • Dvojitý HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl.

  HDMI zaisťuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja k obrazovke. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality znižuje blikanie a zaisťuje jasnejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 2 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený pre budúcnosť s vysokým rozlíšením.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať