Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Dokonalý zážitok pre hostí vďaka Ambilight

  Prekvapte svojich hostí dokonalým interaktívnym filmovým TV. Jedinečný priestorový svetelný efekt funkcie Ambilight prinesie vašim hosťom neprekonateľný a uvoľňujúci zážitok pri sledovaní. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Profesionálny LCD televízor

42" (107 cm), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 42HF9385D/10 Nájsť podobné výrobky

Dokonalý zážitok pre hostí vďaka Ambilight

digitálny interaktívny LCD TV

 • 2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Funkcia Ambilight dodáva silný dojem k celkovému zážitku zo sledovania - vytvára tlmené svetlo, ktoré dopĺňa farby a intenzity svetla obrazu na obrazovke. Pridáva k zážitku zo sledovania nový rozmer. Úplne vás ponorí do deja, ktorý sledujete. Vytvára tlmené prostredie, simuluje uvoľnenejšie sledovania a zlepšuje detail, kontrast a farbu vnímaného obrazu. Funkcia Ambilight automaticky a nezávisle prispôsobuje svoje farby meniacemu sa obsahu na obrazovke.

 • 100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • Integrovaný DVB-T tuner pre digitálnu TV a rádio

  Integrovaný DVB-T tuner vám umožní okrem analógových kanálov prijímať digitálne terestriálne TV kanály. Tiež umožní počúvať digitálne rádiové stanice vo vysokokvalitnom zvuku bez dodatočnej investície do rádioprijímačov.

 • Ovládacie rozhranie Serial Xpress pre interaktívne systémy

  TV môže byť cez ovládacie rozhranie Serial Xpress (protokol UART) pripojený k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preprogramovanie.

 • USB konektor pre ľahké, nepretržité multimediálne hranie

  K tomuto Philips TV môžete pripojiť USB kľúč a umožní tak jednoduché a okamžité prehrávanie multimediálneho obsahu. Podporované formáty prehrávania sú MP3, súbory prezentácie (.alb) a fotografie JPEG.

 • Otočný stojan s ochranou proti krádeži

  Tento LCD TV sa dodáva s otočným stojanom, ktorý umožňuje hosťom nastaviť TV tak, aby mohli pozerať TV z ktorejkoľvek pozície v miestnosti. Stojan sa môže zaistiť k stolu alebo nábytku, aby poskytoval dodatočné zabezpečenie pred ukradnutím.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • LCD displej s Full HD. 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má úplné širokouhlé vysoké rozlíšenie 1 920 x 1 080p. Toto je najvyššie rozlíšenie, ktoré dokáže vysielanie s vysokým rozlíšením prenášať. Umožňuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu z akéhokoľvek formátu vstupného signálu s vysokým rozlíšením. Vytvára žiarivý svetelné stály obraz s progresívnym snímaním, optimálnym jasom a úžasnými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám zabezpečí zdokonalený zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať