Tenký LED TV s rozlíšením 4K UHD

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49puh4900_88/49puh4900_88_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký LED TV s rozlíšením 4K UHD

  Tenký LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD

  Tento televízor série 4900 s rozlíšením Ultra HD obsahuje kombináciu technológie Pixel Plus Ultra HD a dvojjadrového procesora, takže prináša plynulý a krásny obraz. Celý zážitok dopĺňajú štíhle línie televízora, pekné nožičky po okrajoch a množstvo funkcií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

4900 series Tenký LED TV s rozlíšením 4K UHD

123 cm (49"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Dvojjadrový procesor, DVB-T/C 49PUH4900/88 Nájsť podobné výrobky

Tenký LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD

s technológiou Pixel Plus Ultra HD

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Technológia Ultra Resolution dodá každému obsahu svieži obraz v rozlíšení Ultra HD

  Technológia Ultra Resolution skonvertuje každý obsah na obrazovke na ostrejšie rozlíšenie Ultra HD. Táto zdokonalená technológia na zvýšenie rozlíšenia v kombinácii s jedinečnými algoritmami spoločnosti Philips na zjemňovanie línií premenia pôvodné pixely na kvalitnejšie. Výsledkom je viditeľne zdokonalený obraz s jemnejšími líniami a hlbšími detailmi.

 • Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Náš tím bral pri vytváraní nového televízora do úvahy každý aspekt: od technológie až po dizajn. Nové nohy po okrajoch boli navrhnuté tak, aby vytvorili pod televízorom priestor, v ktorom by normálne nachádzal štandardný stojan, čím prinášajú intenzívnejší divácky zážitok. Výsledok? Televízor, ktorý má sebavedomý vzhľad ako z budúcnosti.

 • Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Vďaka nášmu špeciálnemu softvéru, ktorý analyzuje obraz v 6400 rôznych zónach a následne ho upravuje, si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania.

 • Tri vstupy HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Tri vstupy HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do svojho televízora jeden kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenášaná zo zdroja priamo na obrazovku. V spojení s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

 • Technológia Pixel Plus Ultra HD: objavte kvalitu obrazu v Ultra HD

  Zažite dokonale ostrý obraz v rozlíšení 4K Ultra HD od spoločnosti Philips. Technológia Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a prináša plynulý obraz s neuveriteľnou hĺbkou a detailmi. Či už ho sledujete online alebo z disku DVD, môžete si vychutnať ostrejší obraz v rozlíšení 4K s jasnejšou bielou a hlbšou čiernou – v každom čase a z ľubovoľného zdroja.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať