Bezdrôtový mikrofón a Bluetooth® reproduktor

  Bezdrôtový mikrofón a Bluetooth® reproduktor

  Každý z nás môže byť na chvíľu spevákom

  Usporiadajte vlastnú talentovú šou vďaka bezdrôtovému mikrofónu a Bluetooth® reproduktoru Philips. Pomocou aplikácie „The Voice: On Stage“ v tablete iPad si môžete zaspievať najväčšie hity, zúčastniť sa speváckeho konkurzu alebo vyzvať na spevácky súboj svojich priateľov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový mikrofón a Bluetooth® reproduktor

Bluetooth® AEA7000/10 Nájsť podobné výrobky

Každý z nás môže byť na chvíľu spevákom

Bezdrôtový mikrofón s pripojením k tabletu iPad

 • Bezdrôtový odpojiteľný mikrofón umožňujúci pohyb pri speve

  Bezdrôtový odpojiteľný mikrofón umožňujúci pohyb pri speve

  Na to, aby ste zaujali svojich priateľov a rodinu, musíte pri speve používať aj „reč tela“. Určite by ste teda nechceli, aby vás pri pohybe obmedzoval káblový mikrofón. Vďaka bezdrôtovému a odpojiteľnému mikrofónu Philips môžete voľne improvizovať svoje pohyby alebo predviesť pózu, ktorá vhodne doplní text piesne. Ak chcete mať voľné obe ruky, vložte mikrofón do stojana. Prípadne ho z neho vyberte a zahrňte ho do svojej choreografie.

 • Pomocou funkcie speváckeho konkurzu zistíte, koľkí porotcovia si vás vyberú

  Pomocou funkcie speváckeho konkurzu zistíte, koľkí porotcovia si vás vyberú

  Táto funkcia je splnením sna mnohých fanúšikov speváckych súťaží: umožňuje totiž zúčastniť sa virtuálneho speváckeho konkurzu a zistiť, ktorí porotcovia by si vás vybrali. V aplikácii The Voice: On Stage získavate za svoje hudobné vystúpenia body a ďalšie skladby zdarma. Nadišiel čas, aby ste konečne zažiarili!

 • Umožňuje vyzvať priateľov a rodinných príslušníkov na spevácky súboj

  Umožňuje vyzvať priateľov a rodinných príslušníkov na spevácky súboj

  Zabávajte sa pri speve so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi! Prepnite aplikáciu na režim súboja a vyzvite ich na spevácku súťaž. Aplikácia The Voice: On Stage vás porovná a ohodnotí na základe týchto kritérií: správny tón, rytmus, rozsah a kvalita hlasu.

 • Skladby si môžete prevziať z rozsiahlej knižnice, ktorá sa neustále aktualizuje

  Skladby si môžete prevziať z rozsiahlej knižnice, ktorá sa neustále aktualizuje

  Aplikácia The Voice: On Stage obsahuje niekoľko známych hitov zdarma. V rámci aplikácie si však môžete zakúpiť ďalšie skladby a rozšíriť tak svoju hudobnú zbierku. Nájde sa v nej niečo pre každého: najnovšie hity, niečo z oblasti oldies, ale aj nestarnúce klasiky.

 • Vďaka textu piesne zobrazenému na obrazovke nikdy nevyjdete z rytmu

  Vďaka textu piesne zobrazenému na obrazovke nikdy nevyjdete z rytmu

  Chcete bez zaváhania spievať v dokonalom súlade s kapelou? Teraz už môžete, lebo aplikácia The Voice: On Stage zobrazuje text jednotlivých skladieb na obrazovke a pomáha vám menením farby textu. Stačí sa držať pokynov a zaručene chytíte ten správny rytmus. Je to nielen jednoduché, ale aj nesmierne zábavné.

 • Vďaka funkcii sprievodných vokálov sa nové skladby naučíte raz-dva

  Vďaka funkcii sprievodných vokálov sa nové skladby naučíte raz-dva

  Páči sa vám niektorá skladba, no nepoznáte ju úplne dokonale? Žiadny problém! Aplikácia The Voice: On Stage ponúka funkciu sprievodných vokálov, pomocou ktorej sa novú skladbu naučíte raz-dva. Spievajte spoločne s profesionálmi, až kým vám to nepôjde aj bez ich pomoci. Hlasitosť sprievodných vokálov si môžete nastaviť podľa svojich potrieb.

 • Funkcia Auto-Tune® zaručí, že vždy trafíte ten správny tón

  Funkcia Auto-Tune® zaručí, že vždy trafíte ten správny tón

  Vďaka funkcii Auto-Tune® už nikdy nebudete spievať falošne. Auto-Tune® je zvukový procesor, ktorý upravuje výšku tónu pomocou originálneho softvéru. Spevácke nahrávky dokonale doladí aj v prípade, že boli zaspievané falošne. Túto funkciu používajú aj profesionáli z hudobnej brandže, takže teraz môžete spievať ako ozajstná hviezda aj vy!

 • Vysokocitlivý mikrofón s rozhraním Bluetooth® pre špičkový spevácky zážitok

  Každý z nás má hlas na spev a každý by chcel spievať hlasne a jasne. S vysokocitlivým mikrofónom Philips s rozhraním Bluetooth® si môžete byť istí, že zachytí každučký detail vášho speváckeho vystúpenia. Pokiaľ ide o výber mikrofónu, dôležitá je najmä jeho citlivosť a dynamický rozsah, pretože určite chcete, aby váš hlas znel rovnako skvele v jemných baladách aj rockových vypalovákoch.

 • Prehrávanie hudby cez reproduktor s rozhraním Bluetooth®

  Dobrý mikrofón zachytí každý odtieň vášho hlasu. Teraz potrebujete ešte dobrý reproduktor, ktorý prehrá to, čo mikrofón zachytí. Tento reproduktor sa môže pochváliť výkonom 2 x 5 W, s ktorým váš spev starostlivo prehrá v plnej kráse a so všetkými detailmi. Vložte iPad do dokovacej stanice, začnite spievať a nechajte sa ohúriť vlastným hlasom. Tak dobre ešte veru neznel. Tento reproduktor pomocou technológie Bluetooth® taktiež zvládne prehrávanie hudby zo smartfónu či tabletu.

 • Ponúka niekoľko najväčších hitov zdarma, pričom ďalšie skladby získate postupným hraním hry

  Aplikácia Voice: On Stage na začiatok ponúka niekoľko hitov. Z knižnice skladieb si vždy môžete prevziať najnovšie hity a ponuku tak rozšíriť.

 • Podeľte sa o svoje nahrávky na sieti Facebook, Twitter či prostredníctvom e-mailu

  Známi umelci svoje demonahrávky tvorili v profesionálnych štúdiách. Vy ich teraz môžete nahrať doma, pretože aplikácia The Voice: On Stage premení váš iPad na mixážny pult! Nahrajte vlastnú skladbu a podeľte sa o ňu online, nech váš talentovaný výkon ocenia aj ostatní. Za každú naspievanú skladbu získate body, ktoré navyše môžete zverejniť na sieti Facebook, Twitter či e-mailom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať