dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

  Bluetooth

  dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

  Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

  Reproduktor s dokovacou stanicou Philips AS111/12 ponúka úchvatný zvuk, prehráva zvukový obsah z vášho telefónu so systémom Android a zároveň ho nabíja, pričom automaticky synchronizuje čas s vaším zariadením. Dodáva sa s programom Songbird, ktorý synchronizuje hudbu medzi vaším telefónom a počítačom. Zobraziť všetky výhody

 • Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

pre zariadenia s Androidom AS111/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

s týmto reproduktorom s dokovacou stanicou

 • Do inteligentne navrhnutej dokovacej stanice FlexiDock s funkciou nabíjania sadne každý telefón so systémom Android.

  Do inteligentne navrhnutej dokovacej stanice FlexiDock s funkciou nabíjania sadne každý telefón so systémom Android.

  Dokovacia stanica Philips FlexiDock je dokonalým riešením pre telefóny so systémom Android. Jej jedinečný dizajn umožní dômyselne pripojiť väčšinu telefónov so systémom Android – či už sa konektor na pripojenie nachádza na spodnej, bočnej alebo dokonca na hornej strane. Takáto jedinečná flexibilita je navrhnutá pre telefóny so systémom Android od rôznych výrobcov, pre ktoré neexistuje štandardná poloha konektora Micro USB. Dokovaciu stanicu môžete tiež upraviť pre umiestnenie telefónu na výšku alebo na šírku, aby sa vždy nachádzal v strede reproduktora.

 • Objavujte a zdieľajte hudbu a ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie DockStudio

  Objavujte a zdieľajte hudbu a ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie DockStudio

  Aplikácia Philips DockStudio rozširuje vaše reproduktory s dokovacou stanicou o veľké množstvo jedinečných funkcií. Môžete počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, prehľadávať svoju hudobnú zbierku a podeliť sa o to, čo práve počúvate, s priateľmi na lokalite Facebook alebo o svoje umelecké fotky na lokalite Flickr. Táto aplikácia obsahuje aj hudobnú funkciu Songbird, pomocou ktorej môžete bezproblémovo objavovať a prehrávať médiá a synchronizovať ich medzi počítačom a zariadeniami so systémom Android. V režime hodín vám aplikácia umožní nastaviť niekoľko prispôsobených hudobných budíkov a poskytne vám aktuálne informácie o počasí. Táto aplikácia je úplne zadarmo a môžete si ju prevziať z lokality Google Play.

 • Prúdový prenos hudby zo zariadenia so systémom Android cez Bluetooth

  Prúdový prenos hudby zo zariadenia so systémom Android cez Bluetooth

  Počúvajte všetky svoje obľúbené skladby cez reproduktor s úžasným zvukom. Tento reproduktor s dokovacou stanicou Philips prehráva hudbu z vašich zariadení so systémom Android prostredníctvom technológie Bluetooth. Jednoducho preberte bezplatnú aplikáciu Philips DockStudio a po vložení zariadenia do dokovacej stanice sa automaticky zapne Bluetooth a zariadenie sa pripojí. Teraz si už môžete vychutnať výborný zvuk v dokonalom pohodlí. Len máloktoré zariadenie vytvorí tak kvalitný zvuk.

 • Program Songbird na objavovanie a prehrávanie hudby a synchronizáciu medzi počítačom a zariadením so systémom Android

  Program Songbird na objavovanie a prehrávanie hudby a synchronizáciu medzi počítačom a zariadením so systémom Android

  Songbird predstavuje jednoduchý a používateľsky príjemný počítačový program a aplikáciu pre systém Android. Umožňuje vám prehľadávať a prehrávať všetky vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s počítačom. Intuitívne a výkonné funkcie správy hudobného obsahu vám umožňujú objaviť nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov s hudbou a médiami, služieb a webových lokalít. Prehrávajte celý obsah z vlastnej knižnice alebo z internetu a bezproblémovo ho pomocou synchronizácie preneste z počítača do zariadení so systémom Android.

 • Automatická synchronizácia hodín s telefónom so systémom Android

  Jednoducho pripojte telefón so systémom Android a reproduktor s dokovacou stanicou automaticky zosynchronizuje svoj čas s časom telefónu.

 • Neodýmiové reproduktory pre dokonale vyvážený zvuk

  Zliatina je najlepší materiál pre vytváranie silnejšieho magnetického poľa, čím sa zvyšuje citlivosť v hlasovej cievke, dosahuje sa lepšia odozva basov a čistá vyvážená kvalita zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať