1

CD Soundmachine

  -{discount-percentage}%

  CD Soundmachine

  PREHRÁVAJTE HUDBU NAHLAS. KDEKOĽVEK

  Zariadenie Philips AZ1 prehráva skladby z rádia, zariadení iPhone/iPad/iPod, diskov CD a akýchkoľvek zariadení Bluetooth poriadne nahlas. Vďaka jednodotykovému párovaniu pomocou technológie NFC nebolo bezdrôtové prehrávanie hudby cez Bluetooth ešte nikdy jednoduchšie. Pripojte mikrofón alebo gitaru a robte, čo vás baví. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PREHRÁVAJTE HUDBU NAHLAS. KDEKOĽVEK

Zariadenie Philips AZ1 prehráva skladby z rádia, zariadení iPhone/iPad/iPod, diskov CD a akýchkoľvek zariadení Bluetooth poriadne nahlas. Vďaka jednodotykovému párovaniu pomocou technológie NFC nebolo bezdrôtové prehrávanie hudby cez Bluetooth ešte nikdy jednoduchšie. Pripojte mikrofón alebo gitaru a robte, čo vás baví. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

CD Soundmachine

Bluetooth® a NFC, CD, MP3-CD, FM, USB dok na prehrávanie/nabíjanie, 40 W, vstup na mikrofón a gitaru AZ1/12 Nájsť podobné výrobky

PREHRÁVAJTE HUDBU NAHLAS. KDEKOĽVEK

s bezdrôtovým prúdovým prenosom hudby cez Bluetooth

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Tento reproduktor obsahuje USB port, vďaka ktorému môžete pohodlne nabíjať svoj iPod, iPhone alebo iPad. Jednoducho pripojte svoje Apple zariadenie k zadnej časti reproduktora pomocou USB kábla. Počas nabíjania môžete zo zariadenia navyše prehrávať akúkoľvek hudbu.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Prehrávajte hudbu z akéhokoľvek smartfónu bezdrôtovo cez Bluetooth™

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu alebo zvuk filmov.

 • Párovanie cez Bluetooth jediným dotykom pomocou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Vstup na mikrofón a gitaru so samostatným nastavením hlasitosti

  Premeňte svoje zariadenie Philips na zábavný systém na špeciálne príležitosti alebo spontánnu zábavu. Zabudovaný mikrofón a port na pripojenie gitary vám umožnia ukázať svoj talent, zabávať hostí alebo predniesť prejavy či oznámenia. Hudba z rôznych zdrojov môže ďalej hrať, aj kým používate mikrofón alebo máte pripojený hudobný nástroj. Teraz si môžete kedykoľvek užívať karaoke alebo pripojiť gitaru a vychutnať si vzrušujúcu improvizáciu.

 • Popruh na prenášanie a robustný dizajn pre lepšiu prenosnosť

  Stačí pripojiť popruh na prenášanie, prehodiť ho cez plece a vyraziť. Zariadenie AZ1 má ideálne rozmery ako príručná batožina do lietadla, takže si ho môžete zobrať k sebe na palubu. Jeho robustný dizajn je dostatočne odolný, aby zvládal jednu párty za druhou – vnútri aj vonku – a jeho ovládací panel možno otočiť tak, aby zostal počas cesty chránený.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať