Prehrávač diskov Blu-ray

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Definovanie sveta vysokého rozlíšenia

  Vychutnajte si vzrušenie z obrazu vo vysokom rozlíšení, ktorý prináša model BDP7200. Doprajte si každý detail, hodvábne hladký dej a živé farby s technológiou Deep Colour. Vychutnáte si aj súčasné obľúbené DVD filmy s prevzorkovaním na 1080p cez HDMI.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Definovanie sveta vysokého rozlíšenia

s prehrávaním diskov Blu-ray

 • Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Disky Blu-ray majú kapacitu na prenášanie údajov s vysokým rozlíšením spolu s obrazom v rozlíšení 1920 x 1080, ktorý definuje obraz s plným vysokým rozlíšením. Scény ožívajú, keď na vás vyskočia detaily, zjemnia sa pohyby a obraz sa zobrazí krištáľovo čistý. Blu-ray tiež zabezpečuje nekomprimovaný priestorový zvuk - takže váš zážitok zo zvuku sa stane neuveriteľne realistickým. Vysoká ukladacia kapacita diskov Blu-ray tiež umožňuje vstavanie celej rady interaktívnych možností. Plynulá navigácia počas prehrávania a iné vzrušujúce funkcie, ako napríklad rozbaľovacie ponuky prinášajú úplne nový rozmer do domácej zábavy.

 • Technológia Bonus View s funkciou Obraz v obraze pre video a audio možnosti

  Technológia Bonus View s funkciou Obraz v obraze pre video a audio možnosti

  S technológiou Bonus View si môžete vychutnávať obraz v obraze s možnosťami pre zvuk. Druhé, menšie okno - v ktorom beží samostatná videosekvencia, sa zobrazí na hlavnom obraze. Potom si môžete vybrať, či chcete počúvať to, čo prebieha v menšom okne alebo vo veľkom. To vám umožní vychutnať si množstvo špeciálnych funkcií, ktoré sú častou súčasťou filmov na diskoch Blu-ray. Napríklad, v menšom okne môžete sledovať a počúvať komentár režiséra, zatiaľ čo on poukazuje na scény alebo hercov na hlavnom obraze.

 • Full HD 1080p pre obraz ostrý ako britva

  Full HD 1080p pre obraz ostrý ako britva

  Disky Blu-ray majú kapacitu umožňujúcu záznam údajov vo vysokom rozlíšení spolu s obrazom v rozlíšení 1920 x 1080, ktorý definuje obraz v plnom vysokom rozlíšení. To znamená len to, že dostanete tú najlepšiu možnú televíznu obrazovú kvalitu, ktorá je v súčasnosti k dispozícii - takže sa pripravte na pastvu pre oči.

 • Deep Color pre živý obraz vo viac ako miliarde farieb

  Deep Color pre živý obraz vo viac ako miliarde farieb

  Reálny svet nie je obmedzený farbami - prakticky každá farba sa môže vyskytnúť v ľubovoľnom odtieni a ľubovoľnej svietivosti. To, čo vidíte na televíznej obrazovke je iná vec, takže obraz často nevyzerá reálne verne. Technológia Deep Color znova vytvorí skutočný svet na vašej televíznej obrazovke a prinesie vám milióny a milióny farieb, ktoré sa vyskytujú v realite - prenesie váš zážitok zo sledovania do nových výšok.

 • 1080p pri 24 sn./sek. pre obraz ako v kine

  1080p pri 24 sn./sek. pre obraz ako v kine

  Prineste skutočný zážitok z kina do svojej obývačky s videom s 24 zábermi za sekundu. Originálne filmy sa všetky nahrávajú pri tejto prenosovej rýchlosti, čím sa zabezpečuje okolie a textúra obrazu, ktorá je taká jedinečná. Prehrávače diskov Blu-ray značky Philips sú vybavené tak, aby vám zaistili 24 záb./s priamo z diskov Blu-ray - čím vám dodajú jedinečný obraz s vysokým rozlíšením ako v kine, ktorý na vás urobí dojem.-

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Bezchybné nerušené video s redukciou šumu MPEG a 3D

  Bezchybné nerušené video s redukciou šumu MPEG a 3D

  Kamery snímajúce statické a pohyblivé obrázky naberajú anomálie (alebo šum) z množstva zdrojov. Tieto, hoci nie sú samostatne viditeľné, prispievajú k nízkej kvalite obrazu. Funkcia redukcie šumu MPEG a 3D obraz vyčistí - takže si môžete byť zakaždým istí krištáľovo čistým obrazom.

 • Zvýšenie rozlíšenia DVD videa na 1080p cez HDMI na obraz takmer na úrovni HD

  Zvýšenie rozlíšenia DVD videa na 1080p cez HDMI na obraz takmer na úrovni HD

  Prevzorkovanie (tzv. upscaling) HDMI 1080p videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. DVD filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať vo vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk 7.1 s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk 7.1 s vysokou vernosťou

  Funkcia Dolby TrueHD HD prináša 7.1 kanálov a zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD v špičkovej kvalite z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je prakticky nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže ho budete počuť v kvalite, akú pre vás vytvorili jeho tvorcovia. Funkcia Dolby TrueHD HD a zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať