bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Reproduktor rovnako dobrodružný ako vy

  Tento robustný a vodoodolný prenosný bezdrôtový reproduktor vás môže sprevádzať všade, kam len budete chcieť ísť – pod strechu či von, hore či dolu, či prší alebo svieti slnko. Vydrží všetko a zároveň zaručí skvelý zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Vstavaný mikrofón na hovory, Nabíjateľná batéria BT2200B/00 Nájsť podobné výrobky

Reproduktor rovnako dobrodružný ako vy

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-Clipping umožňuje prehrávať hudbu hlasno a zachovať pritom vysokú kvalitu a to aj v prípade, že vám už dochádza batéria. Prijíma široký rozsah vstupných signálov od 300 mV do 1 000 mV a chráni reproduktory pred poškodením spôsobeným skreslením. Reproduktor spracováva funkciu Anti-clipping cez vyhradený zvukový obmedzovač IC. Funkcia sleduje hudobný signál prechádzajúci zosilňovačom a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zosilňovača. Zabráni sa tak skresleniu zvuku spôsobenému osekaním bez ovplyvňovania hlasnosti. Schopnosť reproduktora reprodukovať vrcholy klesá spolu s nabitím batérie, funkcia anti-clipping ale obmedzuje vrcholy spôsobené slabou batériou a hudba tak zostáva neskreslená.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

 • Pevný, vodeodolný a pláva na hladine, určený na použitie vonku

  Pevný, vodeodolný a pláva na hladine, určený na použitie vonku

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať