MiniVac

Ručný vysávač

  MiniVac

  Ručný vysávač

  Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

  Dosiahnite kvalitnejší výsledok pri vysávaní s výkonným vysávačom Philips MiniVac Wet&Dry 4,8 V. Systém na mokré a suché čistenie pomôže pohodlne vyčistiť nielen rozliate tekutiny, ale aj suchú špinu. Hubica s aerodynamickým tvarom zaručí vynikajúce zachytávanie prachu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ručný vysávač

4, 8 V akumulátor, Bezvreckový, cyklónový, Štrbinový a kefkový nástavec, stierka, Holenie za mokra aj za sucha FC6142/01 Nájsť podobné výrobky

Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

Systém na mokré aj suché čistenie a aerodynamická hubica

 • Úzka nabíjacia základňa (na stenu/stôl)

  Úzka nabíjacia základňa (na stenu/stôl)

  Philips Mini Vac môžete skladovať na pohodlnej nabíjacej základni, ktorá sa namontuje na stenu alebo umiestni na stôl. To znamená, že Mini Vac spolu s jeho výkonnou nabíjateľnou batériou, je vždy pripravený, keď ste aj vy.

 • 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  Cyklónový prietok vzduchu bezvreckového vysávača udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon pri čistení. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí špiny už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

 • Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Vysávač Philips Mini Vac má tvarovanú rúčku, ktorá zaručuje optimálne uchopenie. Mini Vac môžete chytiť akýmkoľvek spôsobom. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a poskytuje vám potrebné pevné uchopenie.

 • Výkonné 4,8 V batérie NiMH

  Výkonné 4,8 V batérie NiMH
 • Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Aerodynamický dizajn tohto vysávača Philips MiniVac zabezpečuje optimálne nasávanie aj tých najjemnejších prachových častíc. Ergonomický tvar hubice vám pomôže vyčistiť aj tie najťažšie prístupné oblasti.

 • Hubica, ktorú zložíte jedným kliknutím, na jednoduché vyprázdnenie

  Vysávač Philips MiniVac sa jednoducho a rýchlo vysýpa a hygienicky sa čistí. Philips MiniVac obsahuje hubicu, ktorá sa dá pomocou jediného cvaknutia odpojiť, takže MiniVac môžete vysypať bez toho, aby ste sa dotkli špiny.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať