Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Bohaté zážitky zo zvuku

  Pozrite sa na atraktívny mini HiFi systém FWC143, ktorý produkuje výnimočný, bohatý zvuk. Bude sa vám páčiť, ako ľahko ho možno ovládať. Len sa oprite, uvoľnite a vychutnávajte si hudbu po celý deň. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohaté zážitky zo zvuku

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Multifrekv. systém reproduktorov s Bass Reflexom

  Multifrekv. systém reproduktorov s Bass Reflexom

  Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlboký basový zážitok. Odlišnosťou od bežných reproduktorov je pridanie basového otvoru, ktorý je akusticky nastavený s hlbokotónovým reproduktorom, aby optimalizoval výstup nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. V kombinácii s odozvou hlbokotónového reproduktora rozširujú celkové nízkofrekvenčné zvukové spektrum, aby vytvorili úplne nový rozmer hlbokých basov.

 • AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie
 • Stereofónny kazetový prehrávač

  Stereofónny kazetový prehrávač
 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať