Viva Collection

OnionChef

  Viva Collection

  OnionChef

  Krájajte ako šéfkuchár

  Konečne môžete krájať ako šéfkuchár. Vďaka krájaču Philips OnionChef s technológiou ChopDrop vytvoríte suché a pravidelné kúsky cibule aj iných prísad. Samostatné vysokorýchlostné čepele vám tiež umožnia pomlieť mäso, nasekať bylinky a spracovať množstvo ďalších potravín. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viva Collection OnionChef

Nástavec na sekanie, Technológia ChopDrop, 2 funkcie: hrubé a jemné sekanie, Automatická voľba rýchlosti HR2505/00 Nájsť podobné výrobky

Krájajte ako šéfkuchár

Krájanie cibule, mletie mäsa a množstvo ďalších funkcií

 • Technológia ChopDrop

  Technológia ChopDrop

  V spoločnosti Philips vieme, aké nepríjemné a ťažké je krájanie cibule, a preto sme pre vás vyvinuli inteligentnú technológiu ChopDrop, s ktorou môžete jednoducho krájať cibuľu ako šéfkuchár. Komora s jedinečným dizajnom udržiava cibuľu v pracovnom priestore, kým ju tri ostré čepele nepokrájajú. Keď nakrájané kúsky dosiahnu optimálnu veľkosť, padajú do misky, suché a pravidelné po celý čas. Dokonalé riešenie pre cibuľu, ale aj pre inú zeleninu, ovocie, syr, orechy a iné prísady.

 • Výkonný 500 W motor

  Výkonný 500 W motor

  Výkonný 500 W motor krájača Philips OnionChef sa postará o rýchle a jednoduché pokrájanie aj tých najtvrdších prísad.

 • Sekanie nahrubo s technológiou ChopDrop

  Sekanie nahrubo s technológiou ChopDrop

  Krájač Philips OnionChef využíva technológiu ChopDrop s optimalizovanou nízkou rýchlosťou. Vďaka tejto rýchlosti máte vždy k dispozícii suché a pravidelné kúsky cibule a iných jemných prísad, ako sú cukiny, varené vajcia, paprika, mozzarella, a taktiež tvrdších prísad ako sú orechy, mrkva a ďalšie. Ideálne riešenie pre vaše obľúbené denné jedlá, ako aj predjedlá (salsa, caciki), omáčky, rizoto a oveľa viac!

 • Sekanie najemno s čepeľou HS

  Sekanie najemno s čepeľou HS

  Ako každý šéfkuchár, aj krájač Philips OnionChef s doplnkovou čepeľou na vysokorýchlostné krájanie pre vás môže najemno nakrájať širokú škálu prísad, ako je mäso, orechy, sušené ovocie, bylinky, parmezán, čokoláda a ďalšie. Môžete si najemno namlieť mäso na tatárske bifteky, mäsové guľky, bolonskú omáčku alebo placky, môžete si pripraviť domáce pesto a humus, energetické tyčinky alebo jednoducho svieži dresing na svoj obľúbený šalát.

 • Automatická voľba rýchlosti

  Automatická voľba rýchlosti

  Krájač Philips OnionChef ponúka dve rýchlosti a automatickú voľbu rýchlosti. Na dosiahnutie optimálneho výsledku je potrebné používať rôzne rýchlosti: nízku rýchlosť na krájanie nahrubo s technológiou ChopDrop a vysokú rýchlosť na krájanie najemno so samostatnou vysokorýchlostnou čepeľou. Produkt automaticky zisťuje požadovanú funkciu a nastavuje potrebnú rýchlosť, aby bol výsledok vždy taký, ako si predstavujete.

 • Jednoduchá obsluha stlačením tlačidla

  Jednoduchá obsluha stlačením tlačidla

  Aktivácia krájača Philips OnionChef už ani nemôže byť jednoduchšia. Stačí potlačiť vrchnú časť nadol smerom k miske. Žiadne ďalšie tlačidlá, nastavenia ani prepínače. Krájajte ako šéfkuchár stlačením jediného tlačidla.

 • Veľká miska s objemom 1,1 l

  Veľká miska s objemom 1,1 l

  Krájač Philips OnionChef sa dodáva s veľkou miskou s objemom 1,1 l. Tá vám umožňuje pripraviť si potrebné množstvo základných prísad.

 • Vhodné na čistenie v umývačke riadu

  Vhodné na čistenie v umývačke riadu

  Čistenie krájača Philips OnionChef je jednoduché. Jednotlivé súčasti môžete všetky opláchnuť vodou alebo jednoducho vložiť do umývačky riadu.

 • Ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele

  Krájač Philips OnionChef obsahuje ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele. Tieto tri dokonalé čepele na báze technológie ChopDrop sú zárukou suchého a pravidelného pokrájania jemných prísad bez ich rozdrvenia. Doplnková samostatná čepeľ na vysokorýchlostné krájanie si však dokáže poradiť aj s tvrdšími prísadami.

 • Len jediné seknutie

  Priestranná komora ChopDrop krájača Philips OnionChef je navrhnutá tak, aby sa do nej zmestila jedna celá veľká a na dve polovice prekrojená cibuľa. Vy ju len ošúpete a prekrojíte nožom. O zvyšok sa už postará OnionChef, ktorý vás chráni pred nepríjemným kontaktom s cibuľou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať