Fidelio

Philips Fidelio SoundBar

Domáce kino

  Philips Fidelio SoundBar

  Domáce kino

  Najtenší systém Soundbar s Blu-ray a technológiou Ambisound

  Dokonale úžasný zvuk a elegantný dizajn – technológia Ambisound je najdokonalejším spoločníkom k tenkým televízorom. Toto štýlové domáce kino Philips SoundBar HTB9150 s 5 zosilňovačmi a 6 reproduktormi vnesie poriadok do každej miestnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio SoundBar Domáce kino

3D Blu-ray, Hliník, Namontovateľné na stenu HTB9150/12 Nájsť podobné výrobky

Najtenší systém Soundbar s Blu-ray a technológiou Ambisound

Posadnutí zvukom

 • Technológia Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktoré sa prenáša cez internet. Niektoré internetové stanice sú viazané na tradičné (pozemné) vysielajúce rozhlasové stanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú výlučne cez internet, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie iba prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu môžete využiť prístup k rozhlasovým staniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov: vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam.

 • Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Pozrite si svoju zbierku 2D filmov v úžasnom zobrazení 3D priamo u vás doma. Technológia okamžitej konverzie na 3D využíva najmodernejšiu digitálnu technológiu analýzy video obsahu vo formáte 2D na rozlíšenie medzi predmetmi v popredí a pozadí. Tým vytvorí mapu hĺbky, na základe ktorej sa bežné formáty videa v 2D prekonvertujú do úžasného zobrazenia v 3D. Ak máte kompatibilný 3D televízor, ste ihneď pripravení zažiť 3D obsah v rozlíšení Full HD.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožňuje používať smartfón alebo tablet ako diaľkové ovládanie vašich audio-video produktov od spoločnosti Philips pripojených k domácej sieti Wi-Fi a okamžite ich ovládať z ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Tiež obsahuje užitočné funkcie, ako napríklad SimplyShare na jednoduché pripojenie a bezdrôtový prúdový prenos zábavného obsahu alebo MySound na prispôsobenie vašich zvukových nastavení.

 • Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 102 cm (40") obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality

  Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality

  Hliník je moderný materiál vyjadrujúci kreativitu, a preto sa stal obľúbeným prvkov mnohých špičkových interiérových dizajnérov na celom svete. Hliník je ľahký, no pevný autentický materiál, ktorý pomáha vytvárať skutočne kultový dizajn. Jeho mimoriadne štíhle a robustné profily dokonale odrážajú umenie technického prevedenia. Výsledkom sú atraktívne systémy domáceho kina Philips, ktoré určite na seba upútajú pohľady v každej miestnosti.

 • Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 600 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • So vstavaným Wi-Fi môžete využívať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným Wi-Fi môžete využívať multimediálny obsah bezdrôtovo. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a vychutnávať si multimediálne súbory na televízore v pohodlí obývačky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať