Domáce kino

  Domáce kino

  Posadnutí zvukom

  Ponorte sa do filmovej atmosféry ako v kine s viackanálovým priestorovým zvukom bez zbytočnej spleti káblov a reproduktorov. Philips SoundBar v sebe ukrýva úplný systém domáceho kina a dokáže pomocou jedného zariadenia vytvoriť úchvatný zážitok pri prehrávaní diskov DVD. Užite si filmový večer ako v skutočnom kine! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Skvelý priestorový zvuk zo superštíhleho zariadenia SoundBar

 • Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker je dômyselná technológia virtualizácie zvuku, ktorá vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému dvoch reproduktorov. Vysoko pokročilé priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Prehrávanie DVD je zdokonalené rozšírením 2-kanálového prostredia. V kombinácii so spracovaním systémom Dolby Pro Logic II sa ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Superštíhle reproduktory pre realistický priestorový zvuk

  Superštíhle reproduktory pre realistický priestorový zvuk

  Superštíhle reproduktory prinášajú nekompromisný zvukový zážitok v tenkom a elegantnom dizajne. Hodvábne kužeľovité výškové reproduktory sú vybavené výkonným systémom s neodýmiovými magnetmi a dokonale zachytia stredné a vysoké frekvencie bez akejkoľvek straty detailov z filmových či hudobných zdrojov. Výsledkom je nádherne čistý a realistický zvuk, presne taký, ako ho stvoril samotný umelec.

 • Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  Ostrejší obraz vo vysokom rozlíšení s HDMI 1080p

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení – čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI poskytuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu – čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Voliteľný dok pre pohodlné prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone

  Pripojte tento dok k vášmu systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudbu, videá a obrázky zo zariadení iPod a iPhone. Dok sa predáva ako voliteľné príslušenstvo.

 • Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Reproduktor domáceho kina SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 81 cm (32”) obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Bezdrôtový subwoofer pre neuveriteľné basy bez káblov

  Bezdrôtový subwoofer pre neuveriteľné basy bez káblov
 • Zariadenie SoundBar so superštíhlym dizajnom s plochými panelovými reproduktormi

  Zariadenie SoundBar so superštíhlym dizajnom s plochými panelovými reproduktormi
 • Prehrávanie diskov DVD a CD vám umožní vychutnať si všetky vaše filmy aj hudbu

  Prehrávanie diskov DVD a CD vám umožní vychutnať si všetky vaše filmy aj hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať