DVD systém domáceho kina SoundBar

  DVD systém domáceho kina SoundBar

  5.1-kanálové domáce kino z 1 zariadenia

  Vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk v akomkoľvek druhu miestnosti, a to v akejkoľvek polohe na sedenie. Tento jednodielny integrovaný systém, ktorý obsahuje Ambisound, sa zmestí pod akýkoľvek plochý TV a poskytuje vzrušujúci zážitok z počúvania s vynikajúcou kvalitou zvuku a obrazu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

5.1-kanálové domáce kino z 1 zariadenia

s funkciou Ambisound

 • 5.1-kanálový priestorový zvuk Ambisound z menšieho počtu reproduktorov

  5.1-kanálový priestorový zvuk Ambisound z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • SoundBar s integrovanými reproduktormi, zosilňovačmi a DVD prehrávačom

  SoundBar s integrovanými reproduktormi, zosilňovačmi a DVD prehrávačom

  SoundBar predstavuje univerzálne riešenie domáceho kina, ktoré zaisťuje vynikajúci 5.1-kanálový priestorový zvuk pre pohlcujúci zážitok z filmu. SoundBar, ktorý integruje reproduktory, zosilňovače a DVD prehrávač, predstavuje všetko, čo potrebujete mať pod televízorom. Pomôže vám uchovať vašu obývačku tak, ako chcete, avšak dodáva vynikajúci zážitok z viackanálového zvuku - pre filmové momenty zdieľané s priateľmi a rodinou.

 • Vhodné pre každý plochý televízor, optimálne s uhlopriečkou 37” (94 cm) alebo viac

  Vhodné pre každý plochý televízor, optimálne s uhlopriečkou 37” (94 cm) alebo viac

  SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV s 94 cm (37”) obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Kvalitu zvuku, ktorá akoby bola z iného sveta, vám prináša DoubleBASS a jemné kužeľové výškové reproduktory. DoubleBASS zachytí nízke frekvencie a opätovne ich vytvorí v zvukovom rozsahu subwoofera, takže budete počuť aj najhlbšie basové tóny. Jemné kužeľové výškové reproduktory vyčistia frekvencie vysokého a stredného pásma, ktoré zlepšujú čistotu zvuku a rozširujú zvukovú scénu - takže budete všetko počuť vo svojej kompletnej čistote.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie súborov MP3 priamo z Vášho prenosného multimediálneho prehrávača na Vašom systéme domáceho kina. Stačí zapojiť váš MP3 prehrávač do zabudovaného konektora MP3 Link a vychutnávať si hudbu vo formáte MP3 v špičkovej zvukovej kvalite, ktorú poskytuje systém domáceho kina Philips. MP3 Link prenesie Vašu prenosnú hudbu do pohodlia Vašej obývačky.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje ovládať viacero zariadení pomocou jedného diaľkového ovládania. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať