DVD systém domáceho kina SoundBar

  DVD systém domáceho kina SoundBar

  Zdvíha latku v oblasti domáceho kina

  Model HTS8100, ktorý obsahuje Ambisound, dodáva viackanálový priestorový zvuk v akejkoľvek miestnosti. Jednokusový integrovaný systém sa bez problémov hodí do domácnosti, pričom poskytne kompletný zážitok z domáceho kina s vynikajúcou kvalitou zvuku a obrazu.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zdvíha latku v oblasti domáceho kina

s funkciou Ambisound

 • Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Vychutnajte si neuveriteľne ostrý obraz vo vysokej kvalite na vašom TV s progresívnym riadkovaním so systémom Faroudja DCDi. Tento systém potláča rozmazané hrany, ktoré sa objavujú pri prehrávaní s bežným prekladaným riadkovaním, hlavne pri pohybujúcich sa objektoch - akčné scény tak vyzerajú úplne prirodzene. Pozdvihnite svoj divácky zážitok na vyššiu úroveň s čistejším a plynulejším obrazom.

 • Smart Surround automaticky optimalizuje nastavenia priestorového zvuku

  Smart Surround automaticky optimalizuje nastavenia priestorového zvuku

  Vychutnajte si ten najlepší zvukový zážitok bez potreby vykonávať zmeny nastavení priestorového zvuku pri každej zmene disku alebo každom prepnutí medzi filmami a hudbou. Na rozdiel od normálnych systémov 5.1, ktoré používajú predvolené nastavenia viackanálového zvuku, funkcia Smart Surround automaticky zmení nastavenia priestorového zvuku tak, aby vyhovovali vašej hudbe zakódovanej vo zvuku stereo alebo vášmu filmu s viackanálovým obsahom.

 • Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS pre rozsiahlejšie zážitky s hlbokými basmi

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Sofistikovaný dizajn vhodný ku každému plochému TV

  Sofistikovaný dizajn vhodný ku každému plochému TV

  Špičková technológia zabalená do elegancie a štýlovosti - tento systém domáceho kina ozdobí každú obývačku tónmi sofistikovanosti a výnimočnosti. Vďaka úplne rovnakému dizajnu a povrchovej úprave, aké majú ploché TV spoločnosti Philips, bude dokonalým spoločníkom k akémukoľvek plochému TV - dokonale zladený s vaším TV, interiérom a životným štýlom.

 • Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 využíva technológiu Plug and Play, ktorá umožňuje priame prehrávanie obsahu MP3 prostredníctvom systému domáceho kina jednoduchým pripojením vášho prenosného MP3 prehrávača do zabudovaného konektora slúchadiel. Teraz si môžete vychutnať vynikajúcu kvalitu zvuku systému domáceho kina Philips pri prehrávaní obľúbenej hudby zo svojho prenosného MP3 prehrávača.

 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať