1
Philips Sonicare AirFloss

Sonicare

Philips Sonicare

AirFloss Ultra (na skúšku)

  Philips Sonicare

  AirFloss Ultra (na skúšku)

  Trojité vstreknutie pre zdravšie ďasná

  Je klinicky dokázané, že Philips Sonicare AirFloss Ultra**** pôsobí na ďasná rovnako účinne ako zubná niť.* Dokonca až 97 % osôb, ktoré nepoužívajú pravidelne zubnú niť a vyskúšali AirFloss Ultra, potvrdilo, že sa stav ich ďasien zlepšil.* Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Trojité vstreknutie pre zdravšie ďasná

Je klinicky dokázané, že Philips Sonicare AirFloss Ultra**** pôsobí na ďasná rovnako účinne ako zubná niť.* Dokonca až 97 % osôb, ktoré nepoužívajú pravidelne zubnú niť a vyskúšali AirFloss Ultra, potvrdilo, že sa stav ich ďasien zlepšil.* Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Trojité vstreknutie pre zdravšie ďasná

Efektívna a vhodná pre ľudí, ktorí nepoužívajú často zubnú niť

 • Odstraňuje až 99,9 % povlaku***

  Odstraňuje až 99,9 % povlaku***

  AirFloss Ultra odstráni až 99,9 % povlaku z ošetrovaných miest.***

 • Technológia zmesi vzduchu a mikrokvapôčiek

  Technológia zmesi vzduchu a mikrokvapôčiek

  Naše klinicky overené výsledky sú možné vďaka jedinečnej technológii, ktorá kombinuje vzduch a ústnu alebo čistú vodu na silné a zároveň jemné čistenie medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien.

 • Jednoduchý spôsob na účinnejšie čistenie medzizubných priestorov

  Jednoduchý spôsob na účinnejšie čistenie medzizubných priestorov

  Čistenie medzizubných priestorov je veľmi dôležité pre celkovú ústnu hygienu. AirFloss predstavuje jednoduchý spôsob hĺbkového čistenia medzizubných priestorov, čím pomáha vytvoriť si zdravé návyky. Po troch mesiacoch používania kefky AirFloss až 96 % ľudí, ktorí používali nepravidelne zubnú niť, aj naďalej používali kefku AirFloss štyri alebo viac dní do týždňa.

 • Klinicky overená rovnaká účinnosť pre zdravie ďasien ako zubná niť**

  Klinicky overená rovnaká účinnosť pre zdravie ďasien ako zubná niť**

  Je klinicky overené, že prístroj medzizubnej hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra zlepšuje zdravie ďasien rovnako ako zubná niť.** Pomáha zlepšiť zdravie ďasien už do dvoch týždňov.

 • Trvá to len 60 sekúnd: nasmerujte, stlačte a čistite!

  Trvá to len 60 sekúnd: nasmerujte, stlačte a čistite!

  S prístrojom medzizubnej hygieny AirFloss Ultra si pacienti vyčistia celú ústnu dutinu už za menej ako 60 sekúnd denne. Pacienti si jednoducho vyberú požadovanú frekvenciu streknutí (jedno, dve alebo tri) a stlačením a podržaním aktivačného tlačidla spustia plynulé automatické striekanie, prípadne stlačením a uvoľnením tlačidla môžu používať manuálny režim striekania.

 • Svieže a čisté vďaka ústnej vode

  Svieže a čisté vďaka ústnej vode

  Používanie s ústnou vodou prináša pacientom zážitok neprekonateľnej sviežosti a zároveň má prospešný antimikrobiálny účinok.

 • Pomáha predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch

  Pomáha predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch

  Prístroj medzizubnej hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra jemne vypláchne povlak, ktorý neodstránila zubná kefka, a pomáha tak predchádzať vzniku zubných kazov v medzizubných priestoroch pacientov.

 • Vysoko výkonná tryska

  Vysoko výkonná tryska

  Nová vysokovýkonná preplachovacia tryska AirFloss Ultra zvyšuje výkon našej technológie na báze zmesi vzduchu a mikrokvapôčok a je ešte účinnejšia a efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.

 • Vlastné nastavenia trojitého prestreku

  Vlastné nastavenia trojitého prestreku

  Účinný prúd trysky AirFloss Ultra je možné nastaviť podľa preferencií pacienta na jedno, dve alebo tri streknutia pri každom stlačení aktivačného tlačidla.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak sa používa spolu s manuálnou zubnou kefkou a antimikrobiálnou ústnou vodou u pacientov s miernym až stredne vážnym zápalom ďasien. Ústna sprcha AirFloss má slúžiť ako pomôcka pre ľudí, ktorí nepoužívajú zubnú niť pravidelne, aby si vytvorili každodenný zdravý návyk čistenia medzizubných priestorov. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.philips.com/airfloss/faq.
 • ***AirFloss Ultra a Pro sú rovnaké výrobky, avšak môžu byť rozdielne pomenované v závislosti do krajiny a kanála.
 • ****v závislosti od použitého nastavenia striekania

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať