Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Streamium

  Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

  Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

  Komponentný Hi-Fi systém Philips Streamium MCI900/12 s reproduktormi SoundSphere prináša taký prirodzený zvuk, akoby umelci vystupovali priamo pred vami. 160 GB pevný disk, internetové rádio, farebný displej a jednoduché ovládanie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Wi-Fi komponentný Hi-Fi systém

Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

Posadnutí zvukom

 • Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

 • Hliníkové reproduktory s optimálnou pevnosťou pre verný zvuk

  Hliníkové reproduktory s optimálnou pevnosťou pre verný zvuk

  Dovoľte prírode, aby vám zo seba dala to najlepšie. Prírodné materiály sa preukázali ako neprekonateľné konštrukčné prvky pri dosahovaní správnej akustiky. Reproduktory vyrobené z hliníka sú pevnejším, tvarovateľnejším a vhodnejším puzdrom, ktoré prirodzene potláča vibrácie, optimalizuje šírenie zvukových vĺn a vytvára vernejší zvuk. Výsledkom je fantastický zvuk, ktorý zostáva skutočne verný pôvodnej nahrávke.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • 160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  Pevný disk s veľkosťou 160 GB tohto zvukového systému Philips vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych hudobných súborov z PC aj MAC – hravo uloží až 2000 hudobných albumov. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup, a to všetko v jednom zariadení.

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • Bezdrôtový prenos a kopírovanie hudby a fotografií z PC/MAC

  Bezdrôtový prenos a kopírovanie hudby a fotografií z PC/MAC

  Váš PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Zdieľajte obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí vašej domácnosti. A navyše môžete prenášať a ukladať hudbu na pevný disk zariadenia a vychutnať si svoju zbierku kedykoľvek, aj keď váš PC/MAC práve nie k dispozícii. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich v pohodlí a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s praktickým bezdrôtovým prenosom.

 • Farebný displej LCD na pohodlné ovládanie

  Farebný displej LCD na pohodlné ovládanie

  Oživte svoj poslucháčsky zážitok pomocou displeja LCD so živými farbami a vychutnajte si jednoduché a pohodlné ovládanie všetkej vašej hudby. Pri počúvaní obľúbených skladieb sa na obrazovke zobrazuje obal, čo piesne oživí a skrášli. Výber skladieb je skutočne hračkou – viacriadkový displej LCD zobrazuje skladby usporiadané podľa žánru, interpreta či albumu.

 • Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  Rozhranie HDMI (High-Definition Multimedia Interface) je priame digitálne pripojenie, ktoré prenáša digitálne video s vysokým rozlíšením ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje zvuk bez akéhokoľvek rušenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať