Originálne minirádio

  Originálne minirádio

  Určujte trend s modelom Original Radio mini

  Vďaka tomuto originálnemu minirádiu Philips znova ožije zábava pri počúvaní rádia. Má nádherný retro dizajn, reproduktorový systém Bass Reflex vytvára silné basy a veľký podsvietený analógový otočný gombík vám pomôže naladiť vaše obľúbené stanice skutočne jednoducho. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Originálne minirádio

FM/MW, Zvukový vstup, 3W OR2000M/12 Nájsť podobné výrobky

Určujte trend s modelom Original Radio mini

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Analógové ladenie v pásme FM/MW

  Analógové ladenie v pásme FM/MW
 • Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Inšpirované originálnym rádiom z roku 1955 – toto originálne minirádio vychádza z ikonických prvkov legendárneho rádia od spoločnosti Philips z roku 1955, známeho aj ako Philetta „BF 102 U“. V tom čase toto kompaktné rádio priťahovalo masy svojím jednoduchým dizajnom, silným zvukom a krištáľovo čistým príjmom. História výroby rádií v spoločnosti Philips siaha do roku 1927. Počas nasledujúcich desaťročí sa z mnohých modelov stali uznávané ikony a zberateľské kúsky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať