Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Zdvojnásobte potešenie z filmov

  Zdvojnásobte potešenie zo zábavy na cestách s modelom Philips PET707 obsahujúcim dve 7” (17,8 cm) obrazovky s displejom TFT LCD! Stačí zapojiť druhú obrazovku a môžete zdieľať filmy na DVD alebo fotografie JPEG - dokonalé pre zábavu v aute. Dodáva sa s inteligentným upevnením do auta. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný DVD prehrávač

Dve 17, 8 cm/7” LCD obrazovky PET707/00 Nájsť podobné výrobky

Zdvojnásobte potešenie z filmov

s druhou obrazovkou TFT LCD

 • Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita štandardu SVCD je oveľa vyššia než pri disku VCD. Vďaka vyššiemu rozlíšeniu má predovšetkým oveľa ostrejší obraz ako VCD.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • 17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Rozšírte zážitok z filmu s dvoma obrazovkami TFT LCD

  Rozšírte zážitok z filmu s dvoma obrazovkami TFT LCD

  Dve obrazovky vám umožnia zobrazovať rovnaké videá alebo obrázky z prenosných prehrávačov DVD. Stačí zapojiť a namontovať obrazovky na hlavové opierky v aute. Teraz si môžete zo zadných sedadiel jednoducho a pohodlne vychutnávať obľúbené filmy na DVD a fotografie JPEG s rodinou a priateľmi.

 • Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Ak si chcete vychutnávať zábavu na cestách, prečo si so sebou z domu nevziať prenosný DVD prehrávač na cestu? Jedinečný systém upevnenia do auta zaistí bezpečnosť a jednoduché používanie s rýchlo uvoľniteľným ramenom, ktoré umožňuje jednoducho odstrániť prehrávač, keď sa nepoužíva. Prenosný DVD prehrávač si môžete vziať so sebou a v aute nechať len upevnenie.

 • Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať