StyleShaver

Vodotesný tvarovací a holiaci strojček

  StyleShaver

  Vodotesný tvarovací a holiaci strojček

  Vyjadrite svoj štýl

  Pomocou modelu Styleshaver vytvoríte želaný vzhľad s bezkonkurenčnou presnosťou. Vďaka tomuto obojstrannému zariadeniu na tvarovanie a holenie brady získate jednoduchým otočeným zápästia všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonale vytvarovanej briadky, trojdňového strniska či toho najhladšieho oholenia, dokonca aj pri nepoddajnej brade Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

StyleShaver Vodotesný tvarovací a holiaci strojček

Vyjadrite svoj štýl

Zastrihávajte, tvarujte a ohoľte – pomocou jedného výrobku

 • Zastrihávač brady s 12 nastaveniami dĺžky od 0,5 mm do 10 mm

  Zastrihávač brady s 12 nastaveniami dĺžky od 0,5 mm do 10 mm

  Veľký (32 mm) zastrihávač brady a strniska Philips s 12 nastaviteľnými úrovňami dĺžky od 0,5 do 10 mm vám umožní ľahko dosiahnuť dĺžku brady presne podľa vašich predstáv. Otočením kolieska uzamknete najvhodnejšie nastavenie dĺžky. Odolný kovový zastrihávač so zaoblenými okrajmi šetrnými k pokožke zaručí presné a rovnomerné zastrihávanie.

 • Obojstranný zastrihávač: 32 mm a 15 mm strana pre detailné úpravy

  Obojstranný zastrihávač: 32 mm a 15 mm strana pre detailné úpravy

  Keď zložíte nastaviteľný hrebeňový nástavec, nájdete pod ním obojstranný presný zastrihávač. Jednu stranu tvorí veľmi výkonný 32 mm zastrihávač. Otočte ho naopak a získate 15 mm široký presný zastrihávač – bez problém sa dostane aj do tých najmenších miest, napríklad pod nosom alebo okolo úst. Je navrhnutý na veľmi krátky strih, no napriek tomu chráni pokožku a vďaka malým rozmerom a zahnutému tvaru budete vždy vidieť, čo robíte pri vytváraní presných línií a drobných detailov.

 • Dvojitý holiaci strojček so zastrihávačom oholí aj najnepoddajnejšie chĺpky

  Dvojitý holiaci strojček so zastrihávačom oholí aj najnepoddajnejšie chĺpky

  Strojček s dvojitou fóliou rýchlo odstráni strnisko okolo vašej brady, dokonca aj na krku. Stredný zastrihávač zachytí dlhšie a tvrdšie chĺpky, zatiaľ čo sa 2 pohyblivé fólie postarajú o zvyšok, čím dosiahnete dokonale hladké oholenie.

 • 50 minút použitia bez napájania už po 4 hodinách nabíjania.

  50 minút použitia bez napájania už po 4 hodinách nabíjania.

  Výkonná lítium-iónová batéria vydrží po 4 hodinách nabíjania až 50 minút. Rýchle 10-minútové nabíjanie vám poskytne 10 minút holenia a strihania, takže zariadenie je vždy plne k dispozícii.

 • 100 % vodotesný pre jednoduché čistenie

  100 % vodotesný pre jednoduché čistenie

  Zastrihávajte, tvarujte a ohoľte si bradu kdekoľvek, namokro aj nasucho. A keď ste hotoví, stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

 • Skladací stojan na nabíjanie a odkladanie

  Skladací stojan na nabíjanie a odkladanie

  Skladací stojan na nabíjanie je navrhnutý tak, aby zaberal minimum priestoru, takže môžete nabíjať kdekoľvek alebo si ho vziať so sebou na cesty.

 • Indikátor batérie signalizuje úroveň jej nabitia

  Indikátor batérie signalizuje úroveň jej nabitia

  Indikátor stavu nabitia batérie svieti na svetlomodro, keď je batéria úplne nabitá, a bliká na oranžovo, keď zostáva 10 minút používania.

 • 2-ročná záruka, celosvetové napájacie napätie, bez olejovania

  2-ročná záruka, celosvetové napájacie napätie, bez olejovania

  Všetky naše produkty starostlivosti o zovňajšok sú vyrobené tak, aby mali dlhú životnosť. Dodávajú sa s 2-ročnou celosvetovo platnou zárukou, podporou celosvetového napätia a nikdy ich netreba mazať.

 • Výkonné zastrihávacie čepele jemné k pokožke

  Výkonné zastrihávacie čepele jemné k pokožke

  Oceľové čepele elektrického holiaceho strojčeka sa počas holenia o seba jemne otierajú, čím sa vlastne brúsia. Preto sú vždy mimoriadne ostré a poskytnú účinné a dokonalé oholenie. Vďaka zaobleným hranám čepelí a nástavcov nebude vaša pokožka nikdy podráždená.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať