Lumea Essential

Systém na odstraňovanie chĺpkov IPL

  Lumea Essential

  Systém na odstraňovanie chĺpkov IPL

  Ideálny spôsob, ako zabrániť dorastaniu chĺpkov

  Philips Lumea IPL je naozaj zázračné riešenie, ktoré zabraňuje dorastaniu chĺpkov na tele. Pravidelné pôsobenie jemných svetelných impulzov zaručí hodvábne hladkú pokožku každý deň. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Lumea Essential Systém na odstraňovanie chĺpkov IPL

Pre použitie len na tele, Oš. nôh od kol. d. za 15 min., Životnosť > 100 000 svetelných impulzov, Extra dlhá šnúra SC1991/00 Nájsť podobné výrobky

Ideálny spôsob, ako zabrániť dorastaniu chĺpkov

pre jemnú pokožku v pohodlí domova

 • Vychutnajte si jemnú pokožku každý deň

  Vychutnajte si jemnú pokožku každý deň

  Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo. V dôsledku tohto procesu chĺpky prirodzene vypadnú a ich opätovný rast sa spomalí. Pravidelným používaním dosiahnete hladkú pokožku každý deň.

 • Skvelé výsledky bez veľkej námahy

  Skvelé výsledky bez veľkej námahy

  Naše klinické štúdie preukázali výrazné zníženie množstva chĺpkov už po štyroch použitiach raz za dva týždne, výsledkom čoho je hladká pokožka bez chĺpkov. Na zachovanie týchto výsledkov stačí zopakovať použitie podľa potreby. Čas medzi jednotlivými použitiami sa môže líšiť v závislosti od individuálneho tempa rastu chĺpkov.

 • Prispôsobená na bezpečné používanie v pohodlí vašej domácnosti

  Prispôsobená na bezpečné používanie v pohodlí vašej domácnosti

  Systém Philips Lumea používa inovačnú svetelnú technológiu IPL (Intense Pulsed Light, intenzívne pulzujúce svetlo), ktorá je založená na technológii používanej v profesionálnych salónoch krásy. Spoločnosť Philips prispôsobila túto technológiu na bezpečné používanie v pohodlí vašej domácnosti. Spoločnosť Philips nadviazala úzku spoluprácu s poprednými svetovými dermatológmi s cieľom vyvinúť prelomový systém odstraňovania chĺpkov. Súčasťou tohto procesu bol aj rozsiahly spotrebiteľský výskum, ktorý trval viac než 10 rokov a zúčastnilo sa ho vyše 2000 dobrovoľníkov.

 • Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla

  Päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla

  Systém Philips Lumea ponúka päť nastaviteľných úrovní intenzity svetla pre jemné a účinné ošetrenie. Ak sa systém Philips Lumea používa správne, ošetrenie svetlom pomocou technológie IPL je bezpečné a šetrné aj v prípade citlivej pokožky alebo v citlivých oblastiach tela.

 • Pre použitie na tele

  Pre použitie na tele

  Môžete bezpečne používať na odstraňovanie chĺpkov v oblastiach pod líniou krku: nohy, podpazušie, oblasť bikín, ruky a brucho.

 • Väčší nástavec na telo pre rýchlejšie ošetrenie

  Väčší nástavec na telo pre rýchlejšie ošetrenie

  Väčší nástavec na telo umožňuje rýchlejšie ošetrenie väčších oblastí – napríklad nôh.

 • Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

  Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

  Philips Lumea predstavuje kompletné riešenie, ktoré bude fungovať ihneď po vybalení. Navyše nie sú potrebné ani žiadne náhradné lampy či gély.

 • Prispôsobiteľné typu pokožky

  Prispôsobiteľné typu pokožky

  Systém Philips Lumea účinne funguje pri (prirodzene) tmavších blond chĺpkoch, hnedých a čiernych chĺpkoch. Podobne ako v prípade iných svetelných zákrokoch, systém Philips Lumea NIE JE účinný pri svetlých blond chĺpkoch, ryšavých ani bielych či sivých chĺpkoch. Systém Philips Lumea NIE JE vhodný pre tmavú pokožku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať