Avent

Philips Avent

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Philips Avent

  Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Ultra rýchly a pohodlný

  Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktnému dizajnu je parný sterilizátor Philips AVENT SCF271/20 do mikrovlnnej rúry ideálny na použitie v domácnosti aj mimo nej. Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, ak neotvoríte veko.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ultra rýchly a pohodlný

Sterilizuje 6 fliaš za 2 minúty*

 • Pohodlný na cestovanie. Vhodný do väčšiny mikrovlnných rúr.

  Pohodlný na cestovanie. Vhodný do väčšiny mikrovlnných rúr.

  Mikrovlnný sterilizátor Philips Avent bol navrhnutý tak, aby sa dal používať s väčšinou mikrovlnných rúr na trhu. Vďaka svojim malým rozmerom je vhodný na cestovanie a zabezpečí, že budete mať vždy k dispozícii sterilnú fľašku – na krátkom výlete s nocľahom, aj na dlhšej dovolenke v zahraničí. Rovnako je ideálny ako dodatočný sterilizátor do domu starých rodičov. Rozmery: 166 mm (V), 280 mm (Š), 280 mm (D).

 • Bočné úchytky bezpečne uzavrú veko

  Bočné úchytky bezpečne uzavrú veko

  Mikrovlnný sterilizátor má pre vyššiu bezpečnosť po bokoch svorky. Tieto svorky bezpečne uzavrú veko, aby nemohla unikať horúca voda, keď vyberiete sterilizátor z mikrovlnnej rúry. Bočné úchytky slúžia tiež ako pomôcka na bezpečnú manipuláciu so sterilizátorom.

 • Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

  Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

  Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

 • Kapacita šesť fliaš Philips Avent

  Kapacita šesť fliaš Philips Avent

  Napriek svojim malým rozmerom je to jediný mikrovlnný sterilizátor, ktorý poskytuje kapacitu až na 6 fliaš Philips Avent. Zatiaľ čo väčšina mikrovlnných sterilizátorov má kapacitu len 4 fľaše, mikrovlnný sterilizátor Philips Avent vám umožní na jeden raz sterilizovať celodennú zásobu fliaš. Je vhodný aj na sterilizáciu odsávačiek materského mlieka.

 • Prirodzená parná sterilizácia zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov

  Prirodzená parná sterilizácia zlikviduje 99,9 % škodlivých mikróbov

  Sterilizácia chráni vaše dieťa pred zvlášť škodlivými baktériami, kým jeho imunitný systém nie je dostatočne odolný. Keďže sterilizátory Philips Avent pracujú pri vyššej teplote ako umývačky riadu, zlikvidujú 99,9 % škodlivých mikróbov a obsah zostáva sterilný 24 hodín, pokiaľ sa neotvorí veko.

 • Zvýšená ochrana prirodzenou sterilizáciou parou

  Sterilizácia poskytuje ochranu dieťaťa pred zvlášť škodlivými mliečnymi baktériami, kým jeho imunitný systém nie je dostatočne odolný. Sterilizátor Philips Avent využíva nemocničnú metódu sterilizácie parou, ktorá je rýchla, jednoduchá, účinná a bez použitia chemikálií.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať