Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Výkonný a bohatý zvuk

  40 W výstupný výkon dopĺňaný patentovanou technológiou basových portov SPD™ vytvára hlboké a dokonale znejúce tóny s menším skreslením. Dizajn s 2-pásmovým výškovým + basovým reproduktorom vytvára frekvencie vo vysokom, strednom aj nízkom pásme, čím zlepšuje výstupný výkon a prináša vyváženejší zvuk.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný a bohatý zvuk

Bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok

 • Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Technológia basových portov Sound Purification Duct (SPD) od spoločnosti Philips vytvára hlboké a čisté tóny pôvodného basového zvuku. Vďaka penovému materiálu technológie SPD na vnútornej strane basového otvoru toto špeciálne akustické tlmenie vynájdené spoločnosťou Philips redukuje šumové turbulencie a stabilizuje ladiacu frekvenciu. Technologické aj spotrebiteľské testy spoločnosti Philips dokazujú, že táto technológia vytvára menej zafarbené a čistejšie basové zvuky.

 • 2-pásmový výškový a basový reproduktor

  2-pásmový výškový a basový reproduktor

  Dvojpásmový reproduktor s dvomi budičmi vytvára vysoké frekvencie z výškového reproduktora a stredné a nízke frekvencie z basového reproduktora. Vďaka tomu sa maximalizuje zvukový výstup a dosiahne sa vyváženejší zvuk v porovnaní s bežne používanou jednopásmovou štruktúrou, kde musí jeden budič produkovať všetky frekvencie. Môžete si teda vychutnať lepšiu akustickú kvalitu s jasnými vokálmi a vysokými tónmi spolu s pevnými basmi. To všetko vám za výbornú cenu prináša najnovší rad reproduktorov od spoločnosti Philips.

 • Subwoofer s technológiou pásmovej priepusti pre presnú reprodukciu basových tónov

  Subwoofer s technológiou pásmovej priepusti pre presnú reprodukciu basových tónov

  Tento subwoofer s technológiou pásmovej priepusti využíva systém „skrinky v skrinke“, čo znamená, že obsahuje dve objemové komory na vytvorenie väčšej vzduchovej kapacity a produkciu lepšieho basového zvuku s menším skreslením. Zvuková energia z centrálneho budiča sa efektívnejšie koncentruje do požadovaného výstupného frekvenčného rozsahu, vďaka čomu je výsledný zvuk presnejší a vernejšie reprodukovaný.

 • Zvonový basový otvor zvýrazňuje nízke tóny a produkuje čisté a silné basy

  Zvonový basový otvor zvýrazňuje nízke tóny a produkuje čisté a silné basy

  Dizajn basového otvoru je jedným z kľúčových prvkov skrinky týchto reproduktorov. Jeho veľkosť, dĺžka, tvar a objem majú významný vplyv na otvorenie oblúka pri prehrávaní nízkych frekvencií. Zvonový dizajn od spoločnosti Philips je relatívne veľký s väčším portom, ktorý otvára veľký zachytávací nárazník, vďaka čomu prúdia zvukové vlny plynulejšie. Zvuk prichádzajúceho vzduchu je menší a s nižším skreslením v porovnaní s inými reproduktormi. Spoločnosť Philips rozumie akustickým kvalitám, ktoré vyžadujete, a preto tento dizajn výrazne znižuje skreslenie, vďaka čomu vytvára hlbšie a bohatšie basy a umožňuje vám počuť vysoké frekvencie jasnejšie.

 • Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Jedinečný mylarový materiál používaný vo výškových reproduktoroch zaručuje neuveriteľnú ostrosť zvuku. Plný rozsah vysokých frekvencií je dokonale reprodukovaný, vďaka čomu hudba skutočne ožíva a filmy znejú tak, ako by mali. Výškový reproduktor je podstatnou súčasťou 2-pásmového dizajnu, pretože zdokonaľuje vysoké frekvencie, výsledkom čoho je čistejší, priestorovo bohatší a presnejší zvuk v dokonalom súlade so zvukom basového reproduktora. Zvýšená jasnosť znamená, že dokážete v hudbe identifikovať všetky elementy. Rozpoznajte jednotlivé nástroje, počúvajte jasnejšie vokály a vychutnajte si svoju hudbu plnú sviežich detailov.

 • 3 integrované obvody zosilňovača výkonu pre vyvážený zvuk

  3 integrované obvody zosilňovača výkonu pre vyvážený zvuk

  V záujme znižovania cien sa pri väčšine multimediálnych reproduktorov s konfiguráciou kanálov 2.1 často prehliada dôležitosť obvodu zosilňovača a do popredia sa dostáva jednoduchý dizajn zosilňovača. V tomto sofistikovanom dizajne obvodov však spoločnosť Philips používa 3 integrované čipy zosilňovača pre dva satelitné reproduktory a subwoofer. Model SPA4320 disponuje veľkým zabudovaným chladičom, pomocou ktorého sa rozptyľuje teplo vytvárané obvodom zosilňovača výkonu. Čipy zosilňovača v modeli UTC2030 poskytujú skvelý základ pre kvalitný zvuk a silný výkon pre subwoofer aj satelitné reproduktory.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Zaoblená skrinka pre zaoblený zvuk

  Zaoblený dizajn skrinky okrem skvelého vzhľadu prináša aj vyvážený zvuk, ktorý z reproduktora vychádza prirodzenejšie a vo svojej pôvodnej forme. Vďaka menšiemu skresleniu a zafarbeniu si môžete byť istí, že vaša obľúbená hudba bude vždy znieť tak, ako má. Spoločnosť Philips je skutočným odborníkom na akustiku a jej reproduktory znejú rovnako skvelo, ako vyzerajú!

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať