Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Zvuk s vysokou vernosťou

  Pripojte tieto multimediálne reproduktory k akémukoľvek PC, MP3 alebo CD prehrávaču a okamžite vytvorte svoje vlastné domáce stereo. Vynikajúce basy sa dajú jednoducho prispôsobiť a reproduktory môžete rozmiestniť na stole alebo na stene, aby ste získali ten vynikajúci zvuk.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvuk s vysokou vernosťou

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Technológia zvýraznenia basov s ovládaním úrovne

  Jedinečný dizajn subwoofera vytvára podmienky pre tvorbu hlbších a bohatších basov. Máte tiež možnosť nastaviť úroveň basov podľa vášho výberu.

 • Perfektné pre MP3, PC, TV, CD a iné

  Pripojte reproduktory ku všetkým zariadeniam. Je to vynikajúci spôsob ako počúvať váš MP3 prehrávač, PC, TV, CD, DVD a všetky vaše multimediálne zariadenia.

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

 • Prídavné pripojenie slúchadiel pre osobný posluch

  Tento systém reproduktorov obsahuje prídavné pripojenie slúchadiel. Pripojte si vlastné slúchadlá a vždy, keď budete chcieť, si vychutnajte osobnejší posluch.

 • Magnetické tienenie odstraňuje skreslenie obrazovky

  Pretože silné magnety v reproduktoroch sú magneticky tienené, nedochádza k skresleniu alebo poškodeniu obrazu, keď sú umiestnené v blízkosti monitora počítača.

 • Diaľkové ovládanie hlasitosti pre pohodlné nastavenie zvuku

  Šikovné diaľkové ovládanie na kábli vám umožňuje jednoducho nastaviť úroveň hlasitosti.

 • Jedinečný priamy MP3 vstup cez DO

  Vďaka jedinečnému priamemu MP3 vstupu na diaľkovom ovládaní môžete jednoducho počúvať váš MP3 prehrávač. Jednoducho pripojte zvukový výstup MP3 prehrávača k 3,5 mm konektora na diaľkovom ovládaní a vychutnajte si hudbu.

 • Plug & Play umožňuje jednoduchšiu inštaláciu

  Plug & Play vám poskytuje možnosť pracovať bez vykonávania zložitých inštalačných procedúr alebo technických analýz pri pridávaní nového komponentu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať