Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Reproduktor k počítaču s mohutným, bohatým zvukom

  50 W výstupný výkon modelu SPA7355/12 podporovaný patentovanou technológiou basových portov SPD™ vytvára hlboké a dokonale znejúce tóny s menším skreslením. Dizajn s 2-pásmovým výškovým + basovým reproduktorom vytvára frekvencie vo vysokom, strednom aj nízkom pásme, čím zvyšuje výstupný výkon. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.1

SPDTM basový port, 2, 75" satelitný budič, 5, 25" subwoofer, 120 W SPA7355/12 Nájsť podobné výrobky

Reproduktor k počítaču s mohutným, bohatým zvukom

Bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok

 • Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Technológia basových portov Sound Purification Duct (SPD) od spoločnosti Philips vytvára hlboké a čisté tóny pôvodného basového zvuku. Vďaka penovému materiálu technológie SPD na vnútornej strane basového otvoru toto špeciálne akustické tlmenie vynájdené spoločnosťou Philips redukuje šumové turbulencie a stabilizuje ladiacu frekvenciu. Technologické aj spotrebiteľské testy spoločnosti Philips dokazujú, že táto technológia vytvára menej zafarbené a čistejšie basové zvuky.

 • 2-pásmový výškový a basový reproduktor

  2-pásmový výškový a basový reproduktor

  Dvojpásmový reproduktor s dvomi budičmi vytvára vysoké frekvencie z výškového reproduktora a stredné a nízke frekvencie z basového reproduktora. Vďaka tomu sa maximalizuje zvukový výstup a dosiahne sa vyváženejší zvuk v porovnaní s bežne používanou jednopásmovou štruktúrou, kde musí jeden budič produkovať všetky frekvencie. Môžete si teda vychutnať lepšiu akustickú kvalitu s jasnými vokálmi a vysokými tónmi spolu s pevnými basmi. To všetko vám za výbornú cenu prináša najnovší rad reproduktorov od spoločnosti Philips.

 • Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Jedinečný mylarový materiál používaný vo výškových reproduktoroch zaručuje neuveriteľnú ostrosť zvuku. Plný rozsah vysokých frekvencií je dokonale reprodukovaný, vďaka čomu hudba skutočne ožíva a filmy znejú tak, ako by mali. Výškový reproduktor je podstatnou súčasťou 2-pásmového dizajnu, pretože zdokonaľuje vysoké frekvencie, výsledkom čoho je čistejší, priestorovo bohatší a presnejší zvuk v dokonalom súlade so zvukom basového reproduktora. Zvýšená jasnosť znamená, že dokážete v hudbe identifikovať všetky elementy. Rozpoznajte jednotlivé nástroje, počúvajte jasnejšie vokály a vychutnajte si svoju hudbu plnú sviežich detailov.

 • Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane týchto reproduktorov. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

 • Celkový výstupný výkon 50 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupný výkon 50 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Polypropylénový budič

  Mäkký polypropylénový (PP) materiál v budiči umožňuje dosiahnuť lepšiu reprodukciu zvuku s vysokou frekvenciou. Pomáha pri jeho podaní a vytvára čistejší, jasný a vyvážený zvuk. Tento ľahký materiál sa jednoducho integruje do výškového reproduktora, kde pomáha zmierňovať vibrácie.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať