Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať

Ako na oholenie dlhších fúzov?

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy je každá minúta cenná, si mnoho mužov dobre rozmyslí, či budú svoju tvár udržiavať starostlivo hladkú a strácať tak ráno alebo večer drahocenný čas, alebo sa uspokoja s o niečo bujnejším strniskom či dlhšími fúzmi. Po nejakej dobe nejedného z nás ale dlho nezmenený štýl fúzov trochu omrzí a chceme skúsiť niečo nové.

 

Žijeme v rýchlo sa meniacom prostredí, kde sa krok s trendami udržiava len veľmi ťažko. Na druhej strane sa nachádzame v historicky najvyspelejšej dobe, v ktorej máme možnosť využívať moderné technológie, ktoré nám okrem iného umožňujú rýchlo a pohodlne upravovať fúzy podľa toho, ako práve potrebujeme.

 

Vďaka moderným holiacim strojčekom či zastrihávačom, môžete štýly svojich fúzov meniť, ako si zmyslíte a to veľmi pohodlne. A ako teda na skrotenie dlhších fúzov alebo bujnejšieho strniska ľahko a pohodlne?

Najskôr použite zastrihávač

 

Ak ste si na tvári vypestovali výraznú bradu, ale chcete ju trochu odľahčiť, začnite zastrihávačom. Také dlhé fúzy by mohli byť pre žiletku alebo holiaci strojček predsa len stále trochu priveľa. Skráťte fúzy na dĺžku približne 3 mm a môžete začať smelo holiť.

Muž zastřihující si vousy

Teraz je čas na žiletku alebo strojček

 

Ďalej prichádza na rad žiletka či holiaci strojček. Pre množstvo mužov je holenie žiletkou tá najprirodzenejšia možnosť. Na druhú stranu, v takom prípade je nutné holiť namokro s penou. Muži s citlivejšou pokožkou nedosiahnu oholenie bez podráždenia. Navyše zakaždým hrozí, že sa žiletkou porežete. Ruku na srdce, stáva sa to veľmi často.

Holiaci strojček sa skrátka javí ako najpohodlnejšia a najspoľahlivejšie cesta k hladkému oholeniu vašich fúzov. Vývoj ide totiž dopredu míľovými krokmi a moderné technológie sa týkajú samozrejme aj holiacich strojčekov.

 

Príkladom môže byť Philips S9000 Prestige, najmodernejší holiaci strojček, ktorý si bez problémov poradí aj so sedemdňovým strniskom, skvele sa prispôsobuje záhybom vašej tváre, a tak pohodlne oholí aj žiletkou horšie dostupné miesta. V porovnaní so žiletkou sa navyše nemusíte báť akéhokoľvek podráždenia, strojček je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke.

Fúzy nerastú rovnomerne, a tak poteší aj senzor BeardAdapt, ktorý sa automaticky prispôsobuje hustote fúzov a zaisťuje tak ideálne oholenie.

 

Holiaci strojček Philips S9000 Prestige ponúka až 60 minútovú výdrž batérie na jedno nabitie. A keď si nabíjanie predstavujete, ako pripojenie nepraktického kábla, ktorý je neustále zamotaný niekde v šuplíku, rovno na neho zabudnite. Tento strojček totiž nabijete pomocou bezdrôtovej Qi nabíjačky, ktorá funguje aj s mobilnými telefónmi podporujúcimi bezdrôtové nabíjanie Qi.

Philips S9000 Prestige

 

  • Oholí až sedemdňovej strnisko
  • Qi nabíjení bez kábelu
  • Presné brity Nanotech
  • Senzor hustoty fúzov BeardAdapt 

Muž se holí strojkem Philips S9000 Prestige

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.