Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Prémiová starostlivosť o mužov s výrobkami Philips so zľavami až 30% Nakupovať

Ako sa vyznať vo spletitom svete mužského holenia - ktorý holiaci strojček bude pre vás ten pravý?

 

Hladko oholený gentleman, elegán s upraveným fúzikmi, alebo moderný muž, ktorý sa rád stará o svoje dokonale zastrihnuté fúzy - môžete byť, kým chcete, páni. Holiaci strojček či zastrihávač fúzov by ste ale mali vyberať nielen vzhľadom na vaše potreby, ale aj na typ vašej pokožky a fúzov. Aké typy holiacich strojčekov existujú? A v akých prípadoch a pre koho sa hodia? Prevedieme vás svetom mužského holenia.

Holiace strojčeky pre hladké oholenie

 

Zástancovia hladko oholenej tváre by si mali vyberať medzi frézkovými a klasickými holiacimi strojčekmi s planžetami.

Kvalitný frézkový holiaci strojček si poradí so všetkým

 

Aby dokázal oholiť do hladka aj nepoddajné a tvrdé fúzy, ktoré rastú do všetkých smerov, je frézkový holiaci strojček vybavený hneď niekoľkými holiacimi hlavicami, ktoré sa pohybujú nezávisle na sebe. Väčšinou bývajú tri a nachádzajú sa na pohyblivej holiacej hlave.

Frézkový holicí strojek

Pri výbere frézkového holiaceho strojčeka je potrebné dať si pozor na dostatočný počet holiacich hláv. Niektoré lacné modely totiž majú menej ako tri holiace hlavy a nebývajú vybavené pohyblivosťou jednotlivých holiacich prvkov. Následkom toho sa pokožka pri holení ľahko podráždi a výsledok holenia rozhodne nie je perfektný.

Dôležitá je aj samotná pohyblivosť holiacich hláv, teda počet smerov, ktorými sa holiace hlavy dokážu pohybovať. Čím viac smerov holiace hlavy zvládnu, tým lepšie kopírujú krivky tváre a zaisťujú tak jednoduchšie a precíznejšie oholenie.

Pre koho sa hodí frézkový holiaci strojček?


Kvalitný frézkový strojček na fúzy sa skvele hodí pre pánov, ktorí majú dlhšie a vlnité fúzy. S týmto typom holiaceho strojčeka totiž získate hladké oholenie, aj keď ste majiteľom tvrdých a nepoddajných fúzov. Tiež nie je potrebné sa holiť pravidelne, tento typ strojčeka zvládne aj odolné strnisko. Niekoľko holiacich hláv sa hravo postará o tvrdé fúzy, ktoré rastú v rôznych smeroch. Výrazné kontúry vašej tváre tak ľahko oholíte krúživými príjemnými pohybmi. V neposlednom rade je potom tento typ strojčeka tichý a diskrétny.

Frézkový holicí strojek

Klasika v podobe planžetového holiaceho strojčeka


Tento typ holiaceho strojčeka funguje pomocou oscilácie čepelí pod kovovou planžetou. Tá má v sebe špeciálne otvory, do ktorých sa fúzy zachytia a čepele ich následne zastrihnú.
 

Najlacnejšie planžetové holiace strojčeky ponúkajú iba jednu planžetu. S takým strojčekom býva skutočne ťažké dosiahnuť kvalitné a rýchle oholenie. Najčastejšie sa preto stretnete s holiacimi strojčeky s dvoma planžetami. Ak ich strojček obsahuje viac, tiež to nie je výhoda. V takom prípade sa totiž jedná o skutočne rozmerný, ťažký a neprispôsobivý prístroj, ktorý nedokáže kopírovať krivky tváre. Dosiahnuť hladké oholenie tváre je potom veľkou výzvou.

Pre koho sa hodí planžetový holiaci strojček?

 

Tento typ strojčeka sa hodí pre pánov, ktorí majú rovné, poddajné a menej husté fúzy a sú zvyknutí holiť sa denne. Ak zvolíte planžetový holiaci strojček, nemali by ste mať výrazné kontúry tváre. Týmto typom strojčeka sa totiž holí iba lineárne, teda prostým pohybom hore a dole. Zvyknúť si budete musieť aj na vyššiu hlučnosť prístroja.

Zastrihávače a ďalšie holiace nástroje pre moderný vzhľad

 

Moderný muž v dnešnej dobe často rád experimentuje a hrá sa so vzhľadom a výrazom svojej tváre. Tiež má čím ďalej viac mužov požiadavku, aby jeho osobný holič v podobe šikovného prístroja vedel oholiť nielen tvár, ale aj telo vrátane citlivých intímnych miest.

Philips Lumea epilace nohou

Zastrihávače pre dokonalý vzhľad fúzov

 

Precízny zastrihávač fúzov vie vytvoriť presné línie na tvári. Zastrihne fúzy presne tak, ako si žiada váš vysnívaný styling.

Pre koho sa hodí zastrihávač fúzov?

 

Hodí sa pre mužov, ktorí riešia predovšetkým starosť o fúzy a ich úpravu. Dokážu sa vyhrať s každučkým detailom vzhľadu svojich fúzov. Sú to muži, ktorí radi experimentujú, ale tiež to môžu byť muži, ktorí požadujú jednu konkrétnu úpravu fúzov, ktorá im najviac lichotí.

Zverte sa celý do starostlivosti čepelí multifunkčného zastrihávača

 

Znie to desivo? Nemusíte sa báť. Multifunkčné zastrihávače sú tie najšikovnejšie nástroje. Vedia sa postarať o celé telo každého moderného muža. Chlpy už proste sexi nie sú, to vám s ľahkým začervenaním nakoniec potvrdí nejedna žena.

Pre koho sa hodí multifunkčný zastrihávač?


Tento šikovný prístroj sa hodí pre mužov, ktorí majú na svojho elektrického osobného holiča tie najvyššie nároky. Chcú mať elegantne oholenú tvár do divadla či upravené fúzy na rande. Zároveň ale požadujú aj jednoduché holenie intímnych miest, podpazušia, chrbta a ďalších partií tela. Nie je potrebné sa stresovať s desiatimi prístrojmi, alebo trápiť pokožku večne tupými žiletkami. Multifunkčné zastrihávače zvládnu všetko a s perfektným výsledkom.

Multifunkční zastřihovač Philips

Vybral ste si svojho osobného elektrického holiča?


Ak ste sa rozhodol, ktorý prístroj bude pre vašu tvár a prípadne aj telo ten pravý, potom už zostáva vybrať si konkrétny model, ktorý bude spĺňať aj ďalšie vaše požiadavky.
 

V prípade, že vašou hlavnou prioritou je nízka cena, potom získate holiaci strojček len so základným vybavením bez čistiacej jednotky, displeja, LED kontrolky a ďalších vymožeností.
 

Porozmýšľajte tiež, ako a kedy budete prístroj používať. Ak máte veľa fúzov a žijete s poriadkumilovnou ženou, určite sa bude hodiť zastrihávač fúzov s odsávaním. Ak veľa cestujete, zaujímajte sa, či má prístroj aj praktické cestovné balenie.

Tie najlepšie holiace strojčeky z ponuky Philips

Frézkové holiace strojčeky


Výber modelov pre dokonale hladké oholenie, ktoré získate ľahko s frézkovým typom elektrického holiaceho strojčeka.

Výnimočne presný a šetrný


Nanotech čepele elektrického holiaceho strojčeka Philips S9000 Prestige zaistia maximálne hladké oholenie, aj keď budete mať napríklad aj týždenné strnisko. Krúžky na holiacej hlave SkinComfort sú vybavené špeciálnymi kovovými pigmenty, ktoré umožnia oholenie úplne bez nepríjemného podráždenia.

 

Tento prístroj sa proste dokonale hodí pre náročného muža, ktorý požaduje len to najlepšie a nechce robiť 

Philips S9000 Prestige

SP9862/14

Philips S9000 Prestige
Philips S9000 Prestige

Citlivý k pokožke a šikovný pri riešení kožných problémov


Pre mužov s citlivou pokožkou, ktorých trápia napríklad aj ďalšie kožné problémy, je tu špeciálny holiaci strojček Philips série 7000 pre citlivú pokožku. Tajomstvo tohto prístroja je, že pokožka pri holení netrpí vďaka jedinečnej technológii SkinGlide, ktorá spočíva v špeciálnej úprave holiacich krúžkov. Tie sú pokryté mikroskopickými guľôčkami. Vďaka nim potom holiaca hlava krásne kĺže po tvári a citlivú pokožku nedráždi.

 

Pri holení citlivej pokožky tváre oceníte aj aplikáciu GroomTribe, ktorá je prepojená s holiacim strojčekom. Vznikla v spolupráci s poprednými dermatológmi a umožní vám zostaviť si praktický plán oholenia, ktoré bude šetrné k citlivej pokožke.

Philips S7000

S7783/59

Philips S7000
Philips S7000

Mokré aj suché oholenie za priaznivú cenu

 

Ak si chcete dopriať kvalitný frézkový holiaci strojček, ale aj cena je pre vás veľmi dôležitým faktorom, potom je pre vás vhodný holiaci strojček Philips série 6000. Ten vám ponúkne hladké a plynulé holenie minimalizujúce podráždenie pokožky za veľmi príjemnú cenu.

Philips S6000

S6640/44

Philips S6000
Philips S6000

Dokonale presný zastrihávač fúzov

 

Pokiaľ chcete potešiť svoju ženu integrovaným odsávaním fúzov, ktoré by inak boli všade, a seba možnosťou si na tvári vytvoriť skvelý look hodný filmovej hviezdy, potom popremýšľajte o zaobstaraní Philips zastrihávača fúzov s odsávaním.

Zastrihávača fúzov s odsávaním

BT7510/15

Zastřihovač vousů Philips
Zastřihovač vousů Philips

Multifunkčný zastrihávač - nevyhnutnosť pre moderného muža

 

V prípade, že patríte medzi mužov, ktorí riešia vzhľad nielen svojej tváre, ale aj zvyšku tela, potom je pre vás Philips multifunkčný zastrihávač 14 v 1 vhodnou voľbou. Postará sa o vás od hlavy až k päte. Súčasťou balenia je 14 prémiových nástrojov, ktoré vám umožnia vytvoriť si svoj vlastný štýl s dokonalou presnosťou.

Multifunkčný zastrihávač

MG7745/15

Multifunkční zastřihovač Philips
Multifunkční zastřihovač Philips

Legenda v starostlivosti o mužskú tvár a telo


Zastrihne, oholí, vytvaruje. Kdekoľvek na tele. Dokonca zvládne aj šetrné, ale dôkladné oholenie intímnych partií. Okolo tohto šikovného pomocníka sa tak tvorí komunita spokojných mužov, ktorým spríjemnil starostlivosť o tvár aj telo. 91% mužov, ktorí ho vyskúšali, by ho odporučilo priateľom. O čom je reč? O jedinečnom OneBlade Pro od Philips. Ak radi meníte svoj štýl, baví vás experimentovať a stále skúšať niečo nové, tak vstúpte do sveta OneBlade.

OneBlade Pro Tvár a telo

QP6650/61

Philips OneBlade Pro Tvár a telo
Philips OneBlade Pro Tvár a telo

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.