Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať

Ako na depiláciu intímnych partií

Dlhodobé bezbolestné odstránenie chĺpkov aj v oblasti intímnych partií a dokonale hladkú pokožku si teraz môžete dopriať doma a to vďaka technológii IPL.

 

Jedná sa o najcitlivejšie miesta na tele, ale aj tam chcú byť ženy dokonalo upravené. Epilácia intímnych partií, či depilácia triesiel je v našej dobe považovaná za samozrejmosť. Najväčším dôvodom k riešeniu toho, ako sa zbaviť ochlpenia na intímnych miestach, je ich estetickejší vzhľad. Ďalším podstatným dôvodom je aj lepšia hygiena, predovšetkým počas dní, kedy majú ženy menštruáciu. Odstraňovanie chĺpkov v intímnych partiách najviac komplikujú dve skutočnosti.

 

- Prvou z nich je, že intímne partie sú veľmi citlivé a nesprávnym a nešetrným holením, či epiláciou môžete tieto miesta ľahko podráždiť. Predovšetkým nehoľte intímne oblasti necitlivo, alebo tupou žiletkou. Výnimkou potom nie sú nepekné vyrážky, vznikajúce podráždením, alebo zarastanie chĺpkov na intímnych miestach.


- Druhou komplikáciou sú chĺpky samotné, pretože sú silnejšie, než v iných častiach tela.

IPL technológia


Aj keď je tento článok zameraný na depiláciu, nemôžeme sa nezmieniť o novinke Philips Lumea IPL. Tento jedinečný prístroj využíva špeciálnu IPL technológiu, ktorá bezbolestne a bez podráždenia odstraňuje chĺpky a vy si môžete užívať hladkú pokožku až 12 dlhých mesiacov*. Tento prístroj obsahuje aj niekoľko unikátnych nadstavcov a jeden znich je práve na citlivé odstránenie chĺpkov v oblasti bikín.


Nadstavec pre oblasť triesel je špeciálne navrhnutý pre účinné ošetrenie oblasti triesel. Je to preto, lebo chĺpky v tejto časti tela bývajú silnejšie a pevnejšie než chĺpky na nohách. Nadstavec je zakrivený a má extra priehľadný filter pre lepšiu účinnosť.

 

* Priemerný výsledok 78 % redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívna štúdia

IPL epilace třísel

Epilácia intímnych partií


Jednou z možností, ako sa zbaviť nepekných chĺpkov, je epilácia intímnych partií pomocou epilátora Series 8000, ktorý je určený práve na intímne partie. Epilácia vám zaistí dlhodobo hladkú oblasť triesiel.

Epilátor intimních míst

Depilácia intímnych partií


Depilácia triesel patrí k najrozšírenejšiemu spôsobu, ako sa zbaviť nežiadúcich chĺpkov v intímnych partiách predovšetkým preto, že je absolútne bezbolestná.

 

Pred depiláciou triesiel odporúčame teplú vaňu, ktorá chĺpky zmäkčí a potom ich môžete omnoho lepšie odstrániť.

Depilace třísel

Holenie intímnych partií žiletkou


Jedná sa o najlacnejší variant, teda pokiaľ sa na to pozeráme z krátkodobého hľadiska. Dlhodobo sa vyplatí holiaci strojček. Žiletky majú množstvo nevýhod, predovšetkým pokiaľ nimi holíte intímne partie. Pokiaľ sú príliš ostré, je tu výrazné riziko poranenia. Naopak pokiaľ sú príliš tupé, tak vznikajú nepekné vyrážky, koža je podráždená a chĺpky zarastajú. Pokiaľ sa chcete holiť žiletkou, potom si po každom intímnom holení miesta natrite kvalitným pleťovým mliekom, alebo vazelínou a nechajte ich dýchať.

Depilace třísel

Kvalitný depilačný strojček na intímne partie je kľúčom k úspechu


Pre bezbolestné depilovanie intímnych partií, ktorá nepodráždi pokožku,
nezanechá nepekné vyrážky a výsledkom je skutočná radosť z hladkej a nepodráždenej pokožky intímnych partií, je nevyhnutná správna voľba depilačného strojčeka na intímne partie triesiel.

 

Elektrické holiace strojčeky z rady Philips SatinShave sú vhodné pre suché aj mokré holenie a sú tak šetrné, že ich odporúčame pre holenie intímnych partií. Ako sme zaistili takú šetrnosť a jemnosť k pokožke? Na obe strany holiacej hlavice sme umiestnili mäkké polstrovanie, ktoré zaistí jemnosť holenia ohanbia a zastrihávač tohto holiaceho strojčeka má zasa oblé hroty, ktoré chránia pokožku pred porezaním a opäť zaisťuje maximálne pohodlie holenia.

 

Nenechajte sa ale zmiasť jemnosťou, pretože tento depilačný strojček je aj veľmi výkonný. Jeho zahnuté brity sú o 75 % účinnejšie, než u tradičných dámskych holiacich strojčekov. Proste jemná depilácia intímnych partií s úžasnými výsledkami.

Depilační strojek Philips

Elektrický holiaci strojček pre mokré a suché holenie


SatinShave Prestige

Ďalšie tipy na to, ako odstraňovať chĺpky a depilovať


Ako na depiláciu a epiláciu intímnych partií a triesiel, už viete. Pripravili sme pre vás ďalšie tipy pre jemnú pokožku bez chĺpkov.
 

Odporúčané produkty Philips na odstraňovanie chĺpkov

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.