Vianočné zľavy až do - 33 %! Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy

Ako vybrať vhodný depilátor

Krásne hebká a hladká pokožka je ďalším znamením, že žena sa o seba dobre stará. Vyholené podpazušie, hladké nohy, aj triesla sú v dnešnej dobe samozrejmosťou. Ženy však dobre vedia, že nie je úplne jednoduché toho dosiahnuť.


Nesprávne holenie pomocou nekvalitného depilátora, alebo žiletky, prináša riziko podráždenia pokožky, predovšetkým keď sa jedná o ženu s citlivou pokožkou. Ako sa pohodlne oholiť a mať krásne hladké nohy a ďalšie časti tela bez podráždenia?

Voľte kvalitný depilátor pre ženy


Depilácia je proces odstránenia chĺpkov na povrchu kože. Neexistuje trvalá depilácia, ale dlhodobejšie výsledky zaisťuje epilácia, ktorá preniká aj pod povrch kože a chĺpok vytrhne.

 

Skvelým riešením je IPL technológia, ktorá dostane chĺpok do kľudovej fázy, kedy nerastie. Skvelé výsledky vydržia až 12 mesiacov*.

 

Depilácia tak vyžaduje pravidelné opakovanie, ale s kvalitným depilátorom nie je problém si udržať hebkú kožu, pretože holenie s ním je radosť a stane sa bežnou súčasťou vašej každodennej hygieny.

 

*Užívajte si 6 mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov.

IPL epilace třísel

Bezbolestná depilácia


Prečo je domáca depilácia tak obľúbená? Je totiž absolútne bezbolestná. Pre mnoho žien je odstraňovanie chĺpkov bežnou súčasťou hygieny, na ktorú nie je problém myslieť. Ďalšou výhodou je tiež cena depilačného strojčeku.

 

Holicí strojek Philips

Holenie žiletkami


Holenie žiletkami pre dámy (alebo jednoducho žiletkami partnera), je veľmi rozšírené. Je to predovšetkým preto, že žiletky na holenie sú veľmi lacné. Z dlhodobého hľadiska je však výhodnejšie zaobstarať si kvalitný depilátor, ktorý vám vydrží roky. Holenie žiletkami naviac prináša riziko poranenia, keď sú žiletky príliš ostré a riziko tvorby nepekných vyrážok, či zarastanie chĺpkov, keď sú žiletky príliš tupé.

Ako si vybrať kvalitný dámsky depilačný strojček, s ktorým vás bude holenie baviť?

 

Zamerajte sa na kvalitu depilátora, pretože len taký prístroj s vami bude dlhé roky a budete ho s radosťou používať aj niekoľkokrát týždenne.

Depilace třísel

Systém holenia depilátorom pre ženy


Najdôležitejší je systém holenia. Strážte si kvalitu a systém britov a planžiet depilátora pre ženy. Holenie žien má na depilátor svoje špecifické požiadavky, pretože často majú ženy chĺpky veľmi jemné a krátke, no na iných častiach tela sú zasa chĺpky silnejšie. Všetky však musia byť dôkladne odstránené. Elektrický depilačný strojček SatinShave od Philips je o 75 % účinnejší, než tradičné dámske holiace strojčeky, pretože jeho zahnuté vodiace brity nevynechajú ani jeden chĺpok a špeciálny systém pod ochrannou planžetou sa prispôsobí tvaru tela pre to najhladšie a najjemnejšie oholenie.

Kvalitný depilačný strojček na intímne partie je klúčom k úspechu


Na bezbolestnú depiláciu intímnych partií, ktorá nedráždi pokožku, nezanecháva nevzhľadné vyrážky a výsledkom je skutočná radosť z hladkej a nepodráždenej pokožky na intímnych partiách, je potrebná správna voľba depilačného strojčeka na intímne partie triesel.

 

Elektrické holiace strojčeky z rady Philips SatinShave sú vhodné pre suché aj mokré holenie a sú tak šetrné, že ich doporučujeme pre holenie v oblasti intímnych partií. Ako sme zaistili takú šetrnosť a jemnosť ku pokožke? Na obe strany holiacich hlavíc sme umiestnili mäkkučké polstrovanie, ktoré zaistí jemnosť holenia a zastrihovač tohto holiaceho strojčeka má zas oblé hroty ktoré chránia pokožku pred porezaním a opäť zaisťuje maximálne pohodlie holením.

 

Nenechajte sa ale zmiasť jemnosťou, pretože tento depilačný strojček je aj veľmi výkonný. Jeho zahnuté britvy sú o 75% účinnejšie než u tradičných dámskych holiacich strojčekov.

Dámsky depilátor Philips je tak jemný, že sa s ním môžete holiť každý deň


Dôležité je aj pohodlie pri holení. Najmodernejšie depilátory pre ženy majú aj mäkké zakončenie, ktoré urobí holenie pohodlným aj na nerovných miestach. Ďalší ukazovateľ jemnosti aj pohodlia pri holení, je ergonomická rukoväť depilátora, ktorá dosiahne všade a pohyb depilátora je prirodzene plynulý.

Kvalitní depilátor

Bezpečnosť depilácie


Bezpečie predovšetkým. Kvalitný depilátor SatinShave vám zaistí bezpečné holenie vo všetkých smeroch. Nedráždi pokožku, pretože jeho hlavica je polstrovaná. Jeho zastrihávač má zasa oblé hroty, aby nedošlo k podráždeniu. Tento kvalitný holiaci strojček sa nemusíte báť použiť v sprche, pretože je úplne bezpečný.

Príslušenstvo


Vyberajte si depilátor s príslušenstvom. Kvalitné nadstavce vám zaistia ešte pohodlnejšie holenie kdekoľvek na tele a pekný obal na depilátor vám umožní pohodlné cestovanie s vašim novým pokladom pre krásnu, zdravú a hladkú pokožku.

Depilační strojek Philips

Elektrický holiaci strojček pre mokré a suché holenie


SatinShave Prestige

Ďalšie tipy na depiláciu doma


Ako vybrať vhodný depilátor pre ženy už viete. Pripravili sme si pre vás ďalšie tipy pre jemnú pokožku bez chĺpkov.
 

Odporúčané produkty Philips na odstraňovanie chĺpkov

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.