Vianočné zľavy až do - 33 %! Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy
Lumea

Odstraňovanie chĺpkov na tvári

Je to pre ženy veľmi nepríjemné, ale nebojte sa, nie ste jediná, ktorá rieši, ako odstrániť chĺpky na tvári. Je to vlastne prirodzená vec. Najviac chĺpky trápia brunetky, pretože sú tmavšie a viac viditeľné. Rovnako tak ženám po štyridsiatke sa môže objaviť viac chĺpkov na tvári, ktoré sú naviac silnejšie.

Dve možnosti, ako sa zbaviť chĺpkov na tvári


Rovnako ako u všetkých ostatných nežiadúcich chĺpkov na tele, aj u otravných chĺpkov na tvári máte dve možnosti – epilátor na tvár, alebo depilátor na tvár. V oboch prípadoch dôjde k odstráneniu chĺpkov na tvári, ale každá žena sa musí rozhodnúť, ktorý variant jej vyhovuje viac. Epilácia tváre, alebo depilácia tváre? Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ako vybrať vhodný odstraňovač chĺpkov na tvár práve pre vás.

Dlhodobé odstránenie chĺpkov na tvári


Pokiaľ ste vyťažená žena, nechce sa vám neustále myslieť na chĺpky na tvári a v iných častiach tela a chcete sa ich trvalo zbaviť, potom odporúčame epiláciu alebo IPL technológiu.

 

Odstránenie chĺpkov na tvári dosiahnete jednoducho pomocou prístroja z rady Philips Lumea IPL jednoduchým pridaním špeciálneho nadstavca. Nejedná sa o laserovú technológiu odstraňovania chĺpkov na tvári, ale odstránenie chĺpkov na tvári prebehne bezpečne a bezbolestne pomocou IPL technológie. Jedná sa o špeciálne svetlo, ktoré zatočí s chĺpkami nielen na tvári, ale pomocou ďalších špeciálnych nadstavcov aj s chĺpkami v iných častiach tela.

 

Tento jedinečný IPL prístroj doporučujeme predovšetkým preto, lebo krásne hebkú pokožku na tvári (a ďalších častí tela) bez chĺpkov si môžete užívať až 12 dlhých mesiacov*.

 

Navyše Philips Lumea IPL s technológiou SenseIQ v sebe ukrýva inteligentný senzor SmartSkin, ktorý rozpozná odtieň vašej pleti a z 5 dostupných úrovní intenzity vyberie to najpohodlnejšie nastavenie. V prípade potreby môžete intenzitu nastaviť aj manuálne.

 

*Priemerný výsledok: 78 % redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívna štúdia na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips a je k dispozícii na vyžiadanie.

Philips Lumea IPL
Epilace obličeje

Epilátor tváre


Epilátory Series 8000 Philips majú špeciálny nadstavec pre bezbolestnú epiláciu tváre. Epilátor na tvár vzniká pridaním špeciálneho krytu na telo epilátora. S týmto krytom docielite presnú a citlivú epiláciu tváre napríklad nad hornou perou alebo medzi obočím.

Tieto epilátory majú špeciálne keramické disky so štruktúrovaným povrchom, ktoré si poradia aj s tým najmenším a najjemnejším chĺpkom. S epilátorom z rady 8000 si užijete pokožku, ktorá bude saténovo hebká, až niekoľko týždňov.

Satinelle epilátor

Ďalšie tipy na odstraňovanie chĺpkov a depiláciu


Ako sa zbaviť ochlpenia na tvári a aký epilátor či depilátor na tvár vybrať, už viete. Pripravili sme pre vás ďalšie tipy pre jemnú pokožku bez chĺpkov.
 

Odporúčané produkty Philips na odstraňovanie chĺpkov

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.