Vianočné darčeky Philips. Zľavy až do 38%. Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy
1

Starostlivosť o vlnité vlasy

Kučeravé vlasy sú jednoznačne nádherné a divoké vlny sú snom množstva žien. Prirodzene jemné vlnité vlasy, alebo hrivu kučeravých vlasov okolie obdivuje, ale ich majiteľky moc dobre vedia, že to s nimi nie je až také jednoduché. Často sú kučeravé vlasy veľmi suché a veľmi nepredvídateľné. Vlnité vlasy sú preto veľmi náročné na starostlivosť a na styling. Pokiaľ aj vy máte kučery, ktoré vám dávajú zabrať, skúste s nimi prestať bojovať, ale začať sa z nich tešiť. Správna starostlivosť s prípravkami na kučeravé vlasy z nich urobí vašu skutočnú pýchu.

Ako sa starať o vlnité a kučeravé vlasy?


Správna vlasová kozmetika pre vlnité vlasy


Ako už bolo spomenuté, vlnité vlasy sú suché. Preto je dobré používať vlasovú kozmetiku, ktorá bola navrhnutá priamo pre prirodzene kučeravé vlasy. Táto kozmetika prirodzene obsahuje dostatok zložiek, ktoré pomáhajú vlnitým vlasom zostať hydratované a zdravé. Taktiež obsahuje zložky, ktoré napomáhajú vlnité vlasy skrotiť. Pri voľbe vhodných produktov pre vašu kučeravú hrivu je ideálne, keď sa vždy poradíte so skúseným kaderníkom.

Správny strih


Ako na nepoddajné kučeravé vlasy? Kľúčový je dobrý strih vlasov, kedy sa ťažké kučeravé vlasy dostatočne prestrihajú. Vhodne zvolený účes dáva vyniknúť kráse vĺn a udržuje vlasy v dobrej kondícií.

Automatická kulma na vlasy

Nenadelila vám ich príroda? Ako na krásne vlnité vlasy alebo hrivu kučeravých vlasov?

 

Ak tu o kráse vlnitých a kučeravých vlasov len čítate, ale príroda vám nadelila vlasy rovné ako klince, nezúfajte. Philips ponúka difuzér na vlasy a množstvo iných úžasných prístrojov, ktoré vytvoria jemné vlny alebo krásne kučery zo všetkých vlasov.

Automatická kulma Philips

To najlepšie riešenie pre úchvatnú hrivu kučier pre každú ženu

 

Túžite po bohatých a dlhotrvajúcich kučerách? Automatická kulma na vlasy Philips MoistureCare Protect vám vaše prianie splní. Dokonalé vlny získate úplne automaticky. Môžete objaviť svoje ideálne vlny a byť zakaždým iná, pretože kulma má široké možnosti nastavenia. Stačí ju nastaviť a kulma už natáča sama. Jednoduchosť použitia tejto kulmy oceňuje množstvo žien, rovnako ako výsledné kučery, po ktorých vždy túžili.

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Sublime Ends Kulma na vlasy

Blýsknete sa svojími lokňami


Kulma Sublime Ends je naším prvým modelom navrhnutým tak aby behom stylingu ochránil vaše citlivé končeky. Díky špičkovej technológii SplitStop ľahko vytvoríte jemné lokne a stanete sa ozdobou každej akcie.

Kvalitný fén a žehlička na vlnité vlasy


Aby vaše vlny zostali krásne, je treba zvoliť aj vhodné prístroje. Pretože kučeravé vlasy majú tendenciu k vysušovaniu, nie je pre ne vhodné používať prístroje pre vlasovú starostlivosť (vysúšače vlasov a žehličky na vlasy), ktoré nie sú kvalitné a nie sú prispôsobené tak, aby vlasy nepoškodzovali a nevysušovali.

 

Fén na vlasy Philips Moisture Protect má unikátnu technológiu, ktorá zachová prirodzenú vlhkosť vlasov. Snímač Moisture Protect diagnostikuje vlasy pomocou infračervenej technológie a zvolí správnu teplotu vysúšania. Vďaka tomu získate šetrnú starostlivosť a vaše vlny zostanú stále krásne.

 

Ak zatúžite po zmene a budete si chcieť užiť krásu jemných a rovných vlasov, potom odporúčame žehličku na vlasy Philips Moisture Protect, ktorá obsahuje rovnakú technológiu ako fén Moisture Protect. Snímač opäť prevedie diagnostiku vlasov a upraví teplotu doštičiek na mieru priamo vašim kučerám, ktoré žehlička premení na dokonalo hladký účes.

Ako mať krásne a zdravé vlasy? Prinášame ďalšie tipy:


Ako na vlnité vlasy už viete. Prečítajte si naše ďalšie tipy na to, ako sa správne starať o vlasy.
 

Doporučené produkty Philips starostlivosť o vlasy

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.