Aprílové zľavy až 20 % na všetky výrobky a s dopravou zadarmo nad 100 EUR Nakupovat
dni
hodiny
minúty
sekundy
Aprílové zľavy až 20 % na všetky výrobky a s dopravou zadarmo nad 100 EUR Nakupovat

Ako si oholiť chĺpky na hrudi

1,50 min. (čítanie + najčastejšie otázky)

Holenie hrudi – mobil

Či už je vaším cieľom jemne upravená hruď alebo hruď kompletne oholená dohladka, oholiť si chĺpky na hrudi je správnou voľbou. Tu je päť krokov, pomocou ktorých za zhruba 30 minút premeníte svoju zarastenú hruď na krásny hrudník.

Ako si zastrihnúť alebo oholiť hruď

Chĺpky na hrudi si nemusíte hneď úplne oholiť, môžete si ich iba trochu upraviť. Mnohí muži sa rozhodnú pre jemný strih. Nech už dávate prednosť čomukoľvek, môžete použiť strojček na úpravu chĺpkov s viacerými nastaveniami dĺžky a vytvoriť prirodzene vyzerajúci prechod medzi oblasťami s chĺpkami a bez nich. Radšej ale každých niekoľko minút vyhľadajte zrkadlo a skontrolujte aktuálny strih. Mohli by ste sa nechať príliš uniesť.

Krok 1

Pred zastrihávaním alebo holením chĺpkov na hrudi sa musíte pripraviť. Príprava zahŕňa rýchlu sprchu, vysušenie a vyčesanie, pri ktorom uvoľníte zauzlené chĺpky.

Krok 2

Potom sa rozhodnite pre štýl, akým chcete zastrihnúť svoju hruď. Stanovte si hranice: rozhodnite sa, kde chcete chĺpky, a kde nie. Ak netúžite, aby sa z vašej hrude stalo avantgardné umelecké dielo, snažte sa o symetriu.

Kompletné zastrihnutie

Krok 3

Rozhodnite sa pre kompletné zastrihnutie. Skráťte všetky chĺpky na dĺžku, s ktorou budete spokojný. Potom sa pustite do dôkladného oholenia oblastí mimo hraníc, pričom postupujte proti smeru rastu chĺpkov. Ak si niektoré chĺpky na hrudi ponechávate, ponechajte v oblasti medzi nimi a úplne oholenými časťami pás stredne dlhých chĺpkov.

Krok 4

Ochlaďte sa. Keď skončíte, opláchnite si hruď chladnou vodou, vysušte ju a použite telový krém určený na upokojenie pokožky po holení.

Krok 5

Prispôsobte si svoju rutinu sprchovania. Pomôže vám to pri všeobecnom udržiavaní. Keď už viete, ako si oholiť hruď, nezabudnite pravidelne vykonávať peeling, aby ste zabránili vrastaniu chĺpkov a podráždeniu pokožky.

Najčastejšie otázky o holení chĺpkov na hrudi

Bite sa do hrude

Pokiaľ ide o chĺpky na hrudi, neexistujú žiadne vopred stanovené pravidlá. Vyjadrite svoj štýl chumáčom chĺpkov, ktorý sa hodí k vášmu účesu. Udržiavajte si ochlpenie ako Tarzan, aby ste dali najavo, že ste muž, ktorého nie je ľahké skrotiť. Alebo sa rozhodnite pre jemný strih, pri ktorom vyniknú vaše svaly. Ak pri holení dôverujete svojim schopnostiam, všetko je možné.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.