1
Perfektní valentýnský dárek pro muže

Perfektný valentínsky darček pre mužov

Potešte svojho partnera valentínskym darčekom, ktorý skutočne ocenia (a vy tiež) 

Valentín je za dverami a vy si stále márne lámete hlavu nad tým, čím potešiť svoju drahú polovičku? Nezúfajte, máme pre vás tipy na darčeky, ktoré sú nielen praktické, ale zároveň vám spríjemnia spoločné romantické chvíle. A v neposlednom rade – darčeky z nášho výberu majú množstvo benefitov aj pre vás, dámy. 

Muži milujú jednoduchosť   

Snáď každý muž zajasá, keď od svojej milovanej dostane na Valentína aj prísľub nového dobrodružstva. Spojte príjemné s užitočným s Philips OneBlade a upravte svojmu partnerovi fúzy alebo chlpy na tele.

Philips OneBlade Tvár a Telo zvládne oholiť, zastrihnúť aj vytvarovať chlpy akejkoľvek dĺžky. Má nespočetné množstvo nadstavcov a môžete ho používať aj v sprche, takže ani ten najdivokejší nápad nepríde navnivoč. S malou britvou sa dostanete do každého záhybu na tele, pričom špeciálny ochranný nadstavec zaistí, že sa nikdy neporežete.

 

S Philips OneBlade sa ráno váš partner v priebehu pár minút oholí alebo vytvaruje fúzy a môže vyraziť napríklad na pracovnú schôdzku. A je jedno, či bude mať práve náladu na nedbalé strnisko, extravagantný plnofúz alebo elegantné hladké oholenie. Philips OneBlade zvládne hravo všetko.

oneblade

Philips OneBlade Tvár + telo

QP2630/30

oneblade pro
  • Oholí bez podráždenia a bez porezania akokoľvek dlhé fúzy.
  • Vodotesný, na suché aj mokré použitie.
  • Nasadzovací ochranný nadstavec proti porezaniu v citlivých oblastiach.
oneblade pro

Chcete niečo odvážnejšie?    

multigroom
Či už je váš partner drsňák ako sa patrí, citlivý romantik, excentrický umelec alebo večný pohoďák, jedno majú všetci muži spoločné - musia sa starať o svoje fúzy, chlpy na tele a vlasy, ktoré rastú oveľa rýchlejšie, než by si priali. Každodenná úprava si vyžaduje veľa času a hromadu rôznych nástrojov a kozmetiky. A po holení často prichádza podráždenie a vyrážky...

Čo by asi povedal váš partner, keby mal jediný holiaci strojček na celé telo, od hlavy až po päty? Multifunkčné zastrihávače Philips sú tak univerzálne, ako len môžu byť. A „všetko v jednom“ – to je heslo, na ktoré počuje každý muž. Všakže? 

Prémiový multifunkčný zastrihávač Philips rady 7000 má špeciálne hrebene na vlasy, fúzy aj chlpy na tele, ktoré zastrihávajú presne na požadovanú dĺžku, ale aj nadstavce na precíznu úpravu línií a zastrihovanie chĺpkov v nose a ušiach, takže váš partner už naozaj nič iné potrebovať nebude. Každé mužské srdce zaplesá nad jednoduchosťou a praktickosťou tohto prístroja. Vás zase poteší, že váš partner konečne skrotí aj ochlpenie, ktoré kedysi napríklad zanedbával. S týmto darčekom jednoducho nemôžete urobiť krok vedľa. 

Multifunkčný zastrihávač Philips radu 7000

MG7745/15
oneblade pro
  • Precízny zastrihávač sa stará o okraje tváre, brady a krku.
  • Vodotesný pre pohodlné používanie aj čistenie v sprche.
  • 8 hrebeňov na zastrihovanie tváre, vlasov a tela.
oneblade pro

Pre partnera ako zo škatuľky

Aj vy možno milujete, keď je vo vašom mužovi kúsok rebela, ale ruku na srdce dámy – prerastené a neupravené fúzy vašej drahej polovičke príliš nelichotia, a navyše premení sladký bozk na nepríjemný škrabanec. Poznáte to tiež?

Máme pre vás dobrú správu – mužom na vzhľade záleží oveľa viac, než priznávajú a hoci to pred vami možno starostlivo taja, pred zrkadlom trávia niekedy aj dlhé hodiny. Upraviť nepoddajné fúzy je totiž celkom oriešok.

S elektrickým holiacim strojčekom Philips to však pôjde ako po masle. Strojčeky s technológiou SkinIQ sa vďaka šikovným snímačom prispôsobia každému typu pokožky, líniám tváre aj hustote a smeru rastu chlpov. Výsledok? Maximálna rýchlosť oholenia bez podráždenia a jemná pokožka príjemná na pobozkanie.

Holiaci strojček Philips rady 7000 môže váš partner používať nasucho aj namokro a pomocou vyklápacieho zastrihávača môže navyše jednoducho vykúzliť dokonalé kotlety či fúzy. S týmto darčekom nielenže zožnete úspech, váš partner bude navyše pre vás vždy neodolateľný bez toho, aby si vôbec všimol, že ste si ho tak trochu upravili na svoj obraz – a to je krásny valentínsky „win-win“, no nie? 
shaver

Elektrický holiaci strojček na mokré a suché holenie radu 7000

S7786/55

shaver series 7000
  • Oholí bez podráždenia a bez porezania akokoľvek dlhé fúzy.
  • Vhodné na suché aj mokré oholenie.
  • Vďaka technológii SkinIQ vníma, prispôsobí sa a vedie k správnemu holeniu.
shaver series 7000

Nevybrali ste si? Máme pre vás ešte niekoľko tipov.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.