speedpro aqua

Ako vybrať vhodný vysávač

Vysávač je nevyhnutnou súčasťou každého domu alebo bytu. Rozhodnutie, ako vybrať vysávač, zásadne ovplyvní dĺžku a kvalitu upratovania celej domácnosti. Je dobré zohľadniť všetky vaše požiadavky a vybrať kvalitný vysávač, ktorý bude tou najlepšou voľbou na rôzne typy podláh vo vašom domove. Pripravili sme pre vás niekoľko rád a veríme, že vám uľahčia váš výber a vy budete spokojný dlhé roky.

Aký vysávač? Správna veľkosť a typ


Najskôr je potreba sa zamyslieť, aký typ vysávača zvolíte. Môžete sa rozhodnúť pre klasický sáčkový, bezsáčkový alebo tyčový vysávač vysávač. Položte si otázku: Na aké vysávanie ho hladám?

Ideálny vysávač na rýchle upratovanie

Tyčový vysávač je veľmi obľúbený, pretože manipulácia s ním je veľmi jednoduchá a príjemná, a to predovšetkým vďaka absencii elektrického kábla. Ak hľadáte pomocníka na každodenné upratovanie, tak vyberte práve tento typ. Pre domácnosti s kobercami je ideálny bezdrôtový vysávač 2 v 1 (vysávač a ručný vysávač). Pre domácnosti s rôznymi typmi podláh oceníte inovatívny bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio 3 v 1, ktorý naviac zvládne aj umývanie podláh, a to všetko jedným ťahom.

Tyčové vysavače

Vďaka tomu, že s Philips AquaTrio 3 v 1 nemusíte podlahu zvlášť vysávať a umývať, maximálne zefektívnite a skrátite dobu upratovania. Vaša domácnosť bude pritom uprataná dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Súčasťou je navyše prídavný vysávač s LED osvetlením určený na výkonné suché vysávanie kobercov, koberčekov a tvrdých podláh. Ak potrebujete povysávať menšie plochy, rohy či auto, môžete tento vysávač rýchlo pretvoriť na ľahký prenosný ručný vysávač.

 

Ak sú vaše nároky na hygienu v domácnosti naozaj vysoké, iste vás poteší samočistiaca funkcia vysávača Philips AquaTrio 3 v 1. Tento všestranný pomocník do domácnosti disponuje 2 patentovanými vysokorýchlostnými kefami Power Brush, ktoré sa pri vysávaní vzájomne čistia, takže na nich po upratovaní nezostane ani smietko. Počas umývania podlahy používa iba čistú vodu, tú špinavú odsaje do nádržky. V úložnej a čistiacej stanici sa vysávač automaticky dočistí.

 

Upratujte aj vy múdro, rýchlo a bez kompromisov na kvalite s vysávačmi Philips AquaTrio 3 v 1.

Vysávače na dôkladné upratovanie

Klasický kvalitný vysávač s telom, hadicou a nadstavcami na hubici vám vo väčšine prípadov prinesie najlepší výkon a najväčšiu kvalitu vysávania. Nadstavce na hubici tiež prinášajú širokú škálu využitia. Môžete zvoliť sáčkovú variantu alebo bezsáčkový vysávač (cyklónový vysávač). Pri sáčkový stačí jednoducho vyhodiť sáčok plný nečistôt a prachu. S bezsáčkovým vysávačom vám zase odpadnú starosti s dokupovaním sáčkov. Nádobu proste vysypeme do koša, budeme šetriť životné prostredie a vysávač bude opäť pripravený k použitiu.

Vysavače

Typ podlahy


Pre výber toho správneho vysávača sú kľúčové typy podláh, ktoré sa nachádzajú vo vašom domove.

 

Mäkké podlahy (koberce) vyžadujú veľmi výkonný vysávač (záleží však aj na type koberca a dĺžke vlasu koberca). Pokiaľ máte domácich maznáčikov, nezaobídete sa bez vysávača s turbokefou (vysávač s robotickou kefou), ktorá si poradí s chlpmi vášho psa alebo mačky, aj keď budú zašliapnuté do koberca.

Různé podlahy

Aký vysávač je najlepší na plávajúce podlahy, parkety, linoleá a ďalšie tvrdé povrchy? Tieto typy podláh nevyžadujú ak výkonný vysávač, hlavné je, aby nepoškriabal podlahu. Dnes už existujú vysávače, ktoré dokážu podlahu povysávať aj poumývať. Jedným ťahom teda môžete urobiť zároveň dve práce a ušetrený čas radšej venovať rodine alebo koníčkom.

Ďalšie dôležité tipy pre výber vysávača

 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.