1
vysavac na chlpy

Vysávač na chlpy

Veríme, že váš štvornohý kamarát vám prináša mnoho radosti. Vaše rozhodnutie si zaobstarať psieho kamaráta alebo charizmatickú mačaciu slečnu bolo určite jedno s tých najlepších vo vašom živote.


Všetko by to bolo skvelé, keby nebolo tých všadeprítmoných chlpov! “Chlpáč” za to nemôže a vy sa na neho nemôžete hnevať, ale boj s chlpmi je úmorný. Pre mnoho ľudí je dokonca predstava chlpov na podlahe, v koberci, na oblečení, v topánkach alebo dokonca na sedačke a v posteli natoľko desivá, že to často býva aj dôvodom, prečo si mazlíčka radšej vôbec ani nezaobstarajú.

Ako sa zbaviť zvieracích chlpov?

 

Buďme úprimný, sami to nezvládnete. Na účinný boj s chlpmi potrebujte kvalitného pomocníka do domácnosti, konkrétne výkonný vysávač na zvieracie chlpy. Existuje mnoho rád, ako odstrániť psie alebo mačacie chlpy, ale väčšinou bývajú velmi pracné. Jedná sa napríklad o čistenie kobercov vlhkou handričkou, kde sa s chlpov robia chumáče, tie sa vyzbierajú a potom sa koberec musí aj tak ešte povysávať. Taktiež si môžete zaobstarať špeciálnu gumovú rukavicu, na ktorú sa majú chlpy nalepiť. Dokážete si však predstaviť, že budete s touto rukavicou odstraňovať zvieracie chlpy s celého bytu?

 

Kvalitné vysávače na zvieraciu srsť, ktoré sú špeciálne určené do domácnosti so zvieratami, vám rýchlo a efektívne pomôžu s každým chĺpkom, ktorý váš chlpatý kamarát zanechá vo vašej domácnosti (či už v posteli alebo na sedačke).

Výkonný vysavač

Tyčový a ručný vysávač na psie chlpy


Na boj so psími (i mačacími) chlpmi je veľmi vhodný aj tyčový vysávač. Každodenné vysávanie je náročné a tyčový vysávač poskytuje dostatok pohodlia behom užívania. S tyčových vysávačov doporučujeme pre odstránenie zvieracích chlpov Philips 8000 Series Aqua Plus 3 v 1. Ide o zostavu, ktorá obsahuje bezdrôtový tyčový vysávač a mop v jednom, ďalej prídavný vysávač na suché čistenie podláh a výkonný ručný vysávač s turbokefou na chlpy. Ručný vysávač je možné v prípade potreby vybrať z tela a vysávať aj na horšie prístupných miestach.


Vysávač Philips AquaTrio 3 v 1 vysáva a umýva jedným ťahom, takže pri upratovaní ušetríte minimálne polovicu času. A navyše sa sám čistí - a to ako počas upratovania, tak aj v poupratovacej stanici. Na kefách vysávača tak nezostane ani chĺpok. Aj domácnosti s chlpatými miláčikmi, ktoré majú zvýšené nároky na hygienu, môžu mať s vysávačom Philips AquaTrio 3 v 1 vždy stopercentne upratané.

Tyčový vysavač na zvířecí chlupy

Podlaha aj nábytok bez zvieracích chlpov


Na upratovanie podláh aj sedacieho nábytku sú skvelou voľbou sáčkové vysávače Philips z rady Performer, ktoré majú turbo kefy.

 

Exkluzívna hubica TriActive+ týchto vysávačov vie šetrne rozhrnúť vlákna kobercov a vysať znej všetku nečistotu pomocou vzduchových kanálikov ktoré má umiestnené vpredu aj na stranách, a ktoré zbierajú všetky častice nečistôt a efektívne odstraňujú špinu aj pozdĺž nábytku a stien. Čerešničkou na torte je potom s hubica s Mini turbo kefkou, ktorá zatočí zo všetkými chlpmi vo vašej domácnosti a je ideálna na čalúnenie. Naši mazlíkovia radi odpočívajú na kreslách a sedačkách a zanechávajú po sebe chlpy. S tímto vysávačom bude čalúnený nábytok vyzerať stále skvelo.

Vysavač Performer Active

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.