1
Televizory

Philips Smart TV

Zamilujete si ho ešte viac

Náš obľúbený inteligentný televízor

Televízor 7304 4K LED Android

Obsah na váš povel  


• Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips. Zamilujete si ho ešte viac

• Hlasové ovládanie za pomoci umelej inteligencie. Zabudovaný pomocník Google. S podporou asistenta Alexa

Nájdite to. Sledujte to. Hrajte to.

Získajte obsah, ktorý chcete. Jednoduchým spôsobom.

 

Váš televízor Philips Smart TV vám ponúka obsah, ktorý chcete – kedy ho chcete. Prehľadné a dobre zorganizované ponuky uľahčujú nájdenie vašich obľúbených aplikácií a streamovanie filmov, seriálov, hier a hudobných súborov, ktoré máte radi. Od najnovších originálnych seriálov v rámci služby Netflix až po vaše zoznamy prehrávaných skladieb v aplikácii Spotify.

Hlasom aktivované diaľkové ovládanie | Ovládanie hlasom Smart TV

Vstavaný Asistent Google*


Ovládajte svoj Philips Android TV™ pomocou hlasu

 

Chcete sledovať službu Netflix alebo si pozrieť predpoveď počasia? Stačí povedať vášmu televízoru. Získate aktuálnu predpoveď bez prerušenie programu, ktorý sledujete. Dokonca môžete zadávať príkazy všetkým inteligentným domácim zariadeniam, ktoré sú kompatibilné s Asistentom Google. Stlmte svetlá bez toho, aby ste sa postavili z gauča.

Televízor Philips s funkciou Google Cast | Televízor so vstavanou funkciou Google Chromecast

Vstavaná funkcia Chromecast™


Z vášho inteligentného zariadenia do vášho inteligentného televízora Smart TV

 

Bezdrôtovo vysielajte filmy, hudobné a ďalšie súbory zo svojho prenosného počítača alebo inteligentného zariadenia do televízora Philips Android TV. Jednoduchým klepnutím na ikonu Chromecast vo vašom inteligentom zariadením spustíte možnosť streamovania zo stoviek aplikácii umožňujúcich preberanie obsahu – vrátane Netflix a YouTube.

Philips TV Alexa

Funguje s asistentom Amazon Alexa


Váš hlas je vzdialený

 

Dni hľadania diaľkového ovládania televízora skončili. Teraz môžete použiť svoj hlas na ovládanie televízora Philips Android TV pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa, ako napríklad Amazon Echo. Zapnite televíziu, prepnite kanál, prepnite na hernú konzolu —a oveľa viac — s asistentom Alexa.

Herný režim televízora Philips Android TV

Dajte vášmu hraniu väčší rozmer


Ponorte sa do hry

 

Nezáleží, či si hru prevezmete alebo ju streamujete – televízor Philips Smart TV vás unesie do herného vesmíru. Intuitívne ponuky vám pomôžu nájsť tituly, ktoré máte radi – a objaviť nové prevedenia klasických hier. Vďaka hernému režimu Ambilight bude akcia ešte veľkolepejšia.  

* Asistent Google je k dispozícii na televízoroch so systémom Android spoločnosti Philips, ktoré sú spustené vo verzii OS O (8) alebo novšej. Asistent Google je k dispozícii vo vybraných jazykoch a krajinách od začiatku s podporou angličtiny, nemčiny a francúzštiny. Zoznam podporovaných jazykov/krajín sa bude časom rozširovať. Najnovší zoznam jazykov a krajín podpory získate na našom oddelení starostlivosti o spotrebiteľa.

* Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností.

Najlepšie televízory Philips Android TV

Najlepšie televízory Philips Saphi Smart TV

Viac z kategórií Televízory a audio Philips

 

Ambilight
Ponorte sa do obsahu, ktorý máte radi

OLED TV
Realistický obraz vo svojej najrýdzejšej podobe

Zariadenia Soundbar
Pre každý jeden vzrušujúci okamih