Saeco

Philips Saeco Exprelia

Super automatický espresso kávovar

  Philips Saeco Exprelia

  Super automatický espresso kávovar

  Dokonalá chuť, teplota a čistota.

  Model Exprelia je vždy pripravený vykúzliť vašu obľúbenú kávovú špecialitu. Všetky vaše želania sa splnia jedným stlačením tlačidla vďaka rozhraniu na okamžitý výber nápoja. Príprava prebehne vďaka dvojitému ohrievaču vody okamžite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Exprelia Super automatický espresso kávovar

Integrovaná nádoba na mlieko a penič, Nehrdzavejúca oceľ, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8854/09 Nájsť podobné výrobky

Dokonalá chuť, teplota a čistota.

Taká je najlepšia chuť mliečnej peny

 • Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Tento kávovar na espresso je vybavený 100 % keramickými mlynčekmi. Saeco používa keramické mlynčeky, pretože ich rovnomerné mletie bez prepálenia kávových zŕn zaručí bezchybné espresso. Keramika tiež zaisťuje dlhú trvácnosť a dokonale tichý chod.

 • Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Rôzne druhy a príchute kávy vyžadujú rôzne stupne jemnosti mletia kávových zŕn, aby sa uvoľnila tá správna chuť. Na tomto espresso kávovare sa nachádza 8 nastaviteľných predvolieb mletia, od najjemnejšieho pre výrazné espresso, až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu.

 • Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Vždy si vychutnáte perfektné espresso presne podľa vašej chuti, vďaka inovatívnej funkcii uloženia nastavenia veľkosti, intenzity a teploty kávy. Doprajte si tak dokonalú kávu vo vašej obľúbenej šálke jednoduchým stlačením tlačidla.

 • Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka, vynález spoločnosti Saeco, tvorí srdce nášho kávovaru na espresso, ktoré zaisťuje plnú automatiku. Varná jednotka je v závislosti od typu kávovaru ľahko dostupná spredu alebo z boku. Je možné ju jednoducho vybrať a opláchnuť pod tečúcou vodou pre dokonale hygienickú čistotu.

 • Hygienické penenie mlieka vďaka automatizov. dvojitému čisteniu

  Hygienické penenie mlieka vďaka automatizov. dvojitému čisteniu

  Tento typ espresso kávovaru od spoločnosti Saeco je vybavený karafou na mlieko s plne automatizovaným dvojitým čistením. Dvojité čistenie funguje na princípe dvoch nezávislých cyklov čistenia parou na rýchle vyčistenie karafy na mlieko po príprave každého nápoja. Každý mliečny nápoj tak bude vždy čerstvý. Hygienická príprava mliečnej peny nebola nikdy jednoduchšia.

 • Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Spoločnosť Saeco navrhla tento kávovar tak, aby sa okruh kávy vyčistil vodou vždy pri spustení alebo vypnutí kávovaru. Vďaka tomu dosiahnete skvelú a čerstvú chuť kávy v každej šálke. Pravidelný proces odstraňovania vodného kameňa predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru. Tento kávovar vás nielen upozorní na potrebu odstránenia kameňa, ale automatický proces odstraňovania vodného kameňa sa tiež sám spustí a prevedie vás jednotlivými krokmi pomocou jasných pokynov na obrazovke vždy, keď je potrebné vykonať nejakú činnosť. Odstraňovanie vodného kameňa ešte nikdy nebolo také jednoduché!

 • Mliečne špeciality bez čakania vďaka dvojitému varníku

  Mliečne špeciality bez čakania vďaka dvojitému varníku

  2 nezávislé ohrevné systémy sa postarajú o správnu teplotu kávy a mliečnej peny a plne automatický kávovar na espresso Saeco zaručuje vždy profesionálny výkon a rýchlosť. Umožní vám pripraviť toľko šálok latte macchiata a cappuccina, koľko potrebujete, jednu za druhou, všetky v dokonalej kvalite a bez čakania.

 • Dokonalá mliečna pena vďaka integrovanej karafe na mlieko

  Dokonalá mliečna pena vďaka integrovanej karafe na mlieko

  Vychutnajte si mliečne špeciality s automatickou samočistiacou karafou na mlieko. Stačí do karafy naliať mlieko, pripojiť ju ku kávovaru a vybrať si svoj obľúbený kávový nápoj. Či už je to latte macchiato, cappuccino, alebo café latte, váš obľúbený kávový nápoj je hotový za pár sekúnd. Karafa na mlieko v kávovare Saeco je samočistiaca, automatické čistenie zabezpečujú dva samostatné automatické cykly čistenia parou, ktoré vyčistia trubice karafy po každom použití a vždy zaručia sviežu chuť mlieka.

 • Nastavte si konzistenciu krémovej peny a štruktúru nápoja

  Nastavte si konzistenciu krémovej peny a štruktúru nápoja

  Kávovar Saeco je vybavený systémom nastavenia krémovej peny a štruktúry nápoja. Ovládanie tejto funkcie je umiestnené pri výlevke kávovaru a umožňuje jednoducho nastaviť protitlak, čím sa zmení množstvo krémovej peny a štruktúra nápoja. Vyskúšajte túto funkciu a nastavte si svoj obľúbený kávový nápoj presne podľa chuti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať