Valentínske zľavy až do 38 %. Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy
1

Bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio

Vysáva, umýva a sám sa vyčistí

Inovatívny systém 3 v 1: vysávač a mop, samostatný vysávač a ručný vysávač ​

Čistenie čistou vodou vďaka technológii AquaSpin so samočistiacimi kefami ​

Odstraňuje prach, nečistoty, škvrny, rozliate tekutiny a až 99,9 % baktérií* jedným ťahom, tam a späť.

Čistiace a skladovacie stanica pre bezstarostnú údržbu 

Series 9000 AquaTrio

*Jediné bezdrôtové riešenie s 3 konfiguráciami (samostatné vysávanie, vysávanie a aktívne mopovanie, ručné vysávanie); odstraňovanie rôznych druhov nečistôt spredu aj zozadu vrátane rozliatych tekutín s neustále čistenými kefkami.

Inovatívny výkonný systém 3 v 1 na neporiadok a rozliate tekutiny, ktoré nám prináša moderný život

Vysávanie a mopovanie

Súčasne vysávajte a aktívne mopujte


Hubica AquaSpin vysáva a aktívne čistí pevné podlahy za mokra a účinne odstraňuje až 99,9 % baktérií* jedným ťahom.

Konštantný prúd čistej vody a 2 ultramäkké kefy z mikrovlákna rotujúce veľmi vysokou rýchlosťou zaisťujú, že každá časť vašej podlahy bude hygienicky ošetrená iba čistou vodou.

* Testované na baktériách Staphylococcus aureus v režime vysávania s mopom (intenzívne nastavenie), len s použitím vody.

Iba vysávanie

Režim samostatný vysávač

Zachytáva až 98 % prachu a nečistôt každým ťahom**

Dlhý čas prevádzky/čas prevádzky turbo: max: 90 minút***

Výnimočná manévrovateľnosť a viditeľnosť s hlbokým dosahom aj pod nízkym nábytkom

Diódy LED na hubici zvýraznia ťažko rozpoznateľné alebo predtým skryté nečistoty

**Pri nastavení len na vysávanie, na tvrdých podlahách. Interný test na zachytávanie hrubých nečistôt
***90 min: Vzťahuje sa na normálny režim, pri nastavení len na vysávanie, pri použití priloženej druhej batérie.

Ručný

Odnímateľný ručný vysávač pre väčšie pohodlie


Súpravu iba na vysávanie možno ľahko premeniť z tyče na suché vysávanie na pohodlný ručný vysávač na jednoduché čistenie čalúnenia, políc a povrchov stolov. Môže byť obzvlášť užitočný v prípade ťažko dostupných miest a na jednoduché opravy okolo domova a v aute.

Súčasne vysávajte a aktívne mopujte

Bezdrôtový vysávač Philips Series 9000 AquaTrio
Patentovaná technológia vysokorýchlostnej rotačnej kefy

Patentovaná technológia vysokorýchlostnej rotačnej kefy s konštantným prietokom čistej vody umožňuje samočistenie kefiek Power Brush.

AquaSpin

Hubica AquaSpin vysáva a aktívne čistí tvrdé podlahy za mokra a účinne odstraňuje až 99,9 % baktérií* jedným ťahom.

Stály tok čistej vody

Konštantný prietok čistej vody z vyhradeného zásobníka na čistú vodu je vypúšťaný na podlahu a vodu okamžite opäť zachytávajú dve elektrické kefky. Už nikdy nebudete musieť vláčiť ťažké vedro s mopom alebo používať špinavú vodu!

Systém Aqua Diffusion

Systém Aqua Diffusion okamžite uzamkne špinavú vodu a možno ju vyprázdniť bez toho, aby ste sa museli dotknúť špinavej vody.

Series 9000 AquaTrio 3 v 1

Výnimočná flexibilita , ktorú umožňuje bezdrôtový ručný vysávač 3 v 1: Jednoduché prepnutie zo súpravy na vysávanie a mopovanie na súpravu na vysávanie.

Hubica s diódou LED

Špeciálna súprava len na vysávanie s diódou LED pre presné a výkonné vysávanie až 98 % prachu a nečistôt pri každom ťahu.

Uskladnenie šetriace priestor

Priestorovo úsporná skladovacia stanica po čistení & úhľadne uskladní celý systém a poskytuje automatické samočistenie spotrebiča a jeho kefiek Power Brushes

Digitálna obrazovka LCD

Digitálna inteligentná obrazovka LCD vás prevedie všetkými informáciami, ktoré potrebujete počas čistenia a po ňom. 

Už žiadny neporiadok

Vyčistite to všetko

Obsah balenia

*Dostupné iba pre model XW9385.

Recenzie

Čo hovoria ostatní o vysávači Philips AquaTrio

Hodnotenie

Akcia: Garancia vrátenia peňazí 45 dní

Získajte zadarmo záruku vrátenia peňazí

Podpora

Ako môžeme pomôcť?

Časté otázky

Dokáže spotrebič pozbierať nečistoty a súčasne vysať rozliate látky?

Jedinečná hubica AquaSpin vysáva a súčasne aktívne čistí tvrdé podlahy za mokra, pričom zachytáva všetky druhy nečistôt vrátane tekutín a účinne odstraňuje až 99,9 % baktérií* jedným ťahom. Mokrá technológia s dvojitou kefou funguje na prednej aj zadnej strane hubice, aby zavážil každý ťah, a zachytáva nečistoty z oboch strán.

*Testované na baktériách Staphylococcus aureus v režime vysávania s mopom (intenzívne nastavenie), len s použitím vody.

Mal by som pred mokrým čistením najskôr vysať nasucho?

Na koberce a rohože používajte súpravu určenú iba na vysávanie. Na tvrdé podlahy môžete použiť súpravu na vysávanie aj mopovanie, pretože hubica vysáva a aktívne čistí na mokro, aby zachytila všetky druhy nečistôt vrátane tekutín a škvŕn. Nie je potrebné predtým vysávať! Ak vaše tvrdé podlahy nepotrebujete mopovať, jednoducho použite súpravu určenú iba na vysávanie, ktorá je vybavená svetlami LED a technológiou PowerCyclone 12 na presné a výkonné zbieranie nečistôt.

Aké typy podláh sú vhodné pre tento spotrebič?

Bezdrôtový vysávač na mokré a suché čistenie Philips Series 9000 AquaTrio je pokročilý výkonný systém 3 v 1 určený na vysávanie neporiadku a rozliatych tekutín, ktoré nám prináša moderný život. Je navrhnutý tak, aby poskytoval úplné, hygienické čistenie v celom dome a na rôznych typoch podláh*.

  1. Súprava na vysávanie a mopovanie súčasne vysáva a aktívne čistí vaše tvrdé podlahy pomocou jedinečnej hubice AquaSpin s dvoma kefami Power Brushes.

  2. Samostatný vysávač je navrhnutý na dôkladné čistenie bez vody. Jednoducho zmeňte systém na samostatné vysávanie, ktoré zachytí nečistoty zo všetkých vašich pevných podláh a mäkkých podláh, ako sú koberce a koberčeky.

  3. Odnímateľný ručný vysávač je ideálny na ľahké čistenie čalúnenia, políc a povrchov stolov a dokonale ho využijete aj na rýchle opravy alebo čistenie auta.
     

*Drevené podlahy: vhodné len pre neabsorbujúce podlahy

Môžem používať bezšnúrový vysávač Philips AquaTrio na chúlostivých podlahách?

Ak v súčasnosti pravidelne čistíte tvrdé podlahy mokrým mopom bez akýchkoľvek problémov, vhodný je aj bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio. Súprava na vysávanie a mopovanie obsahuje kefky z mikrovlákna, ktoré účinne odstraňujú nečistoty, škvrny a rozliate tekutiny a zároveň sú šetrné. Ak si nie ste istí, či bola vaša podlaha upravená tak, aby bola odolná voči vode, obráťte sa na výrobcu a zistite, či môžete na jej čistenie používať vodu.

Môžem s bezšnúrovým vysávačom Philips AquaTrio používať čistiaci prostriedok na podlahy?

Odporúčame použiť originálny čistiaci prostriedok na podlahy Philips XV1792/01, čo je nízkopenivá kvapalina, ktorú možno riediť vodou.

Zásobník na čistú vodu má kapacitu 450 ml, takže do vody stačí pridať len niekoľko kvapiek (10 ml na jedno použitie) čistiaceho prostriedku na podlahy.

Ako môžem uskladniť bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio a aká je jeho veľkosť pri skladovaní?

Bezdrôtový vysávač Philips Series 9000 AquaTrio na mokré a suché čistenie možno pohodlne uskladniť v stanici následného čistenia a skladovania, aby bol vždy čistý, nabitý a pripravený na ďalšie upratovanie.

Rozmery: 
– Stanica následného čistenia a skladovania = D 48 x Š 34,5 x V 52 cm 
– Súprava na vysávanie a mopovanie = D 25 x Š 27 x V 114 cm 
– Súprava na samostatné vysávanie = D 30 x Š 26 x V 118 cm

Môžem súpravu na vysávanie a mopovanie používať aj na koberce a rohože?

Na koberce a rohože používajte pokročilú súpravu určenú iba na vysávanie. Nepoužívajte súpravu na vysávanie a mopovanie, pretože má hubicu AquaSpin, ktorá je vhodná len na tvrdé podlahy.

Aký ťažký je bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio na mokré a suché čistenie?

Ak ste predtým používali bežný vysávač a tradičný mop, na ich výmenu za bezdrôtový vysávač na mokré a suché čistenie si zvyknete veľmi rýchlo. Spotrebič váži len 4 kg, na rozdiel od väčšiny vreckových vysávačov s nádobou, ktoré môžu vážiť aj viac ako 5 kg. Ďalšou výhodou, ktorá vás poteší je, že nebudete musieť prenášať žiadne ťažké vedro na mop a prevádzať žiadne zložité manévre s mopom, ktoré by vás mohli vyviesť z miery! Vďaka svojej výnimočnej manévrovateľnosti a dizajnu hubice sa bude ľahko kĺzať po podlahe bez nutnosti zdvíhania. Znižuje tiež celkovú námahu, pretože nie je potrebné najprv mopovať a potom vysávať – bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio robí oboje súčasne.

– Súprava na vysávanie a mopovanie = 4,2 kg
– Súprava iba na vysávanie = 3 kg

Je doba prevádzky dostatočne dlhá na to, aby vyčistila celý môj dom?

Bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio má výkonnú 25,2 V lítium-iónovú batériu, ktorá jedným ťahom čistí až 45 minút**. Jedno plné nabitie batérie dokáže počas upratovania pokryť až 185 m2 podlahy***.

Zdvojnásobte dobu prevádzky až na 90 minút** naraz s prídavnou batériou (súčasť balenia modelu XW9385/01 alebo predávaná samostatne).

**V normálnom režime, súprava určená iba na vysávanie ***pokrytie vypočítané na základe normy IEC s 0,5 m/s testovacou rýchlosťou

Je možné vymeniť batériu alebo zakúpiť ďalšiu súpravu batérií?

Áno, bezdrôtový vysávač Philips AquaTrio má vymeniteľnú batériu. S prídavnou lítium-iónovou batériou, ktorá je k dispozícii ako príslušenstvo, môžete zdvojnásobiť dobu prevádzky spotrebiča.

Aká údržba je potrebná na udržanie optimálneho výkonu spotrebiča?

Digitálna inteligentná obrazovka LCD vám poskytne všetky potrebné informácie počas každého čistenia aj po ňom. Naviguje vás aktuálnymi informáciami o podpore údržby, režimoch čistenia, stave nabitia batérie a mnohom ďalšom.

Stanica na skladovanie po čistení
Po skončení čistenia jednoducho umiestnite zariadenie na stanicu na skladovanie po čistení, aby sa spustil automatický samočistiaci cyklus, ktorý úplne opláchne zariadenie a kefky Power Brushes. Po dokončení môžete celý systém vrátane kefiek Power Brushes uložiť spolu, aby bol úplne čistý a pripravený na ďalšie použitie.

Vždy čistá a jednoduchá likvidácia
Nádobu na špinavú vodu môžete kedykoľvek vybrať a vyprázdniť jej obsah bez toho, aby ste sa dostali do kontaktu so špinavou vodou z mopovania.

Výmena filtra a kefiek
Aby ste udržali optimálny výkon spotrebiča, odporúčame vám každých 6 mesiacov vymeniť filter a kefky Power Brushes.

Už vlastníte bezdrôtový vysávač AquaTrio?


Zistite viac o tom, ako zo svojho produktu vyťažiť maximum, a zaregistrujte sa, aby ste získali ďalšie výhody.

Podpora spoločnosti Philips je tu pre vás, kontaktujte ju

Potrebujete podporu pre
svoj produkt?

Prihláste sa na odber noviniek

* Toto pole je povinné

10% zľava

Exkluzívne predajné akcie a kupóny

Tipy a triky

*

* Chcem dostávať reklamné informácie o produktoch, službách, udalostiach a ponukách spoločnosti Philips na základe mojich preferencií a správania. Odber môžem kedykoľvek jednoducho zrušiť.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.