1
Televizory

Philips TV Zvuk

Precíťte každý detail  

Naše televízory s najlepším zvukom

Zvuk od spoločnosti
Bowers & Wilkins 

 

Exkluzívny dizajn reproduktorov od legendárnych zvukových inžinierov spoločnosti Bowers & Wilkins prináša vzrušujúci realistický výkon. Integrovaný basový reproduktor, výškové reproduktory a kompletné ovládače vytvárajú hlboké, dobre definované basy, dokonalý dialóg a krištáľovo čisté vysoké frekvencie. Aj pri nízkej hlasitosti.

 

Vzrušujúca kombinácia

Aj keď sa naše televízory stávajú stále minimalistickejšie, zvuk zostáva veľkolepý.
Zlepšená kvalita a čistota zvuku

Začujte každý šepot

 

Výškové reproduktory poskytujú čistotu vysokých tónov, či už ide o rozbitie skla, spev vtákov alebo padanie dažďových kvapiek. Rovnako kontrolovaný je aj smer vysokofrekvenčného zvuku, vďaka čomu sa presný zvuk dostáva do širokého rozsahu polôh počúvajúcich.

Televízor s dobrým zvukom | Čistota zvuku dialógov

Nenechajte si ujsť ani jedno slovo

 

Basový reproduktor vášho televízora Philips zabezpečuje frekvencie stredného a nízkeho rozsahu. Zvuk znie akoby vychádzal zo stredu televízora a dialógy sú krištáľovo čisté. Výsledkom je dokonalá harmónia toho, čo vidíte a počujete.

Vstavaný basový reproduktor | Doprajte si kvalitnejší poslucháčsky zážitok

Vychutnajte si basy              

 

Subwoofery reprodukujú frekvencie v nesmierne nízkom pásme. Filmové explózie zadunia. Motory zaburácajú. Hudobné vystúpenia budú nádherne znieť v celom priestore izby s hlbokými nízkym tónmi a mohutnými zvukmi bubnov a basov.

Konfigurácia zvuku sa líši pri každom televízore. Informácie nájdete v špecifikáciách televízora.
Stojan Montáž na stenu

Záleží na každom detaile  

 

Televízor Philips je navrhnutý tak, aby poskytoval skvelý poslucháčsky zážitok – bez ohľadu na to, kde ho umiestnite. Počas nastavenia budete vyzvaní vybrať predkonfigurované nastavenia zvuku, ktoré optimalizujú váš televízor na podmienky umiestnenia na stenu alebo montáže na stojan. Ak budete televízor znova premiestňovať, nastavenia môžete jednoducho zmeniť prostredníctvom hlavnej ponuky.

Najlepšie televízory, čo sa týka zvuku

Viac z kategórií Televízory a audio Philips

 

OLED TV
Realistický obraz vo svojej najrýdzejšej podobe

Ambilight
Ponorte sa do obsahu, ktorý máte radi

Smart TV
Obsah na váš povel