1
Čističky vzduchu

Zdravší vzduch s Philips

Čistý vzduch je kľúčom k dobrému zdraviu

Čistička vzduchu Philips

Čistička vzduchu Philips série 3000 s technológiami AeraSense a VitaShield IPS automaticky čistí a vizualizuje kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti prostredníctvom spätnej väzby indikátora častíc a kruhového indikátora. Zachytáva až 99,97 % častíc, ktoré prechádzajú filtrami, a efektívne tak znižuje množstvo alergénov, plynov a pachov. Je ideálny pre väčšie miestnosti a je možné ho použiť v priestoroch s veľkosťou až 47 m2.
Čistič Philips
Video
PM 2,5
Život v meste, renovácia alebo sťahovanie?

Kvalita vzduchu začína byť celosvetovým problémom a hodnota čistého vzduchu čoraz viac stúpa. Netýka sa to len vzduchu vo vonkajšom prostredí, ale aj v interiéroch. Nové dekorácie a nábytky v miestnostiach často uvoľňujú rôzne plyny vrátane formaldehydu a prchavých organických zlúčenín. Čističky vzduchu Philips predstavujú zdokonalenú ochranu proti plynom vznikajúcim v nových domácnostiach alebo pri renovácii.
Peľ
Rozlúčte sa s alergénmi a zlepšite si život

Alergie trápia 30 až 35 % z nás. Môže k nim prispievať aj vzduch v našej domácnosti, ktorý často obsahuje jemné častice (PM 2,5), peľ a iné alergény. S čističmi vzduchu Philips môžete odfiltrovať mimoriadne jemné častice s veľkosťou už od 20 nanometrov (0,00002 mm) vrátane alergénov, baktérií a čiastočiek.
Aplikácia Philips Air

Testované ECARF pre alergikov


Klinické testy spoločnosti ECARF, ktorá patrí k popredným svetovým organizáciám v oblasti výskumu alergií, ukázali, že u osôb trpiacich alergiou na peľ sa pri použití čističa vzduchu Philips výrazne zmiernili príznaky tejto alergie ako kýchanie, slzenie, začervenanie očí, svrbenie nosa a pokožky a tečenie z nosa.*
* Po 90 minútach používania čističov značky Philips v porovnaní so situáciou bez filtra – klinicky testované spoločnosťou ECARF
Proces AeraSense

Inteligentné čistenie pomocou technológie AeraSense


Snímač pevných častíc s profesionálnou úrovňou snímania automaticky prečisťuje vzduch v interiéroch pomocou:

1. presného monitorovania,

2. bezprostrednej reakcie,

3. automatického čistenia,

4. spätnej väzby v reálnom čase.

Čistička vzduchu

Prvotriedny výkon vďaka technológii VitaShield IPS


Základom každého čističa vzduchu Philips je systém inteligentného čistenia (IPS) VitaShield

 

1. Odstraňuje mimoriadne jemné častice už od veľkosti 20 nanometrov (0,00002 mm)

2. Odfiltruje až 99,97 % častíc už od veľkosti 0,3 mikrónu – to je najčastejšia veľkosť bežných alergénov šírených vzduchom.

3. Vo vysokej miere odstraňuje pachy, prchavé organické zlúčeniny a baktérie.

VitaShield
Kombinovaný čistič a zvlhčovač vzduchu 2 v 1

Kombinovaný čistič a zvlhčovač vzduchu 2 v 1

Odstraňuje častice s veľkosťou 0,02 um*, Odfiltruje 99 % baktérií*, Výkon zvlhčovania: 300 m³/h*, Veľkosť miestnosti: do 43 m2*

AC4080/10

Príslušenstvo (filtre) pre čističky vzduchu Philips

Filter HEPA

Filter jemných častíc HEPA


Náš filter NanoProtect HEPA odstráni zo vzduchu vo vašej domácnosti 99,97 % nečistôt – jemný prach, baktérie, vírusy a alergény už od veľkosti 20 nanometrov.

Uhlíkový filter

Aktívne uhlíkové filtre


Štruktúra aktívnych uhlíkových filtrov NanoProtect využíva dizajn medových plástov, vďaka čomu filtre dokážu s dokonalou spoľahlivosťou odfiltrovať prchavé organické látky aj nepríjemné pachy.

Registrácia čističky a vyhľadávanie filtrov


Zaregistrovaním svojej novej čističky vzduchu vo Philips môžete jednoducho vyhľadať správne náhradné filtre. Koniec koncov, udržiavanie filtrov v špičkovej forme je tajomstvom čistejšieho vzduchu vo vašom domove. Môžete si tiež zvoliť možnosť zasielania aktualít na e-mail a získať nárok na propagačné akcie.

Iné produkty

  • Zvlhčovače

    Zvlhčovače

    Máte doma suchý vzduch, ktorý vám dráždi pokožku, nos a hrdlo? Zvlhčite ho hygienickým a prirodzeným spôsobom pomocou zvlhčovačov Philips.