Podporujeme súčasných a budúcich rodičov. Využite 20% zľavu na celé portfolio Philips Avent (platí pre objednávky do 100 EUR) s kódom WBW20 Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Podporujeme súčasných a budúcich rodičov. Využite 20% zľavu na celé portfolio Philips Avent (platí pre objednávky do 100 EUR) s kódom WBW20 Nakupovať

Piť ako dospelý

Detské hrnčeky pro batolata

Značka číslo jedna podľa odporúčania maminek

Naše detské hrnčeky pre batoľatá v kocke

Hrnček Philips Avent nepreteká

Nepretekajú

Hrnček Philips Avent sa ľahko drží

Jednoduché uchopenie

Hrnček Philips Avent neobsahuje BPA

Bez BPA

Naše najnovšie hrnčeky s náustkom, ktoré podporujú samostatné pitie

Hrnčeky s náustkami 

Od 9+ mesiacov

Tvarovanie hrnčeka a jeho protišmyková úprava zaisťujú ľahké držanie pre malé ručičky batoľaťa. Náustok, ktorý netečie, umožňuje ľahké a hravé pitie bez rozliatia. Mamičky potvrdzujú! Nový hrnček s náustkom Philips Avent My Grippy je k dispozícii s tvrdým, mäkkým a silikónovým náustkom.

Hrnček na učenie

6+ mesiacov

Hrnček na učenie Philips Avent 6+ mesiacov

  • Vďaka rukovätiam pre ľahké uchopenie môže vaše dieťa začať piť samostatne z dobre známeho cumlíka a prejsť na mäkkú hubičku, akonáhle bude pripravené.

Hrnček s náustkom

6+ mesiacov

Dětské hrnečky Philips Avent s brčkem 6 měsíců až 9 měsíců

  • Náš zahnutý náustok a ventil proti rozliatiu uľahčia vášmu malému potomkovi príjemné prvé dúšky a nespôsobia žiadny neporiadok.

Hrnček so slamkou

9+ mesiacov

Hrnečky Philips Avent bez hubičky 9 měsíců 12 měsíců

  • Hrnček s ohybnou slamkou Philips Avent s tvarovaním je ideálnou voľbou pre rastúce, aktívne batoľatá a umožňuje zdravý vývoj zubov a ďasien. Bol vyvíjaný odborníkmi tak, aby sa stal naším najlepším hrnčekom so slamkou.

Hrnček so slamkou

12+ mesiacov

Dětské hrnečky Philips Avent s brčkem 9 měsíců 12 měsíců

  • Postupujte o krok ďalej s naším hrnčekom so slamkou, ktorý 100% nepreteká. Tento hrnček so slamkou využíva zubárovi odporúčaný dizajn, ktorý umožní dieťaťu používať svaly okolo úst a postupne buduje spevnenú ústnu dutinu.

Hrnček pre dospelých

18+ mesiacov

Hrnečky Philips Avent bez hubičky 9 měsíců 12 měsíců

  • Hrneček s tvrdou hubičkou Philips Avent je vybavený jedinečným ventilom, vďaka ktorému neteče. Tvar hrnečku je ideálny pre malé ručičky a jeho protiskluzová úprava pomôže batoleti nerušene sa učiť samostatne piť.

Vydrží vám dlhú dobu


Našu radu fliaš Natural Response sme navrhli tak, aby rástla spoločne s vašim bábätkom.

Philips Avent kompatibilní díly lahve dětské hrnečky odsávačky mateřského mléka
Naučiť sa niečo nové je spočiatku trochu ťažké. Aby sa váš malý potomok pri prvých dúškoch z hrnčeka cítil istejšie a príjemnejšie, navrhli sme detské hrnčeky s mäkkými rukoväťami, ktoré sa dajú ľahko uchopiť.“

Tým Philips Design

Značka číslo jedna podľa odporúčania maminek

Detské hrnčeky pre batoľatá


Osvojenie dospelého spôsobu pitia začína práve tu. Detské hrnčeky a hrnčeky pre batoľatá Philips Avent umožnia vášmu malému potomkovi ľahko prejsť k samostatnému pitiu. Začnite naším hrnčekom na učenie. Akonáhle bude vaše dieťa pripravené, pomôžte mu osvojiť si nové zručnosti s použitím našich hrnčekov s náustkom, s slamkou a hrnčekov pre dospelých. Všetky naše detské hrnčeky a hrnčeky pre batoľatá sú odolné proti pretekaniu, ľahko sa držia a neobsahujú BPA.

 

1 Podľa online prieskumu spokojnosti GemSeek z decembra 2015 vykonaného medzi viac ako 9 000 ženami, ktoré používajú značky a výrobky pre deti.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.