vertikalne naparovanie

Vertikálne naparovanie

s ručným naparovačom
alebo parným generátorom

Vyžehliť blúzku do práce priamo na stojane? Osviežiť rýchlo bielizeň pred schôdzkou? Znie to skvele? Vertikálne naparovanie umožňuje rýchle a efektívne upravenie oblečenia či bytového textilu a odstránenie nevzhľadných záhybov, zápachu aj baktérií.

 

Sú dva spôsoby ako vertikálne naparovať. Môžete si zaobstarať kvalitný parný generátor, ktorý možno okrem žehlenia použiť aj na vertikálne naparovanie, alebo veľmi praktický a kompaktný naparovač odevov.

Ručné naparovače odevov pre rýchle a jednoduché vertikálne naparovanie

Naparovač Steam&Go pre zvislé aj vodorovné použitieTento skladný, ale výkonný ručný naparovač môžete použiť na zvislé aj vodorovné naparovanie, vďaka čomu zvládnete odstrániť aj nepoddajné záhyby na horšie prístupných miestach. Ručný naparovač Steam&Go 

môžete vďaka jeho malým rozmerom a úložnému puzdru používať aj na cestách a mať tak vždy dokonale upravené oblečenie.

Naparovacia doštička s technológiou SmartFlow sa vždy nahrieva na optimálnu teplotu bezpečnú pre všetky tkaniny vhodné na žehlenie, ktoré nikdy nespáli a nevytvára na nich mokré škvrny.

Naparovač Steam&Go dokonca odstraňuje aj nepríjemný zápach a až 99,9% baktérií.* Súčasťou balenia je aj kefa pre hrubšie tkaniny, ktorá navyše pomáha odstrániť znečistenia a žmolky.

 

*Test vykonaný externou inštitúciou, na baktérie Escherichia coli 8099, Zlatý Stafilokok ATCC 6538 a kvasinky Canidia albicans ATCC 10231, za použitia pary po dobu 1 minúty.

Napařovač Styletouch

Ručný naparovač pre skvelé výsledky bez žehliacej dosky


Ručný naparovač Philips 8000 Series v sebe skrýva vysoký výkon a pohodlné používanie bez nutnosti vyťahovať žehliacu doska. Je vhodný pre akékoľvek tkaniny – poradí si aj s nepoddajnými záhybmi, jemné textílie zase nikdy nespáli

Naparovače radu 8000 vynikajú výkonným kontinuálnym výstupom pary 32g/min a sú pripravené na použitie do 60 sekúnd, takže vás nebudú zdržovať ani pri rannom zhone. Súčasťou naparovača Philips 8000 Series je navyše vyhrievaná doska, ktorá umožňuje aj horizontálne naparovanie pre ešte lepšie výsledky.

Napařovač Steam and Go

Kompaktný ručný naparovač pre okamžitú úpravu odevov doma i na cestách


Ručný naparovač Philips 3000 Series je ideálnym pomocníkom pre úpravu odevov na poslednú chvíľu, keď už nie je čas vyťahovať žehličku a žehliacu dosku. Presne pre tieto prípady sú ručné naparovače radu 3000 vyrobené - sú ľahké, kompaktné a vždy po ruke. Jednoducho sa skladajú a zmestia sa napríklad aj do väčšej kabelky. Vďaka tomu sú vždy pripravené rýchlo upraviť a osviežiť vaše odevy, a to doma aj na cestách.

Žehlení na ramínku

Vertikálne naparovanie na vešiaku


Systém s výkonným naparovačom odevov ComfortTouch vám umožní vertikálne naparovanie priamo na vešiaku. Toto zariadenie má všetko, čo je potrebné pre perfektne vyžehlenú a čistú bielizeň bez pachov a baktérií. Vešiak s funkciou Hang&Lock a extra dlhá naparovacia podložka StyleBoard zaistia stabilné a pohodlné naparovanie. Tri stupne naparovania sú zárukou bezpečnosti používania bez rizika spálenia aj pre tie najjemnejšie tkaniny.

Pre efektívnejšie naparovanie hrubších tkanín je súčasťou balenia aj praktická kefa. Vertikálne naparovanie je tak maximálne pohodlné, rýchle, efektívne a bezpečné. Systém automatického odvápnenie Easy Rinse uľahčuje údržbu a predlžuje životnosť naparovača.

Žehlení na ramínku

Parný generátor je praktické zariadenie 2v1


Chcete žehliť efektívnejšie a zároveň si užívať výhody vertikálneho naparovania? S parným generátorom môžete mať všetko pekne v jednom prístroji. Z našej ponuky parných generátorov odporúčame Philips PerfectCare 9000 Series. Tento výkonný prístroj v sebe skrýva kontinuálny výstup pary až 180g/min a parný ráz až 750g pre ešte jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie aj horšie prístupných miest alebo nepoddajných záhybov. Vďaka unikátnej technologii ActiveSense, ktorá pomocou zabudovanej kamery a umelej inteligencie rozpozná akíkoľvek tkaninu, automaticky nastaví ideálnu teplotu a množstvo pary. Žehlenie je tak oveľa efektívnejšie a vy už nikdy nič nespálite.
 

Tento parný generátor zbiera vodný kameň do praktickej nádobky a upozorní vás na nutnosť jej vyprázdnenia, vďaka čomu je údržba naozaj jednoduchá. O maximálnu bezpečnosť sa postará systém snímania pohybu a rýchleho chladenia, ktorý parný generátor vypne, ak napríklad od žehliacej dosky budete musieť rýchlo odbehnúť.
 

Parný generátor Philips PerfectCare 9000 Series je možné použiť aj na vertikálne žehlenie. S jeho ultra ľahkou žehličkou sa pohodlne manipuluje, nenamáha zápästie a umožňuje jednoduché naparovanie závesov a zavesených odevov.

Parní generátory

Tipy k žehleniu


Vo výbere toho najlepšieho prístroja pre vertikálne naparovanie už máte jasno. Pozrite sa ešte na naše tipy, ako si spríjemniť čas pri žehlení bielizne.
 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.