1
Vertikálne žehlenie

Vertikálne žehlenie s parnou žehličkou

Vyžehliť blúzku do práce priamo na stojane? Osviežiť rýchlo prádlo pred schôdzkou? Znie to skvelo, však? Vertikálna parná žehlička umožňuje rýchle a efektívne osvieženie prádla a odstránenie nepekných záhybov, zápachu aj baktérií. Je to veľmi moderný spôsob žehlenia parou, ktorý určite stojí za to vyskúšať.

 

Sú dva spôsoby, ako vertikálne žehliť. Môžete si zaobstarať kvalitný parný generátor, ktorý je zároveň aj vertikálnou žehličkou, alebo veľmi moderný naparovač odevov.

Parné naparovače odevov pre rýchle a jednoduché vertikálne žehlenie

Naparovač Philips Styletouch


Ideálny pomocník pre žehlenie na poslednú chvíľu, keď ráno zistíte, že vaša obľúbená blúzka sa v šatníku pokrčila, ale už nie je čas vyťahovať žehličku a žehliacu dosku. Ručný naparovač odevov StyleTouch je vyrobený presne pre tieto prípady. Veľmi jednoducho sa používa a je vždy pripravený rýchlo prežehliť všetko, čo je treba. Vďaka technológií PureSteam, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v prístroji, vám bude slúžiť dlhé roky a jeho výkon neklesne.
Napařovač Styletouch

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Prenikne všade


Parný naparovač Steam&Go
je „cestovateľ“. Vďaka svojím malým rozmerom a úložnému puzdru s vami môže cestovať a zaistiť, aby ste mali vždy dokonalo vyžehlené prádlo aj na cestách. Cestuje s vami však nielen lietadlom, ale aj do tých najhoršie prístupných miest na žehlenie vášho oblečenia. Je dokonca schopný odstraňovať aj zápach z potu alebo cigariet a zničiť takmer 100 % všetkých baktérií. Tento skladný, ale výkonný naparovač na oblečenie toho vie naozaj veľa.
Napařovač Steam and Go

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Žehlenie na vešiaku


Žehlite priamo na vešiaku. Vertikálny parný žehliaci systém s výkonným naparovačom odevov ClearTouch, s vešiakom, skladačom aj s ochrannými rukavicami vám to umožní. Toto zariadenie má všetko, čo je treba pre perfektne vyžehlené a čisté prádlo bez pachov a baktérií. Vešiak zaistí stabilné a pohodlné žehlenie pomocou naparovača. Kvalitné ochranné rukavice chránia vaše ruky pred teplou parou. Vertikálne žehlenie s naparovačom ClearTouch je tak maximálne pohodlné, rýchle, efektívne a bezpečné.
Žehlení na ramínku

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Parný generátor je praktické 2v1


Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitnú žehličku, ale nechcete prísť o výhody vertikálneho žehlenia, môžete mať všetky funkcie v jednom prístroji. Doporučujeme systémovú žehličku Philips PerfectCare Elite Plus. Táto žehlička v sebe skrýva výkonnú paru pre ľahké a rýchle žehlenie. Naviac obsahuje technológiu, ktorá nastaví teplotu za vás a vy už nikdy nič nespálite. Ako bolo zmienené, umožňuje vertikálne žehlenie, vďaka ktorému ľahko a perfektne vyžehlíte aj kúsky oblečenia, ktoré majú horšie prístupné miesta s kovovými doplnkami, ozdobami a gombíkmi. Táto žehlička je proste tak variabilná a výkonná, že zvládne vyžehliť úplne všetko.
Parní generátory

Tipy k žehleniu


Vertikálnu parnú žehličku už sme vám snáď pomohli nájsť. Prečítajte si naše ďalšie tipy, ako si spríjemniť čas pri žehlení prádla.