Philips narodeniny! 20 % zľava na vybrané produkty Nakupovat
dni
hodiny
minúty
sekundy
Philips narodeniny! 20 % zľava na vybrané produkty Nakupovat

Zdravšie vzduch s Philips


Zvhlčovač vzduchu s chytrou technológiou odparovaniu

Zvlhčovač vzduchu s technológiou NanoCloud


HU4803/01


Zvlhčovač Philips dôsledne bojuje proti suchému vzduchu. Rovnomerne rozptyľuje zvlhčený vzduch po celej miestnosti, pričom šíri o 99 % menej baktérií ako popredné ultrazvukové zvlhčovače.

Zvlhčovač vzduchu s technológiou NanoCloud

HU4803/01


S pomocou zvlhčovača Philips sa vám bude ľahšie dýchať. Technológia odparovania NanoCloud v porovnaní so špičkovými ultrazvukovými zvlhčovačmi vzduchu rozširuje o 99 % menej baktérií* a predchádza vzniku vlhkých miest a bieleho prachu*. Dokonale sa hodí do spálne alebo detskej izby.

video

Recenzie a hodnotenia zvlhčovače vzduchu

tabuľka vlhkosti

Aká je ideálna vlhkosť v domácnosti?

 

Zvlhčením vzduchu na 40 % až 60 % sa znižujú zdravotné problémy, ktoré sa môžu zhoršovať pôsobením suchého vzduchu. Táto optimálna miera vlhkosti zároveň zabraňuje rozširovaniu baktérií a plesní a vytvára v miestnostiach príjemnejšie podmienky na dýchanie.

Doprajte si zdravý zvlhčený vzduch

 

Naše telo obsahuje asi 60 % vody. Preto je prirodzené, že suchý vzduch v domácnosti môže spôsobovať podráždenie, a to rovnako v zime pri zapnutom kúrení, ako aj v lete v dôsledku klimatizácie.

 

V prostredí so vzduchom s nízkou vlhkosťou majú mnohí ľudia problémy s dýchaním a často ich trápi pocit sucha a svrbenia v oblasti očí, nosa a hrdla. Pri dýchaní suchého vzduchu sa horšie spí a môžu vznikať alergie, astma a iné dýchacie problémy. Suchý vzduch je zároveň živnou pôdou pre baktérie a vírusy a vedie k vysúšaniu vlasov a pokožky.

Zdravý vzduch zbavený 99 % baktérií vďaka zvlhčovačom vzduchu

 

Nie je nič jednoduchšie. Technológia NanoCloud v našich zvlhčovačoch využíva na zvlhčenie vzduchu u vás doma prirodzené vyparovanie.

Molekuly vody sú také malé, že sa ich prostredníctvom šíri menej baktérií* ako pri zvlhčovaní pomocou ultrazvukových zvlhčovačov.

 

*Na základe emisií baktérie Pseudomonas Fragi priamo z čistiacich jednotiek a filtrov, po 2 hodinách nepretržitého používania pri najvyššom nastavení, s použitím sterilizovanej vody s pridaním danej baktérie, v miestnosti s rozlohou 1 m3 s intenzitou osviežovania 280 l/min (74 gal/min).

Predchádza bielemu prachu a vlhkým miestam

 

Voda môže obsahovať minerály, vápnik a horčík – a keď jej kvapôčky pristanú na nábytku alebo podlahe, môžu po nich ostávať biele šmuhy. So zvlhčovačom Philips sa vám to nestane.

 

Dokonale jemná a neviditeľná hmla, ktorú technológia NanoCloud vytvára, je príliš drobná na to, aby sa ňou prenášali minerály. Tie zostávajú v nádobe na vodu, kam patria (a odkiaľ ich môžete jednoducho odstrániť). Navyše vďaka svojej jemnosti zostáva táto vodná para dlhšie vo vzduchu a nevytvára vlhké fľaky na okolitých povrchoch.

Automatické udržiavanie konštantnej vlhkosti

 

Ako ste spokojní s vlhkosťou vzduchu u vás? Vlhkosť v miestnostiach by mala ideálne dosahovať 40 až 60 %. Táto miera vlhkosti je najpríjemnejšia, a zároveň zabraňuje šíreniu plesní a rastu baktérií.

 

Technológia NanoCloud v nových zvlhčovačoch Philips monitoruje vzduch a udržiava konštantnú vlhkosť. Stačí, aby ste nastavili svoju preferenciu – 40 %, 50 % alebo 60 %. Alebo jednoducho vyberte automatický režim a zvlhčovač Philips urobí ostatné za vás.

 

 

zvlhčovač vzduchu

Technológia vo vnútri – odhalenie

 

1. Prirodzené vyparovanie je zárukou optimalizovaného výkonu

2. Šírenie baktérií v menšom rozsahu než v prípade popredných ultrazvukových zvlhčovačov produkujúcich studenú paru

3. Predchádza tvorbe bielych fľakov a bieleho prachu

4. Inteligentná regulácia vlhkosti v rozsahu 40 až 60 %

5. Bez použitia horúcej vody – nehrozí popálenie horúcou vodou ani vodnou parou

VitaShield

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    You are about to visit a Philips global content page

    Continue

    Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.