Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
dni
hodiny
minúty
sekundy
Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
Proc Koupit

Privoňajte svojim obľúbeným kúskom života

Ako na to

Pokiaľ patríte k tým, ktorí ráno nemajú príliš času, ale pritom túžia vyzerať ako zo škatuľky, máme pre vás tip, vďaka ktorému budú vaše outfity pre akúkoľvek príležitosť vždy perfektne upravené a svieže. Vyskúšajte moderný spôsob úpravy oblečenia, s ktorým znásobíte potenciál svojej šatníkovej skrine a odomknete množstvo kombinácií odevov! Ručný naparovač odevov dokáže v priebehu niekoľkých okamihov jednotlivé kusy oblečenia zbaviť záhybov, odstrániť z nich baktérie a pachy a dodať im stratenú iskru. Ošetrenie horúcou parou je navyše rýchle a zvládne ho naozaj každý.

Už nikdy nemusím riešiť, že nemám čo na seba

 

Pre mnohých z nás to môže byť prekvapujúce, ale z najrôznejších štúdií vyplýva, že aktívne nosíme iba zlomok oblečenia z nášho šatníka. Konkrétne, až 80% nášho času nosíme iba 20% oblečenia, ktoré sme si zaobstarali. Drvivá väčšina našich obľúbených kúskov si takmer po celú dobu svojej existencie pobudne v koši na bielizeň, na sušiacich šnúrach alebo v útrobách našich šatníkových skríň. Oblečenia máme všetci dosť - a zároveň nikdy nemáme čo na seba. Všetci to poznáme, že? 

 

Ručný naparovač odevov Philips 7000 Series predstavuje komplexné riešenie tohto problému. Ľahko a efektívne narovnáva pokrčené kúsky oblečenia a vracia oblečeniu upravený vzhľad a sviežosť. Pripravený na použitie je už za 30 sekúnd a jeho naparovacia doštička má unikátny špicatý tvar, vďaka ktorému vyhladíte látku aj v okolí zipsov, gombíkov alebo aplikácií na látkach. Rovnako ľahko ošetríte blúzku z chúlostivého materiálu, košeľu s golierom aj silnejšiu džínsovú bundu.

Už nikdy nemusím řešit, že nemám co na sebe

Udržateľný spôsob starostlivosti o oblečenie a textílie

 

Ošetrovanie oblečenia ručnými naparovačmi odevov vedie k zníženiu frekvencie prania. V dôsledku spotrebujete oveľa menej vody, šetríte energiu a zreteľne predĺžite životnosť materiálov a farieb vašich obľúbených kúskov v súlade so zásadami udržateľného životného štýlu. Vaše obľúbené kúsky si omnoho dlhšie zachovajú svoj tvar a žiarivé farby. 

 

Stály prúd horúcej pary zbavuje pokrčenia všetky odevy zo žehliteľných materiálov, odstraňuje z nich nepríjemné pachy a likviduje až 99,9% baktérií.

 

* Naparovať samozrejme môžete aj domáce textílie, ako sú záclony a závesy, posteľná bielizeň, detské hračky, pelechy domácich miláčikov… skrátka čokoľvek, čo vám napadne!
* Otestované externou organizáciou na typy baktérií Escherichia coli 8099, Staphylicoccus aureus ATCC 6538, Canidia albicans ATCC 10231 pri minútovej dobe naparovania.

Udržitelný způsob péče o oblečení a textilie

Bezpečné použití na všech typech žehlitelných látek 

 

 Šetrný ruční naparovač odevov Philips 7000 Series môžete vďaka pokročilej technológii OptimalTEMP bez obáv z popálenia alebo poškodenia látky používať na všetkých typoch žehliteľných látok, a dokonca môžete naparovaciu doštičku na látku počas vertikálneho alebo horizontálneho naparovania priamo pritlačiť. Rovnako precízne ošetríte silnejšiu džínsovú bundu, jemnú hodvábnu blúzku, chúlostivý kašmírový sveter aj bavlnenú košeľu. 

 

Hlavica ručného naparovača má jedinečný tvar pre jednoduché vyhladzovanie záhybov aj v ťažšie prístupných miestach. Špicatý hrot naparovacej doštičky vám dodá maximálnu kontrolu nad ošetrovanou oblasťou a hravo si poradí s pokrčenými goliermi, látkou v okolí gombíkov, aplikácií či zipsov.

Bezpečné použití na všech typech

Skladný pomocník pre dokonale upravené odevy na cestách 

 

Svoj dokonale upravený vzhľad môžete jednoducho udržiavať aj na cestách mimo domova. Praktický ručný naparovač Philips 7000 Series má jedinečný kompaktný dizajn a ľahko sa zmestí do kufra alebo cestovnej tašky.


Súčasťou prístroja sú dve nádržky na vodu, ktoré môžete meniť podľa toho, či sa chystáte ošetriť iba pár kúskov oblečenia alebo vás čaká veľké množstvo zvrškov či textílií. Väčšia nádržka má objem 200 ml a oceníte ju pri domácom naparovaní. Do menšej sa zmestí 100 ml vody a je ideálna na úpravu odevov na cestách.

tank
On the go

Prohlédnout napařovače na oblečení

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.