1

5 dôvodov, prečo potrebujete naparovač nielen na oblečenie

 

V dnešnom uponáhľanom svete skrátka nie je čas nazvyš a keď príde na domáce práce, každá úspora času je veľmi cenná. Často sa stane, že potrebujete rýchlo odísť z domu, ale zistíte, že by si vaše oblečenie zaslúžilo ešte trochu starostlivosti. Nemáte však čas rozkladať žehliacu dosku. V tomto prípade môžu byť naparovače na oblečenie skvelým pomocníkom v starostlivosti o váš šatník.

1. Stačí napariť a môžete vyraziť

 

Táto situácia vám bude zrejme povedomá. V rannom zhone zistíte, že vaše oblečenie nie je úplne dokonalé. Tu a tam sa na ňom objaví nevzhľadný záhyb, miestami je pokrčené. Vy ale nemáte priestor, venovať tomuto problému príliš veľa času.

 

Keď používate naparovač na oblečenie, stačí ho len zapnúť, počkať, až sa nahreje (naše naparovače sú pripravené na použitie za menej ako 1 minútu), odev zavesiť, natiahnuť a naparovač k nemu pritlačiť. A za chvíľočku môžete v pokoji vyraziť

Lepšie ovládanie s menšou námahou

2. Naparovače na odev si poradí s rôznymi materiálmi bez rizika spálenia

 

Iste máte veľa oblečenia z mnohých rôznych materiálov. Vaša skriňa je plná bavlny, vlny, džínsoviny, ľanu aj hodvábu a chcete, aby všetko vyzeralo čo najlepšie a odevom nehrozilo spálenie.

 

Tu prichádzajú k slovu naše naparovače na odevy, ktoré dokážu bleskurýchle narovnať záhyby na akejkoľvek žehliteľnej látke. Náš rad stojanových naparovačov na oblečenie ponúka možnosť nastavenia pary a automatickú technológiu SmartFlow, ktorá paru zahreje na optimálnu teplotu bezpečnú pre určitý typ materiálov. Nech už naparovačom predložíte akýkoľvek materiál, poradia si s ním a vy budete stále ako zo škatuľky.

 

Naparovačky oblečenia si poradia s každou tkaninou

3. Pachy sa stanú minulosťou

 

Naše naparovače na odev využívajú trvalý výstup pary, ktorý odev zbaví množstva baktérií a rôznych pachov. Vďaka tomu si tiež ušetríte cestu do čistiarne a nebudete tak často prať, čím sa predĺži životnosť oblečenia.

 

Osviežovať ale nemusíte len svoje oblečenie. Môžete sa pustiť aj do čalúneného nábytku či bytového textilu a príjemne si tak osviežiť vaše domáce prostredie.

4. Naparovač - ideálny spoločník na cesty

 

Ak často cestujete a máte radi, keď vaše oblečenie dobre vyzerá, máte niekoľko možností. Izby v niektorých hoteloch sú vybavené žehliacimi doskami aj žehličkami a možno dokonca aj zariadením na žehlenie nohavíc. Niektoré môžu ponúkať suché čistenie a mangľovanie.

 

Najlepším spôsobom, ako vyriešiť pokrčené odevy na cestách, je však ručný naparovač. Prenosný naparovač na odev je kompaktný a ľahko ho zbalíte medzi ostatné nevyhnutnosti. Naše ručné naparovače sú tiež veľmi ľahké a skladné, nepotiahne ich preto v kufri ako závažie.

Naparovačky odevov môžete ľahko prenášať

5. Naparovače si ľahko poradia s ťažko žehliteľnými odevmi

 

Vyzerať dobre a upravene je dôležité, či už máte na sebe tú úžasnú blúzku s volánmi, novú skladanú sukňu, nohavice, alebo dokonca ten nádherný večerný flitrový top. Vieme, že zbaviť záhybov tieto kúsky oblečenia s volánmi, ozdobami či naberaním môže byť úloha, ktorá človeka stojí veľa času a energie.

 

Znovu však platí, že rýchlym a jednoduchým riešením, ako tieto veci vyhladiť, je naparovač na oblečenie, ktorý si so všetkými záhybmi a kontúrami na oblečení poradia na jednotku.

Zobraziť prenosné naparovačky oblečenia

Poznáte viac dôvodov, prečo sú naparovačky skvelé? Podeľte sa s nami o ne cez sociálne siete.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.