Prenosný MP3-CD prehrávač

  Prenosný MP3-CD prehrávač

  Tenký MP3-CD prehrávač

  Výkonný, štíhly a elegantný MP3-CD prehrávač eXp 3463, ktorý sa dodáva s vlastnou nabíjacou základňou. Vychutnajte si až 45 hodín non-stop MP3 a WMA hudby a sledujte informácie o interpretovi a skladbe na diaľkovom ovládaní s displejom LCD, čo len umocní váš hudobný zážitok.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenký MP3-CD prehrávač

a nabíjacou základňou a prenosným diaľkovým ovládaním

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • 200-sekundové Magic ESP™

  200-sekundové Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je pohodlným prvkom, ktorý zaisťuje, že hudba neskáče, aj keď je prehrávač MP3-CD vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo pohybe. Zariadenia s technológiou Magic Electronic Skip Protection™ majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá dokáže uložiť rôzne formáty digitálnej hudby, ako napríklad MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávacia pamäť automaticky nastavuje obsah a rýchlosť otáčania laseru, čím zabezpečuje neprerušované počúvanie hudby.

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

 • Kompaktná a pohodlná nabíjacia kolíska

  Vychutnajte si jednoduchosť a pohodlie pri nabíjaní CD prehrávača, keď ho jednoducho položíte do kompaktnej a prenosnej nabíjacej kolísky. Hodí sa na akýkoľvek stôl a môže sa kdekoľvek umiestniť. Keď pripojíte adaptér AC/DC adaptér k nabíjacej kolíske, tak sa kontrolka LED rozsvieti načerveno, čo znamená, že CD prehrávač sa nabíja. Po úplnom nabití nabíjateľných batérií, začne kontrolka LED svietiť nazeleno. Teraz je prehrávač plne nabitý, takže môžete pokračovať vo vychutnávaní si hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Pri kódovaní 64 kbps WMA.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať