1
Philips Momentum

Philips Momentum

Optimalizovaný výkon na hranie na konzolách novej generácie

  Xbox

  Spoločnosť Philips so svojimi monitormi posunula hranie na konzolách na vyššiu úroveň a spolupracovala so značkou Xbox na vývoji najlepšieho riešenia pre nové konzoly série X.


  Monitory Philips Momentum Designed for Xbox sú ideálne pre vášnivých hráčov a tvoria dokonalý pár s konzolami -gen Xbox. Naše monitory Designed for Xbox sú vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Microsoft a majú overený optimálny výkon, ktorý vám predvedú hneď po pripojení na konzolu Xbox Series X.
  Momentum je ďalším vývojovým krokom

  Momentum je ďalším revolučným krokom pre displeje na hranie hier na konzole


  Najnovšie modely Momentum sú prvé oficiálne licencované monitory na hranie na konzolách navrhnuté pre konzolu Xbox na svete, ktoré skutočným nadšencom hrania na konzolách oznamujú začiatok novej a nevídanej éry hry. Disponujú novým štandardom HDMI 2.1, ktorý do herného zážitku prináša špeciálne funkcie, väčšiu šírku pásma, vyššie rozlíšenia a rýchlejšie snímkové frekvencie.

  Vžite sa do každého okamihu

  Philips Momentum – vžite sa do každého okamihu

  Vlajkový model 55” Momentum posúva na vyššiu úroveň aj zvuk vďaka zabudovaným reproduktorom od spoločnosti Bowers and Wilkins. Nový model 559M1RYV je jediným monitorom na trhu špeciálne navrhnutým pre hranie na konzolách, ktorý ponúka nový štandard HDMI 2.1, ako aj skutočne úchvatný zvuk.
  Philips Momentum Video– vžite sa do každého okamihu

  UltraClear 4K UHD s certifikatom DisplayHDR 400 omogočaizjemno čisto in živahno sliko, v katero se boste kar potopili.

  Momentum – úplný rozsah

  Podpora excelentných výkonov v e-športoch


  Monitor Philips Momentum je synonymom kvalitného hrania na konzolách. V rámci nášho záväzku podporovať excelentnosť a špičkový výkon v e-športoch sme sa spojili s niektorými z najúspešnejších e-športových tímov na svete.
  Vlastnosti

  Realistická grafika

  Úžasné rozlíšenie 4K UHD prináša takmer chirurgickú presnosť. Vlajkový monitor spĺňa normu VESA DisplayHDR a zaisťuje živý a realistický vzhľad s presnými farbami a reprodukciou kontrastu – vynikajúcim jasom, hĺbkou aj detailnosťou.

  Nepretržitá činnosť

  Technológia FreeSync Premium Pro zladí frekvenciu zobrazovania snímok s obnovovacou frekvenciou displeja, zatiaľ čo nízke oneskorenie vstupu skracuje čas prenosu zo zariadenia na displej na dosiahnutie rýchlejšej vizuálnej spätnej väzby.

  Úchvatná zábava

  Ambiglow vydáva teplé svetlo, ktoré zväčšuje obrazovku a zvýrazní zábavu. Vnútorný procesor analyzuje obsah obrazu a nepretržite prispôsobuje farbu a jas svetlu na zladenie obrazu.

  Pomoc, podpora a aktualizácie

  Zaregistrujte svoj monitor

  Vytvorte si bezplatné konto My Philips a zaregistrujte svoj nový monitor. Po registrácii vás budeme informovať, keď budú k dispozícii nové aktualizácie.

  Aktualizácie softvéru

  Udržiavajte svoj televízor Philips v najlepšej forme. Ak je k dispozícii nová aktualizácia softvéru, nájdete ju tu. Ak stratíte nejaké ovládače, takisto si ich tu môžete bezplatne stiahnuť.

  Platforma podpory

  Sprievodca riešením problémov s televízorom Philips je najrýchlejší spôsob riešenia akýchkoľvek technických problémov a nastavení. Pomocou týchto praktických tipov a trikov bude váš televízor opäť funkčný za pár sekúnd.

  Kontakty

  Sme tu, aby sme vám pomohli. Ak potrebujete radu pri nákupe monitoru Philips alebo potrebujete pomoc s jeho nastavením, môžete sa na nás obrátiť telefonicky, e-mailom alebo cez online čet.

  Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.