1
TV

Philips Android TV™

Výnimočný Smart TV

Prehrať video o funkciách Android TV

Jednoduchá cesta k nekonečnej zábave

 

Viac filmov. Viac seriálov. Viac hier. A čoraz viac aplikácií. To všetko a ešte oveľa viac získate s televízorom Philips Android TV.

Váš vkus

Televízor Philips Android TV je dostatočne inteligentný na to, aby dokázal rozpoznať, čo sa vám páči a čo nie. Každé zobrazené odporúčanie tak bude presne vyhovovať vášmu vkusu.

Váš rytmus

Zabávajte sa vo svojom štýle. Philips Smart TV s vami dokáže udržať krok vďaka inteligentnejším spôsobom vyhľadávania, vylepšeným podmienkam na hranie hier a rýchlejšiemu výkonu.

Vaše aplikácie

V službe Google Play nájdete neustále sa rozširujúcu zbierku aplikácií, hier, služieb na vysielanie a ďalších položiek.

Váš štýl

Zdieľanie obsahu a vykonávanie rôznych činností pomocou televízora Philips Android TV je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Výnimočnú flexibilitu získate použitím diaľkového ovládania alebo synchronizáciou s telefónom.
Philips Android TV Váš vkus

Váš vkus 

S Androidom je používanie Smart TV hračkou

 

Požadovaný obsah získate rýchlo a jednoducho. V jednoduchých ponukách sa zobrazujú dômyselné odporúčania, vaše obľúbené seriály, piesne a hry. Všetok obsah máte na dosah ruky a každá ponuka je inteligentne navrhnutá tak, aby ste strávili menej času hľadaním a viac pozeraním.

Rôzni ľudia, rôzne záujmy. 
 

Viac filmov, viac správ, viac hier: všetko k dispozícii z pohodlia vašej pohovky. Televízor Philips so systémom Android vám poskytuje prístup k neustále sa zväčšujúcemu počtu rozmanitých aplikácií, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a náladám. V televízore so systémom Android sme okrem obchodu Google Play vytvorili aj niekoľko skvelých aplikácií na spríjemnenie života. Sledujte správy, streamujte najnovšie obľúbené seriály, pozrite si zameškané TV programy, skontrolujte predpoveď počasia alebo si pozrite ponuku a vyhľadajte hudbu, ktorá sa vám páči. Ak máte pocit, že je toho trochu priveľa, televízor Philips so systémom Android vám pomôže návrhmi na základe toho, čo máte radi.

Vyskúšajte si tieto obľúbené aplikácie vo vašom televízore... a nezabudnite ani na tie ostatné!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Filmbox live

Filmbox Live

Gamefly streaming

GameFly Streaming

Banaxi VoD

Banaxi VoD

Cinetrailer

CineTrailer

* Aplikácie iných spoločností nemusia byť dostupné v každej krajine, či v konkrétnom modeli. Nenesieme zodpovednosť za obsah či dostupnosť aplikácií, ktoré ponúkame „tak, ako sú“, bez záruky akéhokoľvek druhu, či už vyjadrenej alebo predpokladanej. Niektoré služby môžu vyžadovať úhradu predplatného. Najnovšie informácie vám poskytne centrum technickej podpory televízorov Philips. Všetky názvy produktov a spoločností sú (registrovanými) ochrannými známkami príslušných vlastníkov. Philips je registrovaná ochranná známka spoločnosti Royal Philips N.V.

Nepremeškajte už nič v službe Netflix!


Aplikácia Netflix na televízore Philips ponúka na výber z tisícok seriálov, filmov a sérií. Nepremeškajte úspešné originálne seriály ako House of Cards, Stranger Things a Anne with an E. Kompletný prehľad nájdete na stránke služby Netflix.

Vyžaduje sa členstvo v streamovacej službe Netflix.

Philips Android TV Váš rytmus

Váš rytmus

Philips Android TV Vysoký výkon

Vysoký výkon

 

Naše najmodernejšie procesory skutočne oživia váš televízor a zážitok z neho. Zvýšili sme výkon celého sortimentu výrobkov, od superrýchlych štvorjadrových procesorov až po šesťjadrové procesory radu Smart TV.

Philips Android TV Hranie hier

Herný režim Android s funkciou Ambilight

 

Vďaka službe Google Play si môžete v televízore zahrať stovky hier. Môžete si ich stiahnuť alebo hrať online a zabávať sa tak celé hodiny podľa svojho vkusu. Vďaka hernému režimu Ambilight sa hráčska fantázia premení na realitu.

Philips Android TV Diaľkové ovládanie hlasom

Vyhľadávanie hlasom

 

Nechce sa vám písať? Jednoducho prehovorte do diaľkového ovládania Smart a výsledky sa zobrazia na obrazovke televízora. Môžete tak ovládať televízor hlasom, otvárať v ňom aplikácie a mnoho ďalšieho. Vyhľadávanie hlasom¹ funguje dokonca aj cez telefón alebo tablet vďaka aplikácii Philips TV Remote².

Philips Android TV Diaľkové ovládanie s klávesnicou

Vyhľadávanie textu

 

Vyskúšajte nový dizajn diaľkového ovládania s klávesnicou značky Philips. Vďaka elegantnému ergonomickému tvaru a klávesmi jemnými na dotyk sa pohodlne drží a neuveriteľne jednoducho používa. Pomocou plnohodnotnej klávesnice na zadnej strane môžete zadať text do Smart TV rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

¹ Jazyková dostupnosť závisí od podpory produktu Google Voice Search.
² Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV Vaše aplikácie

Vaše aplikácie

Svet nabitý obsahom
Obchod Google Play

Stačí sa dotknúť tlačidla a môžete pozerať najnovšie filmy a seriály v službe Netflix, rýchlo prebehnúť filmy na požiadanie alebo dobýjať rôzne herné svety. Všetok obsah máte na dosah vždy, keď to potrebujete. A s technológiou Ambilight budú vaše zážitky navyše oveľa živšie a úplne vás pohltia.

Galéria aplikácií Philips

Okrem úžasných aplikácií z obchodu Google Play sa môžete tešiť na skvelé aplikácie z našej vlastnej dielne, ktoré vám spríjemnia život a s ktorými doženiete to, čo ste zmeškali v TV: aplikácie zamerané na správy, vzdelávanie, vysielanie či počasie.
Philips Android TV Zdieľanie obsahu

Váš štýl

Tvoria jednu veľkú rodinu

 

So službou Google Cast je zdieľanie obsahu medzi zariadeniami skutočne jednoduché. Všetky zariadenia sú bezproblémovo prepojené, takže ak chcete zdieľať obsah svojho telefónu s televízorom, do toho. Začali ste film pozerať na tablete a chcete ho dopozerať na televízore? Žiaden problém. Všetky zariadenia spolu dokonale vychádzajú.

Aplikácia Philips TV Remote

Aplikácia Philips TV Remote

 

Premeňte svoj iPhone, iPad, telefón alebo tablet so systémom Androidom na diaľkové ovládanie pre televízor Philips. Pomocou aplikácie Philips TV Remote môžete televízor ovládať, zobraziť informácie o programoch a nastaviť pripomienky do prenosného zariadenia. Získate dokonca ďalšie možnosti funkcie Ambilight. Navyše sa niektoré programy dajú vysielať z televízora do prenosného zariadenia, takže vám už nikdy nič neujde.

Philips Android TV Google Cast

Google Cast

 

So službou Google Cast môžete bezdrôtovo vysielať filmy, seriály a aplikácie z telefónu, tabletu alebo laptopu do televízora Philips bez toho, aby ste museli použiť ďalšie zariadenia. Objavujte čoraz väčšie množstvo aplikácií na vysielanie vrátane Netflixu, YouTube a ďalších.